آلاچیق شیشه ای پشت بام در اندازه های بزرگ و کوچک

طرح آلاچیق پشت بام

آلاچیق ها همواره در مکان های مختلف طراحی و ساخته می شود و افراد معمولا آن را به عنوان سازه ای در فضای سبز می شناسند. اما امروزه  استفاده از این سازه در پشت بام ها نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. لازم به ذکر است که استفاده از هر آلاچیقی در فضای باز نمی تواند چندان مفید و کاربردی باشد. خصوصا در شهرهای شلوغی همچون تهران که سرو صدا و آلودگی در فصول مختلف سال وجود دارد. در این بخش از سورن چوب آلاچیقی را به شما معرفی میکنیم که دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که میتوان از آن در پشت بام به استفاده کرد و نهایت استفاده را برد.  در ادامه مدل هایی از آلاچیق شیشه ای پشت بام در ابعاد مختلف آورده شده است.  

آلاچیق شیشه ای پشت بام

آلاچیق شیشه ای پشت بام

آلاچیق شیشه ای مزایای زیادی دارد که مهترین آن چهار فصل بودن آن است. آلاچیق های چهار فصل بهترن مکان برای پذیرایی از دوستان در پشت بام هستند. متاسفانه امروزه به دلیل کاهش فضای سبز کافی افراد به ساخت یک سازه ایده آل در پشت بام خود روی آورده اند که بتوانند اوقات فراغت خود را در آن مکان ها سپری کنند. زمانی که شما به جای استفاده از آلاچیق معمولی از آلاچیق شیشه ای استفاده می کنید میتوانید در هر ساعت از شبانه روز به آن جا بروید بدون آنکه تغییرات آب و هوایی یا شلوغی و سروصدای خیابان ها مزاحمتی برای شما ایجا کند.

آلاچیق شیشه ای پشت بام


شما در پشت بام خود این امکان را دارید که فضای سبز و باغچه داشته باشید و حتی در پشت بام به پرورش صیفی جات و گل و گیاه بپردازید و یک روف گاردن زیبا به وجود آورید. روف گاردن به پشت بامی گفته می شود که پس از انجام مراحل اولیه میتواند دارای باغچه، گل و گیاه و سازه ی چوبی همچون آلاچیق باشد. امروزه مهندسان زیادی پس از کسب دانش لازم میتوانند این امکان را برای شما فراهم کنند تا در نزدیکترین مکان یک فضای سبز اختصاصی داشته باشید تا بتوانید در آن تا پاسی از شب خلوت کنید یا با دوستان خود بهترین لحظات را داشته باشید.

آلاچیق شیشه ای پشت بام


استفاده از آلاچیق های شیشه ای در پشت بام می تواند ایده ای زیبا و کاربردی برای دکوراسیون روف گاردن باشد. از دیگر لوازمی که می توانید در کنار آلاچیق شیشه ای در روف گاردن خود داشته باشید میتوان به میز و صندلی، مبلمان، چمن مصنوعی، نردهای چوبی، پله های چوبی، فلاور باکس، گلدلن ها و باغچه های مخصوص، استند چوبی، چراغ ها ی تزئینی و... اشاره کرد.

آلاچیق شیشه ای گرد

نحوه ی ساخت آلاچیق شیشه ای:


 در ساخت آلاچیق های شیشه ای علاوه بر شیشه از چوب نیز استفاده می کنند. افراد ترجیح می دهند که سقف آلاچیق نیز چوبی باشد تا از ورود نور زیاد هنگام تابش آفتاب جلوگیری شود.  آلاچیق شیشه به دلیل استفاده شدن از شیشه سکوریت در ضخامت های مختلف در مقابل فشار هوا و ضربه های ناگهانی استحکام زیادی داشته  و همچنین زیادی دارد.  شیشه های سکوریت استفاده شده درآلاچیق شیشه ای پشت بام را می توان در طرح ها و رنگ های مختلف نصب نمود تا طرح آلاچیق پشت بام را جذاب تر نماید. برای ساخت آلاچیق شیشه ای دلخواه می توانید از مهندسان و طراحان سورن چوب مشاوره بگیرید.

آلاچیق شیشه ای پشت بام

آۀاچیق شیشه ای پشت بام

آلاچیق شیشه ای پشت بام

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل