جدیدترین انواع مدل آلاچیق چوبی


استفاده از سازه های چوب در فضای باز تاثیر شگفت انگیزی دارد. آلاچیق چوبی یکی از عوامل بسیار با اهمیت در زیبایی و جذابیت باغ و ویلا است. آلاچیق چوبی در مواردی همچون کنارهم جمع کردن افراد منزل نقش عمده ای را ایفا می نماید.

با توجه به فضا و ارزش مکانی فضای سبزمی توان با در نظر گرفتن نوع و رنگ آلاجیق چوبی فضای منحصر به فردی را ایجاد کرد. عموما در مکان های مجلل و نفیس می توان از آلاچیق چوبی لوکس  استفاده کرد زیرا به فضا ارزش داده  و شکوه و جلال بیشتری به محیط سرسبز می بخشد.

مدل آلاچیق چوبی

مدل آلاچیق چوبی

قطعا فضاهای سبز ساختمان های تجاری و رستوران ها از این امر مستثنی نیستند. بدون شک تلفیق درختان و گل های زیبا و با دکوراتیوهای چوبی و آلاچیق چوبی هارمونی بی نظیری به وجود می آورد. به طور کلی چوب نمایانگر حس گرم است و با نصب آن در محیط میتوانید گرمای بیشتری ایجاد نمایید. 

مدل آلاچیق چوبی
تنوع رنگ و فرم آلاچیق چوبی انتخاب را برای شما آسان می کند.  شما این امکان را دارید که به سادگی موجبات رفاه و آسایشتان را در تفریح یا برای مشتریان خود ایجاد کنید و با در نظر گرفتن ساختمان بهترین طرح را برای آلاچیق چوبی ایجاد نمایید.

انواع آلاچیق چوبی در دنیا

الاچیق چوبی

مدل آلاچیق چوبی

مدل آلاچیق چوبی

مدل آلاچیق چوبی

الاچیق چوبی مدرن

 


مهندسان و طراحان زیادی با ساخت الاچیق چوبی فضایی ایده آل را ایجاد نموده اند. شما نیز می توانید با ساخت آلاچیق چوبی لحظات خاطره انگیزی را با مهمانان و عزیزان خود سپری کرده  و آن ها را مبهوت سلیقه خود کنید. آلاچیق چوبی سورن چوب به دلیل بافت ریز و ظریف در چوب ها پس از جلا پذیری بسیار شفاف و درخشنده شده و چشم ها را به خود خیره می سازد.شما میتوانید آلاچیق چوبی خود را با انواع  صندلی ها و دکوراکتیوهای چوبی تزیین نموده و با قرار دادن یک میز درآن  محیطی دنج و عالی برای خود و عزیرانتان به وجود آورید.

مدل آالاچیق چوبی

مدل آلاچیق چوبی
یکی از کاربردهای آلاچیق چوبی در جهان در مراکز تجاری، مراکز خرید، شرکت ها و رستوران ها است. شما به راحتی قادر هستید آن را با سایراجزای محیط و نمای ساختمان هماهنگ نموده و فارغ از هر شائبه ای اعتماد مشتری خود را به خود جلب نمایید.
آلاچیق چوبی برای مکان های عمومی، رستوران ها کافی شاپ نمایی لوکس را ایجاد می کند. این سازه با خود نمایی فضای مناسبی را برای آسایش  مشتریان ایجاد می نماید و فرصتی برای شما ایجاد می کند تا خدمات خود را در بهترین فضا به مشتریان ارائه نمایید.

سالهای زیادی است که آلاچیق چوبی یکی از جذاب ترین نوع سازه های چوبی به شمار می رود رنگ قهوه ی سوخته و ترکیبات جذاب آن با رگه های کرم رنگ و پیچیدگی بافت چوب و در گره های لایه های چوب و طرح های مجعد ایجاد شده در سطح این امکان را می دهد که هر فضای ساده و خسته کننده ای را به محیطی لوکس تبدیل گردد. جایی که آلاچیق مدرن با دیگر اجزای محیط سازگاری داشته باشد بدون شک در آن  به ابهت فضا می افزاید و می تواند از ارکان اصلی محیط به شمار بیاد. دنیای چوبی دنیای جذاب و پیچیده ای است که توضیح درباره ی آن در ظرف یک مقاله نمی گنجد و این هیجان در کار هر طراح ومهندسی به شیوه ای منحصر به فرد بروز می نماید. بیشتر طراحان ایرانی از فرهنگی ایرانی برای ساخت آلاچیق چوبی الهام میگیرند و هنر ایرانی را در قالب یک آلاچیق چوبی به نمایش می گذارند. و چه بسا که طراحان کنجکاو زیادی از سراسر دنیا  برای دستیابی این مهم تلاش می نمایند .


 

با ما همراه باشید

تهران ، میدان ونک ، خیابان برزیل ، خیابان لاهیجانی ، کوچه 12 ، پلاک 8
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل