آلاچیق چهار4 ضلعی- مدل های بزرگ و کوچک

آلاچیق چهار ضعلی- مدل های جدید و لوکس در ابعاد کوچک و بزرگ


آلاچیق های چهار ضلعی کوچک و کم جا علی رغم مزیت ها و مدل های فراوانی که دارد بازهم عده زیادی از افراد چندان توجهی به آن نمی کنند. زمانی که ما تصمیم به خرید آلاچیق برای باغ یا حیاط  می گیریم مدل های زیادی از آلاچیق را مشاهده می کنیم که تصمیم گیری زمان انتخاب را برای ما کمی سخت میکنند. شاید دانستن این حقیقت که مبل های چهارضلعی  تنوع بسیار بیشتری نسبت به آلاچیق های دیگری داشته و وقت و هزینه ی کمتری برای ساخت می برد و زیبایی آن چیزی از الاچیق های دیگر کم ندارد اندکی از این سردرگمی بکاهد.

کاربرد آلاچیق چهارضلعی:

الاچیق های چهارضلعی به دلیل انعطاف پذیری بالا و همچنین سادگی در محیط های زیادی قابل استفاده هستند. شمما می توانید از این آلاچیق حتی در حیاط خلوت کوچک خود استفاده کنید. یکی از لوکس ترین آلاچیق هایی که امروزه در کنار استخرها استفاده می شود آلاچیق چهار ضلعی بدون نرده است. چنانچه شما نیز آلاچیق مناسب کنار استخر می خواهید بهتر است مدل بدون نرده ی آن انتخاب کنید.
شکل های زیر تعدادی از جدیدترین و جالب ترین مدل های الاچیق های چهارضلعی کوچک بزرگ با نرده و بدون نرده را نشان می دهد که بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده اند.

آلاچیق چهار ضلعی

این مدل یکی از پرکابردترین آلاچیق های چهارضلعی است. زیرا که طراح کار را برای افراد راحتر کرده است. چنانچه شما نیز پس از گذاشتن میز و صندلی های زیبا در آلاچیق نگران خواهید بود که در معرض آب و هوا آسیب می بینند می توانید در زمان ساخت از طراح بخواهید که میز و نیمکت نیز برای آن طراحی کند.

آلاچیق چهار ضلعی

این آلاچیق جز آلاچیق چهارضلعی لوکس و مدرن قرار می گیرد که در عین طراحی زیبا می تواند بسیار کاربردی نیز باشد. اگر به دنبال یک آلاچیق چهار فصل هستید می توانید مانند این نمونه قسمتی از آن یا تمام آن را از شیشه بپوشانید. این شیشه ها می تواند در فصل گرم جابه جا شوند.

آلاچیق چهار ضلعی

کباب پز خود را در گوشه های از آلاچیق قرار دهید و یک آشپزخانه در فضای سبز ترتیب دهید. طراحی خلاقانه و در عین حال ساده ی این آلاچیق می تواند خیال شما را از بابت غذا در روزهای تعطیل راحت کند. برخی از این آلاچیق ها تنها به منظور طبخ غذا طراحی می شوند از این رو اطراف این آلاچیق پوشانده شده است تا افراد حریم خصوصسی بیشتری داشته و در محیط امنتری آشپزی کنند.

آلاچیق چهار ضلعی

برای داشتن یک آلاچیق با طراحی آسیایی این طرح میتواند الگویی برای شما باشد. طراحی پنل ها ی مشبک برای حریم خصوصیب بیشتر بکارگرفته شده است. 

آلاچیق چهار ضلعی

اگربه آلاچیق های چهارگوش علاقه دارید پرگولای چوبی نیز می تواند مورد پسند شما باشد. پرگولاها از چهار پایه تشکیل شده اند و سقف آن با الوارهای چوبی بنا شده است. این طراحی بیشتر جنبه ی زیبایی داشته و یک چهارچوب برای دورهمی تعریف کرده است و ممکن است نتواند در روزهای بارانی یا در آفتاب شدید قابل استفاده باشد.

در ادامه مدل های دیگری از آلاچیق چهار ضلعی آورده شده است.

آلاچیق چهار ضلعی

آلاچیق چهار ضلعی

آلاچیق چهار ضلعی

آلاچیق چهار ضلعی

آلاچیق چهار ضلعیآلاچیق چهار ضلعی

آلاچیق چهار ضلعیآلاچیق چهار ضلعیآلاچیق چهار ضلعی

آلاچیق چهار ضلعی

آلاچیق چهار ضلعیآلاچیق چهار ضلعی
 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل