آلاچیق رنگی- مدل های شاد و دوست داشتنی

مدل آلاچیق رنگی شاد و دوست داشتنی

استفاده از رنگ در طراحی و تزیینات سازه های چوبی اهمیت خاصی برخوردار است. رنگ یکی از جالب ترین جنبه های طراحی آلاچیق است. رنگ ها در هنر حرف اول را می زنند و یکی از زمینه هایی  که نقش اصلی آن را رنگ ایفا می کند، طراحی آلاچیق است.

آلاچیق رنگی
استفاده از رنگ ها از جمله راه های  طراحی آلاچیق شاد و دوست داشتنی است. راهنمایی ها، ترفند ها و مدل های آورده شده در این مطلب از سورن چوب می تواند به شما کمک کنند که آلاچیق محبوب و زیبای خود را داشته باشید. 

آلاچیق رنگی

اغلب افراد تصور می کنند  که برای افزایش تأثیرگذاری رنگ، باید همه دیوارها، سقف و نرده های آلاچیق را رنگ کنند، اما اینطور نیست. اگر چه رنگ کردن تمام قسمت های آلاچیق یک راه ساده، ارزان و بسیار موثر برای تغییر حس و حال هر محیطی است، اما روش های بهتری هستند که  می توانند محیطی شگفت انگیز و دلخواهی را خلق کند.

آلاچیق رنگی

استفاده از یک تابلوی هنری، یک گلدان فرانسوی عاشقانه و یا یک پرده ی پرزرق و برق می تواند راه حل  کم هزینه ای باشد. 
هر آلاچیقی نیاز به صندلی و میز دارد که افراد را دور هم جمع میکند. صندلی های مخملی  بنفش، انتخاب جسورانه و افسانه ای خواهد بود. چراغ رومیزی یا لوستر قدیمی زرد رنگ، تأثیر رنگ را افزایش خواهد داد. استفاده از رنگ های خنثی مانند رنگ سفید یا خاکستری عمق بیشتری به طراحی  می دهد. 

آلاچیق رنگی

الهام گرفتن از طبیعت

بودن در آلاچیقی که دقیقا مطابق با سلیقه ی ما طراحی شده باشد ما را آرام و ریلکس می کند آیا رنگ آبی دریا به شما حس آرامش و نشاط می دهد؟ آیا دوست دارید عطر گل های رز قرمز را در مشام خود آن هم زمان استراحت احساس کنید؟ 

و یا عاشق رنگ سبز درختان باغ هستید! تمامی این رنگ ها میتواند در آلاچیق شما حضور داشته باشد. چنانچه از کوسن روی مبل های آلاچیق استفاده میکنید هر کدام از آن ها را به یک رنگ در آورید تا آلاچیق رنگی شما زیبا و مدرن به نظر برسد. 


آلاچیق رنگی

برای طراحی آلاچیق رنگی نیازی نیست که هزینه ی زیادی را صرف کنید. استفاده از لوازم قدیمی می تواند خیلی زیبا و جذاب باشد. فقط کافیست تغییرات خلاقانه در آن ها به وجود آورید  یا  یک طرح رنگارنگ جدید روی آن ایجاد کنید.. 
به طور مثال صندلی های قدیمی را با پارچه های رنگی دوباره روکش کنید و یا از  یک لوستر و میز قدیمی استفاده کنید تا آلاچیق خود را بدون صرف هزینه  به سبک روستیک دیزاین کنید.

آلاچیق رنگی

بکارگیری گل های تازه 

بدون شک سریع ترین و ساده ترین روش برای طراحی آلاچیق چوبی در فضای سبزاستفاده از گل های تازه است. گل های فصلی باغ را درون گلدان های رنگی و زیبا و قرار دهید و گوشه های آلاچیق قرار دهید.
گل ها  یک احساس مثبت به هر محیط اضافه می کنند و در عین حال حس آرامش و لذت کلی از فضا را افزایش می دهند.

آلاچیق رنگیآلاچیق رنآلاچیق رنگیآلاچیق رنگیآلاچیق رنگیآلاچیق رنگیآلاچیق رنگی

آلاچیق رنگیآلاچیق رنگی

آلاچیق رنگیآلاچیق رنگی

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل