آلاچیق ارزان- مدل های شیک و کم هزینه مناسب بودجه ی شما

خرید آلاچیق ارزان اینترنتی

الاچیق ها از جمله زیباترین سازه هایی هستند که درمحوطه ی باز ساخته می شوند. رایجترین متریالی که برای ساخت آلاچیق استفاده می شود چوب است. استفاده از این متریال حس دوستی با طبیعت را افزایش می دهد. طرح های گوناگون و متنوعی از آلاچیق چوبی وجود دارد. برخی دارای سقف شیبدار و برخی سقف مسطحی دارند. برخی دارای باربیکیو برخی فاقد آن می باشد. در این بخش از سورن چوب مدل های شیکی از  آلاچیق ارزان قیمت و کم هزینه را برای شما آماده کرده ایم. 

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ها می توانند طراحی ساده و شیکی داشته باشند. امروزه طراحان مدل های خود را حول محور سادگی طراحی میکنند. طرح کلی الاچیق بهتر است بسته به محوطه ای که در آن قرار خواهد داشت طراحی شود. این آلاچیق های دارای ظاهری مدرن و دوست داشتنی هستند. پرگولاها جز سایبان های ارزان قیمت به شمار می روند که امروزه از آن ها در فضاهای لوکس استفاده می شود.

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

نوع دیگری از آلاچیق ارازن قیمت، آلاچیق هایی هستند که مرز اطراف آن ها تعریف نشده است. به این صورت که برای برپایی فقط به پایه ها نیاز می باشد. این پایه هم می تواند در وسط آلاچیق قرار گیرد و هم در اطراف آن. به این نوع آلاچیق، آلاچیق کنار استخر ارزان قیمت نیز می گویند. از آنجا که این آلاچیق ها فقط دارای سقف هستند قیمت مناسبتری نسبت به سایر الاچیق ها دارند.

الاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان
نوع دیگری از آلاچیق ارزان قیمت، الاچیق های زمستانی هستند که اطراف آن ها به طور کامل محصور شده است تا هیچ سرمایی به آن نفوذ نکند. بدون شک زیبایی آلاچیق به باز بودن است. به طوری که بتوان در آن از طبیعت لذت برد. از این رو باید ترفندهایی هنگام ساخت این آلاچیق ها بکارگرفته شود تا حس باز بودن به آن القا شود.

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارازن

چنانچه قصد خرید آلاچیق ارزان قیمت و ساده را دارید، اصلا نگران خسته کننده بودن آن نباشید. آلاچیق ها هم مانند هر فضای دیگری می توانند تزئین شوند تا نظر هم ببینده ای را به خود جلب کنند. این تزئینات می تواند بر اساس مناسبت های مختلف انجام گیرد. تزئینات کریسمس یا سال نو و شب یلدا. هر شبی میتواند رنگ و بویی مخصوص به خود را داشته باشد و حال و هوای فضای سبز شما را متفاوت کند. یکی از رایجترین نوع تزئینات استفاده از گل و فلاورباکس و گلدان در داخل و خارج آلاچیق است. اگر از پرگولا به عنوان سایبان استفاده می کنید شما این امتیاز را دارید که از گیاهان رونده به عنوان تزئین پرگولا استفاده کنید. گیاهانی که در فصل بهار و تابستان سرتاسر پرگولا را می پوشانند و فضایی رویایی را خلق میکنند. 

آلاچیق ارزان

الاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق‌های مربعی یا چهارگوش نیز از جمله آلاچیق ارزان قیمت  هستند. وقتی آلاچیق‌ها به شکل مربع ساخته می شوند فضای  گرما و صمیمی را به وجود می آورند؛ چراکه همه افراد به یکدیگر نزدیکتر بوده و دید دارند و همه‌چیز در این نوع آلاچیق‌ها صمیمانه و دوست داشتنی است. آلاچیق‌ شما همیشه نیاز به دیوار و نرده نخواهد داشت و مرز آن را می توانید با کمک  مبلمان تعریف نمایید.

برای انتخاب آلاچیق ارازن و سایبانهای چوبی با قیمت مناسب   می توانید از مشاوران سورن چوب که تخصص آن ها ساخت آلاچیق ارزان قیمت با طراحی ساده و مدرن است کمک بگیرید.

مطب بیشتر:

الاچیق کباب پز- انواع مدل زیبا و کاربری
الاچیق سنتی- با ویژگی های آن آشنا شوید.

ساخت آلاچیق چوبی مربعی- آموزش گام به گام

راهنمای خرید آلاچیق چوبی

انواع آلاچیق چوبی در جهان؟

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل