درباره ما

 

کارگاه تخصصی سورن چوب با نزدیک به دو دهه تجربه در کنار تولید محصولات و اجرای پروژه های متنوع با رعایت کامل اصول فنی، تحقیق و نوآوری را در این صنعت، سرلوحه کار خود قرار داده است.

 


تکنیک منحصر به فرد فرسایش چوب، یکی از دستاوردهای مهم ما می‌باشد که در واقع تسریع یک فرآیند طبیعی است. چوب در مواجهه با عوامل طبیعی طی سالیان متمادی به علت اختلاف مقاومت آوندهای موجود در آن فرسوده گردیده، بافت‌های چوب برجسته شده و نقش‌های زیبای آن آشکار می‌شوند. در تکنیک فرسایش این زیبایی ظاهری بدون فرسایش بافت درونی چوب حاصل می‌گردد که در مقایسه با روش‌های دیگر فرسایش همانند سندبلاست (Sand Blsat)، از زیبایی، استحکام و ظرافت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.کلیه تولیدات سورن چوب با علامت تجاری  عرضه می‌گردند که ضامن کیفیت محصولات می‌باشد.

ویژگی های منحصر به فرد محصولات سورن

شرکت سورن چوب در فرآیند تولید و اجرا، استانداردهای خاصی را مد نظر دارد که ضامن کیفیت، دوام، زیبایی و کارایی محصولات این شرکت است. از جمله این ویژگی ها می توان به مواردی همچون:

  • «طراحی خلاقانه و انحصاری، و مهندسیِ اصولیِ سازه ها توسط متخصصین مجرب»
  • «انتخاب متریال با توجه به کاربرد و شرایط آب و هوایی و انجام فرآیندهای لازم مثل اشباع کردن روی آن»
  • «تاکید بر استفاده از چوب های اشباع شده و حرارت دیده در موارد لازم»
  • «استفاده از رنگ های مخصوص فضای باز از برندهای اروپایی که موجب مقاومت در برابر رطوبت و اشعه آفتاب می شوند» 
  • «استفاده از یراق آلات و اتصالات با کیفیت بالا»

اشاره نمود.

 

ماموریت شرکت سورن چوب

شرکت سورن چوب در زمینه طراحی و اجرای پروژه های چوبی با استفاده از بهترین گونه های چوبهای فرآوری شده به روش مخصوص سورن چوب و مرغوب ترین رنگ های مقاوم در برابر اشعه ماورابنفش و رطوبت، و با لحاظ كردن برنامه زمانبندی دقیق اجرای پروژه ها و رعایت اصول مهندسی، مشغول به فعالیت می باشد.

ما با در اختیار گذاشتن بی دریغ تمام دانش و مهارت فنی خود به صورت یکپارچه، در نقش مشاوری كارآزموده همگام با مشتری برای ارائه بهترین محصول تلاش می نماییم و حتی پس از آن نیز با ارائه خدمات تعمیر و نگهداری، در کنار مشتریان خود باقی می مانیم. شرکت سورن چوب به عنوان شرکتی نوآور و پیشرو و با رزومه ای درخشان و استثنائی، حضوری پایدار در بازار سازه های چوبی داشته و رهبری تكنیكال این بازار را از گذشته تا کنون بر عهده دارد. مشتریان شرکت نیز از آنجا که غالباً متخصّصین صنعت ساختمان و معماری می باشند، به دلیل این ارزش های منحصر به فرد، با درایت به انتخاب ما مبادرت می ورزند و ما نیز از ارائه بهترین خدمت به چنین مشتریان با ذكاوت و مجربی خرسندیم.

همه اینها در سایه تلاش های مدیریت شرکت که همچون پدری دلسوز از کارکنان حمایت و پشتیبانی می نماید و کارکنانی که خالصانه و با افتخار توان خود را صرف اعتلای مجموعه ای می نمایند که خود را عضوی از آن می دانند، میسّر می گردد. تلاش ما این است كه با شعار "سازه های چوبی پایدار، محافظت از جنگل ها" به نوبه خود كمكی در جهت حفظ محیط زیست بنماییم.

 
;

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی