ابعاد و مدل استاندارد برای ساخت آلاچیق 9، 10، 12 و... نفره

ابعاد مناسب خود را انتخاب کنید

ساخت آلاچیق تنها برای زیباسازی محیط نیست. سایه و سرپناهی که آلاچیق در شرایط آب و هوای متفاوت ایجاد میکند علاوه بر ظاهر، کاربرد فضای باز شما را نیز بهبود می بخشد. قبل از ساخت آلاچیق موارد مهمی را باید در نظر بگیرید: مثلا اینکه آلاچیق چه جنسی باشد، در چه مکانی نصب شود یا ابعاد آن چقد باشد که جمعیت مورد نظر شما را پوشش دهد. افراد معمولا میدانند که حداکثر چند دوست خود را به باغ یا حیاط منزل خود دعوت میکنند و به آلاچیق چند نفره احتیاج دارند. اما نمی دانند که ابعاد و سایز استاندار برای ساخت آلاچیق دلخواهشان چقدر است؟ ما دراین بخش از سورن چوب  به بررسی ابعاد آلاچیق 9، 10، 12، 18، 24، 26، 40، 52 نفره پرداخته ایم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.


چنانچه تعداد دیگری به جز این شماره ها مد نظر داشتید می توانید ابعاد مورد نظر را با توجه به ابعاد آورده شده در جدول زیر تخمین بزنید. یا در صورت نیاز با مشاورین سورن چوب جهت سفارش ساخت آلاچیق تماس بگیرید.
انتخاب مدل الاچیق تنها به سلیقه و خواسته ی شما بستگی دارد. نکته ی حائز اهمیت تعداد پایه های استاندارد است که در تصاویر به خوبی نشان داده شده اند. 

راهنمای ابعاد آلاچیق چوبی

ابعاد آلاچیق

 

سورن چوب تعدادی از آموزش ها و نقشه های ساخت آلاچیق را به همراه ابعاد دقیق برای شما عزیزان آماده کرده است. چگونگی ساخت آلاچیق چوبی ارزان و ساده
 

ابعاد آلاچیق

ابعاد آلاچیق

ابعاد آلاچیق


و در آخر اینکه فراموش نکنید مدل میز و صندلی که در آلاچیق قرار می دهید به میزان زیادی در ظرفیت آلاچیق تاثیر دارند. یکی از بهترین نوع آلاچیق که می توان از حداکثر فضا در آن استفاده کرد آلاچیق دایره ای یا هشت و شش ضلعی است که به جای صندلی های جاگیر از نیمکت چوبی در آن استفاده شده است. مانند آنچه در شکل زیر مشاهده میکنید. این یک الاچیق ده نفره است که سه متر طول و 2.7 متر عرض دارد. 


ابعاد آلاچیق

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل