آلاچیق استخر- مدل سایبان چوبی مناسب تابستان های گرم

آلاچیق چوبی استخری 

آلاچیق کنار استخر یک سایه فوق العاده برای استراحت و لذت بردن از تعطیلات را فراهم می کند. آلاچیق های مخصوصی امروزه مناسب استخر ساخته می شود و زمانی که با گیاهان و طبیعت ترکیب می شوند در یک روز گرم تابستانی سایه ای مطبوع و دلنشینی را برای شما فراهم می کنند. تا انتهای این مطلب با ما باشید تا شما را انواع آلاچیق استخری آشنا سازیم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

 

آلاچیق استخری

اغلب افراد در دورهمی های تابستانی دور استخر جمع می شوند. گرمای خورشید زمانی که در حال شنا باشید چندان آزار دهنده نیست. اما برای کسانی که در کنار استخر جمع شده وجود یک سایبان می تواند بسیار کاربردی و ضروری باشد.

آلاچیق استخری

 گرمای هوا مانع لذت بردن از فضای باز می شود. برای حل این مساله، شرکت های سورن چوب اقداماتی کرده و پیشنهاداتی برای ما ارائه نموده اند. امروز قصد داریم به معرفی آلاچیق کنار استخر که یکی از محصولات طراحان و مهندس این شرکت است بپردازیم.

آلاچیق استخری

یک آلاچیق چوبی کنار استخر می تواند جایگاهی ایده آل برای صرف غذا یا دورهمی های دوستانه فراهم کندو فقط کافیست چند صندلی و میز در داخل آن ایجاد کنید. تعبیه ی یک کباب پز می تواند امکانات لازم را جهت پخت غذا در آن فراهم کند. 

آلاچیق استخری

یکی از اساسی ترین کارها برای آلاچیق، استفاده از میز و صندلی های مخصوص برای محوطه بیرونی است. انتخاب طرح، مدل و ابعاد آلاچیق چوبی  کاملا به خواسته و سلیقه ما وابسته است. می توان از میان آلاچیق، پرگولا چوبی مدل دلخواه خود را انتخاب کنید.

آلاچیق استخری

یکی دیگر از کارهایی که می توان برای آلاچیق استخری کرد استفاده از تخت کنار استخری در زیر آلاچیق است. تخت کنار استخری، تختی است که  برای استراحت و یا آفتاب گرفتن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آلاچیق استخری

برای فرار از نور مستقیم آفتاب و گرمای زیاد در فصل تابستان، استفاده از سایبان های چتری در فضای باز ضروری به نظر می رسد. با کمک طراحی های زیبا و مدرن می توان به طراحی فضای باز متفاوت و خاصی دست یافت. یکی از این نوع سایبان ها، چتر است. البته استفاده از آلاچیق های چتری نیز که دارای یک پایه است رواج زیادی یافته است.

 

آلاچیق استخری

برای لذت بردن از تابش آفتاب می توانید از آلاچیق هایی استفاده کنید که سقف آن ها از الوارهای چوبی تشکیل شده است. این سقف ها از ورود آفتاب به داخل آلاچیق به طور کامل جلوگیری نمی کند و می توانید به راحتی خود را در زیر آن خشک کنید.

 

آلاچیق استخری

این منظره آرامش بخش بسیار عالی است. آلاچیقی که در تصویر مشاهده می کنید میتواند تعداد زیادی از مهمانان شما را در خود جای دهد.

 

آلاچیق استخری

اگر به دنبال یک آلاچیق کلاسیک و لاکچری برای کنار استخر خود هستید پیشنهاد ما به شما آلاچیق هشت ضلعی با طراحی شیک است که جذابیت خاصی نیز به محیط خواهد داد.

 

آلاچیق استخری

بسیاری از افراد به جای آلاچیق های لوکس به دنبال دکوراسیونی هستند که در آن احساس راحتی بیشتری داشته باشند. شما میتوانید با قرار دادن تخت های راحتی لذت بیشتری از طبیعت سرسبز و زیبای اطراف ببرید.

 

آلاچیق استخری

استخر شما در کنار آلاچیق راحت و ساده دلرباتر خواهد شد. آنچه که در طراحی آلاچیق استخر مهم است این است که در نزدیکی آن واقع شده و نرده نداشته باشد. این سبب کاهش قیمت تمام شده ی آلاچیق می شود.

آلاچیق استخری

آلاچیق استخری

آلاچیق استخری

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل