آلاچیق پشت بام- مدل ها مدرن و جدید

مدل آلاچیق پشت بام مدرن

ساخت  آلاچیق مدرن و زیبا  در پشت بام منازل نوساز از جمله ایده های بسیار کاربردی و خلاقانه در زیبایی نمای ساختمان و در نتیجه زیبایی شهر می باشد علاوه بر آن با ساخت این آلاچیق در سقف ساختمان می توانید حال و هوای زندگی شهری را تغییر داده و فرهنگ گذشتگان را زنده کنید. فرهنگ سازی ساخت آلاچیق و فضای سبز در پشت بام ها فواید زیادی برای روحیات انسان ها خواهد داشت . در این بخش از سورن چوب مدل های زیبایی از آلاچیق پشت بام آورده شده است.  

آلاچیق

داشتن فضای سبز بیشتر از جمله چالش های پیش روی افراد ساکن کلان شهره ها می باشد.  در همین راستا طراحان سعی کرده اند که از فضای موجود در پشت بام ها بیشترین استفاده را ببرند. مطمونا پس از ساخت آلاچیق در پشت بام با شکل تازه ای از فضا روبه رو می شوید. تا قبل از این آلاچیق ها بیشتر در حیاط خلوت و باغ ساخته می شدند. اما اینبار فضای سبز شما در آسمان است و شمما به راحتی میتوانید منظره ای فوق العاده ای را چه در شب پرستاره و چه در روز داشته باشید. آلاچیق میتواند محیط مناسبی باشد تا از گل های تزئینی و صندلی مدرن در آن استفاده کنید و یک فضای ایده آل برای دورهمی های دوستانه ایجادکنید. 

آلاچیق

امروزه اکثر افراد ترجیح می دهند که از آلاچیق ها و پرگولاها به سبک مدرن در پشت بام منزل خود استفاده کنند. طراحی باغچه و گل های مخصوص پشت بام طبیعتی را که همیشه در پی آن بودید در نزدیکترین مکان ممکن برای شما فراهم می کند. دورهمی هایی که مدت هاست دیگر رنگ و بوی گذشته را ندارد می تواند به این بهانه دوباره مثل قبل شود و خانواده ها در کلان شهرها در آلاچیق آسمانی به جشن و سرور و ضیافت بپردازند. اگر در پنت هوس خود استخر داشته باشید بدون شک به یک سایبان مدرن مانند آلاچیق نیاز خواهید داشت.

آلاچیق

کافی است در نقاط مختلف شهر گشتی بزنید تا شاهد باغچه ها و سازه های چوبی روی آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری باشید. بدون شد این مناظر زیبا احساس خوشایندی را به ببینده القا خواهد کرد.  این فضاها علاوه بر آنکه به زیبایی شهر کمک میکند می تواند ناهماهنگی ساختمان ها از لحاظ ارتفاع را کاهش دهد. 

آلاچیق

آلاچیق

کافیست که این فرهنگ زیبا در کلان شهرها مرسوم شود تا هوای پاک تری را در این مناطق شاهد باشیم. چنانچه به دکوراسیون های مدرن علاقه ی زیادی دارید می توانید از سازه های چوبی مدرن و مبمان امروزی در پشت بام خود استفاده کنید. مدل هایی زیادی از آلاچیق مدرن امروزه طراحی و ساخته شده اند که یکی از مدل ها  آلاچیق شیشه ای است. این آلاچیق می تواند عایق صدا و سرما باشد تا در آلاچیق خود احساس آرامش بیشتری داشته باشید. وجود چنین محافلی بدون شک می تواند روابط بین انسان ها را قوی تر کند و انسان ها را از درون گرایی و انزوا خارج نماید.

آلاچیق

آلاچیقآلاچیقآلاچیق

آلاچیقالاچیقآلاچیقآلاچیقآلاچیقآلاچیقآلاچیق

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل