آلاچیق روی درب حیاط- با قهوه ای چوب بهتر می شه!

امروزه در ورودی های باغ و حیاط مدرن، با آلاچیق های زیبا و چشم نوازی رو به رو هستیم که علی رغم زیباتر کردن فضا باعث خاص شدن و متفاوت شدن آن نسبت به سایر درب ها می شوند.

آلاچیق روی درب حیاط نقش زیادی در زیبایی ورودی  دارد. انتخاب جنس مناسب برای این آلاچیق چوبی زیبا علاوه بر زیبایی در هزینه ها هم صرفه جویی می کند. بهترین جنس آلاچیق  را می توانید با درنظر گرفتن شرایط خودتان و با توجه به مزایا و معایب آن انتخاب کنید.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در پرگولا و آربور 

آلاچیق روی درب حیاط

 

آلاچیق روی درب حیاط


آلاچیق ها عناصری هستند که به طراحی محوطه چهره ای متفاوت می بخشد. این آلاچیق های زیبا انواع و جنس های مختلفی دارند که همین امر سبب می شود هر کسی با هر سلیقه ای بتواند آن فضایی که مد نظرش است را به وجود آورد.

مطلب بیشترزیباترین مدل ورودی باغ و ویلا

آلاچیق های جدید روی درب حیاط  شامل گزینه های متفاوتی هستند تا در بازار فروش گوی سبقت را از یکدیگر بربایند. شما می توانید هر نوع آلاچیق و سازه ی چوبی را که می خواهید در این بازار پیدا کنید و از زیبایی آن بهره ببرید. این روزها آلاچیق های از جنس چوب با ویژگی های عالی بیش از سایر متریال ها در بازار مورد توجه قرار گرفته است که در این مطلب با همکاری گروه سورن چوب  قصد داریم درباره این نوع از آلاچیق ها بیشتر بدانیم.

مزایای آلاچیق روی درب حیاط از جنس چوب

این مزایا عبارتند از:
زیبایی بیشتر
عدم نفوذ آب و رطوبت
رفع معایب با استفاده از روکش های مخصوص
آلاچیق های چوبی هم مانند هر نوع آلاچیق  دیگری می توانند با انواع متریال و مواد و مصالح ترکیب گردد. به طور مثال ترکیب آن ها با بتن می تواند برای شما آلاچیق های مقاوم تری را پدید آورد که بسیار هم شکیل و زیبا هستند.

چگونه از پرگولا به عنوان درب ورودی باغ استفاده کنیم؟

آلاچیق روی درب حیاط

استفاده از آلاچیق چوبی برای نمای ورودی  

به گفته کارشناسان سورن چوب، پرگولاها جزو محبوب ترین نوع آلاچیق ها برای ورودی هستند. استفاده از مدرنیته و وجود الوارهایی با خطوط موازی سبب می شود که این سازه  بیشتر خودنمایی کنند و بیشتر به چشم بیایند. این آلاچیق ها زیبایی ورودی حیاط را دو چندان می کنند و وقتی با نمای کلی ساختمان هم سو شود می توانند جلوه ای بی نظیر را خلق کنند. از این رو سعی کنید به جزئیات دکوراسیون کلی محوطه ی سبز توجه داشته باشید.

ساخت درب ورودی باغ و ویلا به سبک مدرن

آلاچیق روی درب حیاط
 

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق روی درب حیاط

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل