آلاچیق باربیکیو- ایده های ارزان و شیک

مدل آلاچیق باربیکیو- ارزان اما شیک و مدرن

زمانی که صحبت از طراحی یک مکان برای آشپزی در فاضی سبز به میان می آید ذهن افراد ناخود آگاه به سمت کباب پز ها و آلاچیق های قدیمی می رود. در صورتی که با کمی توجه به مدل های جدید آلاچیق با باربیکیو به راحتی می توانیم حال و هوای فضای داخل حیاط باغ یا ویلا را دگرگون نماییم و فضایی سراسر آرامش و حس خوب را برای خود و عزیزانمان محیا کنیم. اینکه متراژ فضای سبز شما در خانه وحتی حیاط آپارتمان چقدر است چندان اهمیت ندارد زیرا مدل های زیادی از این سازه ها وجود دارند که شما می توانید بسته به سلیقه خود ابعاد آن را تعیین کنید. شما عزیزان با کمی حوصله و انتخاب یک مدل آلاچیق با باریکیو مناسب می توانید فضای سبز خانه یا ویلای خود را به یک پاتوق دنج شبانه برای آشپزی و تفریح تبدیل کنید. بدون شک نقطه ای از خانه که در آن یک آلاچیق باربیکیو یا آلاچیق کباب پز وجود داشته باشد مکانی است این مکان در هر زمان که بخواهید آرامش از دست رفته ی شما و اعضای منزل را باز می گرداند. در ادامه با ما باشید تا شما را با مدل های مختلفی از آلاچیق کباب پز و آلاچیق باربیکیو جدید و امروزی آشنا سازیم. این مدل ها میتوانند به دو دسته ی سنتی و مدرن تقسیم بندی شوند.

متریال مورد استفاده برای ساخت آلاچیق باربیکیو

از جمله محبوب ترین و زیباترین مصالح برای ساخت آلاچیق چوبی باربیکیو چوب است. اما ترکیب متریال دیگری همچون سنگ و آجر نسوز نیز میتواند کاربردی باشد.شما میتوانید از این متریال ها بسته به سلیقه و سبک مورد نظر استفاده نمایید.

انتخاب مکان مناسب برای ساخت آلاچیق:

اولین و مهمترین نکته در ساخت آلاچیق باربیکیو انتخاب مکان مناسب برای ساخت است. آلاچیق باربیکیو باید به اندازه ی باشد که یک نفر ایستاده بتواند به راحتی آشپزی کند. برخی از آلاچیق های باربیکیو به گونه ای طراحی شده اند که بتوان در آن از مهمانان و عزیزان خود پذیرایی کنید اما برخی دیگر فقط مخصوص قرار گیری باربیکیو طراحی شده اند که از آن در برابر بارش باران محافظت کند. شما بسته به ابعاد آلاچیق باربیکیو می توانید بهترین مکان را برای آن در نظر بگیرید. برخی از این آلاچیق ها به ساختمان منزل متصل بوده و تنها دو پایه دارند. 

آلاچیق باربیکیو

باربیکیو فضای باز باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بهترین طراحی برای باربیکیو مدلی است که در آن فضای مناسب برای آشپزی فراهم شده باشد. برخی از پیشخوان هایی که برای باربیکیو طراحی می شوند دارای کابینت بوده تا فضای کافی برای قرار گیری ظرف ها فراهم باشد. و همچنین طول کابینت در اطراف باربیکیو سبب می شود تا شما فضای بیشتری جهت قرار دادن مواد اولیه و ظروف داشته باشد.

آلاچیق باربیکیو

انواع سایبان برای باربیکیو

طراحی یک باربیکیو بدون شک نیاز به یک سایبان خواهد داشت. یکی از بهترین سایبان ها آلاچیق ها هستند. آلاچیق ها خود نیر به چند دسته تقسیم میشوند. از انواع آلاچیق های مدرن و پرکاربرد برای ساخت میتوان به پرگولا اشاره کرد. این آلاچیق ها به دلیل سادگی و مدرنیته ی بیشتر به یک آلاچیق باربیکیو ارزان و پرکاربرد مبدل شده اند. در ادامه انواع آلاچیق های باربیکیو را مشاهده می کنید.

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو

آلاچیق باربیکیو