آلاچیق لاکچری- آشنایی با جدیدترین مدل های آلاچیق شیک و امروزی

گالری آلاچیق چوبی

گالری الاچیق های لاکچری ایده های مختلفی برای سایبان و آلاچیق های چوبی در اختیار شما قرار می دهد. انواع سبک ها از جمله مدرن و کلاسیک در طراحی آلاچیق لاکچری به کار گرفته می شود. ساخت یک الاچیق زیبا برای حیاط یا باغ بک راه حل ایده آل برای افزایش زیبایی بصری و کارآمدی به محوطه است. با ساخت یک آلاچیق زیبا می توانید فضای منحصربه فردی جهت دورهمی های دوستانه محیا کنید.    

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

 

انواع آلاچیق لاکچری

انواع آلاچیق های لاکچری را می توان به صورت هشت، شش و چهار ضلعی طراحی کرد. این آلاچیق ها میتوانند در کنار استخر قرار بگیرند. 

آلاچیق لاکچری

برای ساخت آلاچیق های لاکچری می توانید از کاشی ها و سنگ ها نیز در پایه ها استفاده کنید. این فضا یک نقطه ی کانونی زیبا در باغ شما ایجاد خواهد کرد.


انواع آلاچیق لاکچری مناسب شما:

ایجاد منطقه ای مناسب برای استراحت نیاز به انتخاب یک سبک دارد. این طرح ها به صورت خلاقانه در مدل های مختلف قابل اجرا می باشند. همانگونه که سبک های مختلفی برای معماری وجود دارد، این سبک ها در دکوراسیون داخلی آلاچیق و نمای کلی آن نیز کاربردی می باشند.    
از آلاچیق های  مستقل گرفته تا آن ها که  به ساختمان اصلی متصل می شوند، آلاچیق ها می توانند از برا اساس هدف و فضای در دسترس ساخته شوند.

آلاچیق لاکچری


این آلاچیق چوبی هشت ضلعی ساخته شده از چوب سدر بدون پله می باشد تا برای قرار گیری در کنار استخر مناسب باشد. ایجاد برش های منحنی این آلاچیق را به یک آلاچیق لاکچری کلاسیک تبدیل کرده است.

آلاچیق لاکچری

چنانچه فضای مناسبی در بالکن منزل خود دارید میتوانید آلاچیق خود را در گوشه ای از آن طراحی کنید. استفاده از چوب در ساخت آلاچیق لاکچری فضای گرم و دل پذیری را در دل فضای سبز ایجاد خواهد کرد. این سایبان شما را از باران و آفتاب تابان محافظت خواهد کرد.

آلاچیق لاکچری

پرگولا امروزه به یکی از زیباترین و لاکچری ترین مدل های آلاچیق تبدیل شده است. پایه های بلند و تخته چوب های قرار گرفته روی سقف فضای مناسبی را جهت رشد گیاهان رونده ایجاد خواهد کرد. 

آلاچیق لاکچری

این آلاچیق با دو رنگ سفید و قهوه ای ساخته شده است. ترکیب این دو رنگ میتواند زیبایی منحصر به فردی را به محیط اضافه کند.

آلاچیق لاکچری

این سبک آلاچیق کلاسیک که به مدل ویکتوریا معروف است از چوب سفید نازک و ظریف کاری های خلاقانه ساخته شده است. این آلاچیق کوچک می تواند در مرکز هر باغی با هر فضایی ساخته شود.  

آلاچیق لاکچری

علاوه بر آلاچیق طراحی فضای سبز نیز می تواند زیبایی منظره را چندین برابر کند. طراحی یک پل چوبی در میان مسیر سنگ فرش که به ورودی آلاچیق منتهی می شود در کنار گیاهان و گلدان های رنگارنگ در عین سادگی زیبایی باغ شما را افزایش خواهند داد. 

آلاچیق لاکچری

آلاچیق های لاکچری همیشه نیاز به طراحی های پیچیده ندارد. هماهنگ کردن آلاچیق با ویلا و فضای اطراف نما و منظره ی زیبایی را ایجاد می کند.

آلاچیق لاکچری

آلاچیق ها به عنوان نقاط کانونی در فضای باز طراحی می شوند. طراح در این فضای باز با هماهنگ کرده ی دو سازه ی چوبی، آلاچیق و پرگولا، علاوه بر افزایش کارآمدی محیطی لاکچری و زیبا را فراهم کرده است.

آلاچیق لاکچری

یکی از پرکاربردترین آلاچیق ها، سازهای چوبی کنار استخر است. آلاچیق استخری می تواند در ارتفاع بالاتری از سطح آب قرار بگیرد. 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل