آلاچیق سنتی شمالی- نکات خواندنی درمورد سبک ها و متریال ها

اگر بخواهیم از طراحی محوطه سبز یک باغ یا ویلا سخن بگوییم، شاید اولین گزینه ای که به ذهن ما خطور کند سازه ها، آلاچیق ها و محلی برای استراحت در فضای باز باشد، آلاچیق در هر باغی تا حدودی نشانگر سبک، سلیقه و علایق شخصی مالک خواهد بود .تصور کنید خسته از کارها در پایان یک هفته ی دل انگیز با خیالی آرام به سمت باغ خود روانه می شویم. بودن در یک آلاچیق زیبا و در عین حال راحت چقدر می تواند  خستگی را از تن ما بکاهد و برای ما رضایت بخش و خواستنی باشد. در این بخش از سورن چوب قصد داریم آلاچیق سنتی شمالی که یکی از بهترین و زیباترین آلاچیق های چوبی است را به شما معرفی کنیم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب را می توانید در  اینجا  مشاهده کنید.

آلاچیق سنتی شمالی

طراحی آلاچیق سنتی شمالی

انتخاب آلاچیق چوبی به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله :
سلیقه و خواسته ی مالک 
طراحی و سبک آلاچیق
قیمت و هزینه
جنس متریال و چوب مورد استفاده
متراژ مکانی که قرار است آلاچیق در آنجا ساخته شود
و ....

 ساخت آلاچیق چوبی در تهران

آلاچیق سنتی شمالی

طراحی های خاص و منحصر به فرد این آلاچیق های زیبای شمالی جزچشم گیرترین نکات مثبت آن ها می باشد. آلاچیق های سنتی شمالی  که توسط تیم سورن چوب ساخته و تولید می شوند چند ویژگی منحصر به فرد  دارند که از نظر موضوعات مهمی همچون قیمت، کیفیت، مزد دست و متریال با دیگر آلاچیق ها قابل مقایسه نمی باشند، مهم ترین گزینه ای که این شرکت طراحی آلاچیق را از دیگر شرکت ها مثتسنا ساخته است توجه بسیار زیاد به خواست و توجه مشتریان می باشد.
از ویژگی مثبت دیگر این شرکت در زمینه طراحی آلاچیق سنتی می توان به این موضوع  اشاره کردکه هیچ یک از نمونه کارهای سورن چوب کپی برداری نبوده و بلکه تمامی آلاچیق ها و پرگولاها از طراحی خاصی برخوردار هستند که نمونه آن ها را جز در گالری پرگولا و آربود در جاهای دیگری نمی توان یافت.

آلاچیق سنتی شمالی

طراحی پرگولای چوبی

پرگولاها این روزها کاربردهای بسیاری دارند به صورتی که در اکثر فضاهای سبز دیده می شوند. انتخاب یک سازه ی چوبی متناسب با گزینه هایی از جمله : سبک کلی دکوراسیون محوطه، بودجه مورد نظر، فضای کلی و دیگر ایتم ها بستگی دارد، آلاچیق های سنتی شمالی ساخته شده توسط سورن چوب با استفاده از ظریف کاری های پیچیده در طرح نرده هاو پایه ها و سقف به درستی سنتی بودن را خاطرنشان می کنند، به گونه ای که چشم هر بیننده را بر خود خیره می کنند.

الاچیق سنتی- با ویژگی های آن آشنا شوید.

آلاچیق سنتی شمالی

آلاچیق سنتی شمالی

18مدل الاچیق نقلی مخصوص باغچه های کوچک

آلاچیق سنتی شمالی

آلاچیق سنتی شمالی

آلاچیق سنتی شمالی

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل