آلاچیق چوبی شش6 ضلعی با طراحی مدرن و سنتی

آلاچیق چوبی شش ضلعی جدید و امروزی

آلاچیق چوبی شش ضلعی در انواع طرح های سنتی، مدرن و کلاسیک  موجود هستند و شما می توانید با توجه به سبک طراحی فضای سبز و سلیقه ای که دارید مدل آلاچیق چوبی با طرح و رنگ مناسبی  خود انتخاب کنید. 
این آلاچیق ها فضای راحت و زیادی را در اختیار شما قرار می دهند، برخی از این آلاچیق ها، بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک به شمار می روند. 

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در گالری پرگولا و ازبور و گالری کلبه و آلاچیق آورده شده است
 از آنجایی که این نوع آلاچیق ها، یادآور زندگی سنتی است، در بین افراد بیشتر طرفدار دارد و می توان با آن، فضای زیبا و جذاب ایجاد کرد. 
در ادامه تصاویری از مدل های مختلف آلاچیق چوبی شش ضلعی را برای شما قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق چوبی سنتی یا مدرن ؛ برای این که طراحی آلاچیق چوبی خود را آغاز کنید، ابتدا باید تکلیفتان را با خود و هدفتان از طراحی آلاچیق معین کرده باشید، در غیر این صورت سردرگم خواهید ماند. این که از میان آلاچیق سنتی و آلاچیق مدرن کدام یک را انتخاب می کنید، به شما بستگی خواهد داشت. این دو سبک هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. شما برای چنین انتخابی نیاز به شناخت کافی مدل ها خواهید داشت. زیرا مدل های سنتی و مدرن، هر کدام دنیای گسترده ای مخصوص به خود دارند و خصوصیات آن ها در عین تفاوت با یکدیگر، در نوع خود قابل ستایش است. موضوعی که هنگام اجرای سبک مورد نظر خود باید به آن توجه کنید، این است که چطور به بهترین شکل ممکن آن را طراحی کنید. خصوصیات هر یک از این دو مدل آلاچیق و نکاتی که باید در حین اجرا آن را در اولویت قرا دهید مواردی هستند که باید قبل از ساخ در نظر داشته باشید. برای این که با توجه به سلیقه خود از بین این دو، مناسب ترین را انتخاب کنید بهتر است مدل هایی از هر دو سبک را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که برخی آلاچیق های چوبی آورده شده تلفیقی از هر دو سبک می باشد.

آلاچیق 6شش ضلعی

نوع دیگری از آلاچیق های چوبی که امروزه خیلی طرفدار پیدا کرده است آلاچیق سبک روستیک است. سبکی که در متریال آن ظاهری قدیمی و کهنه دارد اما در عین حال بسیار مقاوم می باشند. امروزه زندگی شهری ما را از رنگ و بوی سازه های قدیمی دور کرده است. انسان همواره به تضادها نیاز خواهد داشت و در بسیار مواقع این تضادها هستند که لذت بیشتری را به ما انسانها می دهند. از این رو طراحی روستیک اخیرا برای افراد زیادی جذاب شده است. شما نیز با استفاده از چوب هایی که ظاهری کهنه و قدیمی دارند می توایند یک آلاچیق بکر و زیبا در گوشه ای از فضای سبز خود داشته باشید.

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق چوبی چهار فصل جز آلاچیق های مدرن به شمار می رود و این  امکان را برای شما فراهم میکند تا در فصول مختلف سال بدون ترس از حشرات مزاحم، باران یا برف تفریح کنید و خوش بگذرانید. این الاچیق ها به این دلیل به این نام معروف شده اند که در تمام فصول گرم و سرد سال قابل استفاده می باشند. محل قرار گیری توری ها میتواند برای شیشه ها نیز مناسب باشد. عمده تفاوت این آلاچیق ها با آلاچیق های معمولی این است که درب ورودی آن باز و بسته می شود و همچین محل مناسبی نیز برای خروج گاز مونواکسید بخاری در بالای آن تعبیه شده است. در ادامه مدل های دیگری از این آلاچیق های شش ضلعی آورده شده است.

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

آلاچیق 6شش ضلعی

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل