آلاچیق های چوبی با اشکال هندسی

مساحت، ابعاد و شیوه معماری آلاچیق های چوبی تاثیر زیادی زیبایی فضای سبز خواهد داشت. توجه به برخی ترفندها و بازی‌ با قطعات چوب آلاچیق با رویکرد هندسی نیز می‌تواند به باغ، ویلا یا حیاط منزل شما جذابیت‌های بصری و جلوه‌های ویژه‌ای بدهد؛ پیدا و پنهان‌هایی که انرژی و خلاقیت را به تفریحات شما بیاورد. چینش‌های هندسی و بهره گرفته از اشکال هندسی درآلاچیق چوبی ترفندهای جذاب و اعجاب‌انگیزی است که با یاری آنها می‌توانید بهترین آرامش را در تعطیلات خود تجربه کنید.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در گالری پرگولا و ازبور و گالری کلبه و آلاچیق آورده شده است

الاچیق چوبی گرد و نیم دایره

اشکال هندسی همان مثلث، مربع، مستطیل‌ و دایره‌های دوره مدرسه یا سایر اصول این علم از جمله نقطه کانونی یا مرکزی تنها دانسته‌های یک علم از گونه ریاضیات نیستند، بلکه دانشی هستند که در چشم برهم‌زدنی بازی و مانور روی آنها آلاچیق های چوبی را متحول می‌کند.

الاچیق درختی


چند قانون ساده در دکوراسیون هندسی می‌گوید، اگر بخواهید برای زیباتر شدن طرح  مدرن خود از مستطیل و مکاب مستطیل استفاده کنید که دارای خطوطی ساده و صاف باشند، این شیوه باعث ایجاد فضایی بسیار جدی و رسمی در مکانی می‌شود که آن را اجرایی کرده‌اید. مربع احساس‌های مختلفی مانند صداقت، صراحت همچنین تفکر و محفوظ بودن را در ذهن تداعی می‌کند.

آلاچیق چوبی حصیری

آلاچیق چوبی مثلثی

مثلث به دلیل برخورداری از سه گوشه تیز که درای زاویه های گوناون می باشد و معانی نمادینی از جمله حرکت، هیجان و جهت را به محیط می دهد. در این میان دایره شاید پرطرفدارتر از دیگر اشکال هندسی در آلاچیق چوبی باشد؛ زیرا نشان از صمیمت بیشتر است؛در آلاچیق های چوبی مثلثی  اگر یکی از راس‌ها دورتر از دو راس دیگر قرار داشته باشد، به نحوی تعادل و ایستایی را به نمایش می‌گذارد. 

سازه های چوبی با اشکال هندسی

بنابراین اگر می خواهید هیجان و خلاقیت را به فضای تفریح خود انتقال دهید سازه های چوبی ایده ای عالی خواهند بود. کمک گرفتن از اشکال هندسی در ساخت آلاچیق های چوبی مهندسی شده بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال آلاچیق چوبی مدرن و متفاوت هستند.

سازه های چوبی

اگر طرفدار استفاده از سبک هندسی در آلاچیق چوبی هستید، انتخاب آلاچیق های چوبی نیم کره با طرح‌های هندسی، ایده خوبی خواهد بود؛ ایجاد اشکالی متقارن بر روی آلاچیق مدرن نیم کره بهتر از آلاچیق های چوبی دیگر خواهد بود.

آلاچیق قارچی

الاچیق چوبی بیضی

آلاچیق چوبی کلبه ای

آلاچیق چوبی زمستانی

آلاچیق چوبی طرح دار

آلاچیق چوبی کوچک

چگونه از پرگولا به عنوان درب ورودی باغ استفاده کنیم؟

14 ایده ی جذاب برای دیزاین و طراحی پرگولا

18مدل الاچیق نقلی مخصوص باغچه های کوچک

الاچیق های رویایی برای روزهای سرد زمستانی


ساخت پرگولا چوبی، رویاهاتو بساز
ساخت آلاچیق چوبی مربعی- آموزش گام به گام
چگونگی ساخت آلاچیق چوبی ارزان و ساده
 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل