آلاچیق شیشه ای مدرن در طرح های چوبی مخصوص فصل زمستان

مدل آلاچیق شیشه ای  مدرن

آلاچیق از جمله دل انگیزترین سازه ای است که در فضای باز قرار می گیرد. از گذشته های دور تا به امروز مدل های زیادی از آلاچیق ساخته و طراحی شده اند و تغییر و تحولات زیادی نیز در طرح ها به وجود آمده است. با پیشرفت تکنولوژی آلاچیق ها نیز جدیدتر و کاربردی تر شده اند. یکی از جدیدترین نوع آلاچیق ها آلاچیق شیشه ای مدرن می باشد که علاوه بر چوب از شیشه نیز در ساختار آن استفاده شده است تا بتوان از آن در هر فصل و آب و هوایی استفاده کرد. این آلاچیق ها مزایای زیادی دارند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

آلاچیق شیشه ای آلاچیق شیشه ای
از مهمترین مزایای این آلاچیق ها این است که در برابر آب و هوای مختلف عایق می باشند. الاچیق شیشه ای چوبی را در هر چهار فصل می توان استفاده کرد. شما به راحتی می توانید در فصل تابستان شیشه ها را بردارید و در فصل زمستان با قرار دادن آن ها آلاچیق گرم خود را داشته باشید. تهویه ی هوا به صورت اصولی در این آلاچیق ها بسیار حائز اهیمت است. زیرا احتمالا در فصل زمستان بخاری در آلاچیق روشن کنید. پس هنگام ساخت آلاچیق شیشه ای از مهندسین و کارشناسان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.     

آلاچیق شیشه ای آلاچیق شیشه ای

علاوه بر ساخت آلاچیق شیشه ای در باغ می توان از این آلاچیق در پشت بام سبز و روف گاردن نیز استفاده کرد. وجود سرو صدای زیاد در روف گاردن ها ممکن است آزار دهنده باشد. از این رو در آلاچیق ها از شیشه های عایق صدا استفاده میکنند تا از نفوذ صداهای آزار دهنده در آن جلوگیری کنند.

آلاچیق شیشه ای

نوع شیشه ی آلاچیق و نحوه ی  بازو بسته شدن آن به خواست شما بستگی دارد. اما اکثر شیشه های آلاچیق مانند شیشه ی بالکن به شکل  آکاردئونی  باز و بسته می شود.   


قیمت آلاچیق شیشه ای

پارامترهای مختلفی در ساخت آلاچیق شیشه ای و زمستانی تاثیر گذار است که مهمترین آن طرح کلی و ابعاد آلاچیق شما می باشد. برای مشخص شدن قیمت دقیق آلاچیق شیشه ای چوبی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آلاچیق شیشه ای

آلاچیق شیشه ای در فضای باز می تواند راه عالی برای لذت بردن از طبیعت در فصل زمستان باشد. شما میتوانید در مرکز باغ خود باشید بدون آنکه سرمای زمستان، سروصدا و حشرات مزاحم آرامش شما را برهم بزنند. در هر جایی میتوانی یک آلاچیق شیشه ای اختصاصی خود راداشته باشید. در حیاط، رستوران، باغ، محوطه ی سبز مراکز تجاری، در کنار رودخانه و یا حتی پارک. کودکان شما می توانند در یک محیط کاملا امن در مرکز باغ به بازی کردن مشغول شوند و از اوقات فراغت خود لذت ببرند.

آلاچیق شیشه ای
هنگام انتخاب مدل آلاچیق موارد مختلفی است که باید در نظر بگیرید که مهمترین آن فضایی است که دراختیار دارید. آیا شما میخواهید تعداد زیادی از آشنایان را به باغ خود دعوت کنید؟ در آلاچیق خود جشن ها و مراسم های زیادی برگزار کنید و بیشترین استفاده را از آلاچیق ببرید؟ یا شاید هم قصد دارید یک باربیکیو کوچک در گوشه ی آن قرار داده و از خانواده ی خود در روزهای تعطیل پذیرایی کنید؟ هدف شما از ساخت آلاچیق نقش مهمی در سایز، ابعاد ودر نهایت قیمت آلاچیق خواهند داشت.
آلاچیق شیشه ای آلاچیق شیشه ای آلاچیق شیشه ای

آلاچیق شیشه ای آلاچیق شیشه ای آلاچیق شیشه ای

آلاچیق شیشه ای آلاچیق شیشه ای آلاچیق شیشه ای

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل