آلاچیق روی استخر

با ساخت استخر در باغ یا ویلا بدون شک نیاز شما به الاچیق استخر امری بدیهی خواهد بود. الاچیق های استخر رو باز جز کاربردی ترین و مدرن ترین آلاچیق ها شناخته شده هستند زیرا که بدون آن ها استفاده از استخر در گرمای تابستان غیر ممکن خواهد بود. الاچیق های استخر در جنس های مختلفی ساخته می شوند که زیباترین ان ها الاچیق چوبی روی استخر می باشد.  البته بهتر است قبل از انتخاب نوع پوشش ، حتما نمونه کارهای اجرا شده مختلف و متنوعی که ما به شما ارائه می دهیم را به دقت بررسی کنید و با توجه به اصول معماری تصمیم گیری کنید. روش های هوشمندانه ای برای ایجاد تغییر و تحول در باغ و ویل وجود دارد. شما با این تغییرات ساده، باغ قدیمی خود را به محیطی جدید و مدرن تبدیل می نمایید.

آلاچیق های روی استخر کاملا ضد اب بوده و دارای عمر طولانی نیز می باشند. در ادامه مدل های الاچیق استخر آورده شده است. این الاچیق ها هم در کنار استخر و هم روی استخر طراحی و ساخته می شوند.

الاچیق ویلایی

مدل آلاچیق استخرالاچیق مدرن استخر

الاچیق ساده استخری

الاچیق استخر بزرگ

الاچیق چوبی

 

 

الاچیق برای استخر

امروزه در فشار کار و روزمرگی، نیاز به آرامش  خواهید داشت. زیر یک سایه خنک نیاز شما به یک آلاچیق چوبی زیبا و کاربردی در منزل، باغ  یا ویلا  غیر قابل انکار است. بعلاوه هزینه کردن به عنوان یک آلاچیق چوبی، قیمت منزل، باغ یا ویلا شما را چندبرابر هزینه ای که کرده اید بالا می برد.

یک آلاچیق چوبی زیبا تنها یک سایبان برای شما نیست، یک المان معماری است. آلاچیق چوبی شما شاخص فضای شخصی شما خواهد بود.

طراحی و اجرای آلاچیق چوبی خانگی کوچک یا بزرگ، آلاچیق های مدرن، آلاچیق سنتی، آلاچیق های دوطبقه، آلاچیق های کلاسیک، آلاچیق تاشو یا سیار، آلاچیق لاکچری، آلاچیق درختی آلاچیق های پیش ساخته و آماده  با بهترین چوب ها دارای مقاومت بالا در برابر تاب خوردگی، نفوذ آب، رطوبت و نفوذ حشرات صورت می گیرد.شما بخواهید تا ما برایتان محیطی دنج و کار آمد تأمین کنیم.

تیم طراحی و مهندسی شرکت سورن چوب آماده ارائه خدمات طراحی و محاسبات بر حسب نوع موقعیت جغرافیایی پروژه به شما عزیزان می باشد.

شرکت سورن چوب درراستای ایجاد تحولی نو در صنعت سازه های چوبی وطراحی آلاچیق چوبی، به عنوان سازه سبک و به عنوان عضوی مقاوم با طراحی خاص از طرف نیروهای مجرب و با تجربه تاسیس گردیده است. لازم به ذکر است این شرکت با کادری حرفه ای به انجام هزاران پروژه‌ی دولتی اداری، خصوصی و خانگی و قرار داد با انواع ارگان‌های‌دولتی پرداخته است.

 

قیمت ساخت و طراحی آلاچیق های چوبی

شرکت سورن چوب  با دردست داشتن اطلاعات مفید از محل پروژه , متراژ زمین , موقعیت اقلیمی ، آب و هوایی و تست خاک زمین  به محاسبه و برآورد هزینه ساخت سازه ی چوبی و آلاچیق چوبی میپردازد و ضمن محاسبه فاکتور اولیه, توسط طراحان با تجربه و مجرب به طراحی دو بعدی سازه سبک می پردازد و بعد از محاسبات دقیق طرح نهایی به همراه مدلاسیون سه بعدی تایید میگردد و توسط مجری ماهر و حرفه ای شروع به کار میشود.

.

الاچیق های چینی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند. زیبایی خیره کننده ی  آلاچیق های چوبی چینی نظر هر ببینده ای را به خود جلب خواهد کرد. آلاچیق های مدل چینی جز الاچیق های سنتی به شمار می روند. قرار گرفتن این الاچیق ها در باغ یا ویلا و هر فضای سبزی جلوه ای منحصر به فرد را ایجاد می کند. آلاچیق های چینی حتی در حیاط منزل نیز قابل ساخت می باشند. اگر حیاط منزل شما زیاد بزرگ نیست می توانید این آلاچیق ها را در اندازه های کوچکتر سفارش دهید. سورن چوب این افتخار را داراست که با ساخت آلاچیق های چوبی طرح چینی و اجرای سازه ی چوبی مطابق با سلیقه و خواسته ی شما رضایت شما را جلب نمایپد.لازم به ذکر است که تمامی طرح های الاچیق چوبی چینی در سایت قرار نگرفته است.

 

 

 

با ما همراه باشید

مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل