طراحی دکوراسیون اتاق بیلیارد- سبکهای مدرن و کلاسیک با چوب

اصول طراحی دکوراسیون اتاق بیلیارد چوبی

شاید بازی بیلیارد یک بازی کم تحرک باشد. اما همین تحرک حدافل  تاثیر زیادی در سلامتی روحی و جسمی افراد می گذارد و میتواند شما را برای چند ساعت از روزمرگی خارج کرده و سبب شود شما و دوستانتان ساعات خوشی در کنار هم داشته باشید.

جذابیت زیاد این بازی سبب شده تا آشنایان و دوستان صمیمی شما پس از ورود به منزلتان به سراغ اتاق بازی بروند و ساعات زیادی را در آنجا بگذرانند. ازاین رو افرادی که قصد دارند یک میز بیلیارد برای منزل خود تهیه کنند بهتر است قبل از هر چیز تصمیمی برای دکوراسیون اتاق بیلیارد بگیرند.

اما سوالی که برای اکثر مشتریان پیش می آید این است که بهترین دکوراسیون چوبی برای سالن بیلیارد و اتاق بیلیارد چیست؟

 

راه های زیادی برای ترکیب یک میز بیلیارد با یک سبک خاص دکوراسیون داخلی وجود دارد. شما می توانید از سبک های مینیمال تا کلاسیک و روستیک بهره بگیرید. اما پیشنهاد ما به شما این است که با استفاده از متریال چوب نتیجه ای خیره کننده و کاملا متمایز را خلق کنید. در این بخش از سورن چوب مدل ها زیبا و ایده آلی در سال جدید برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

دکوراسیون اتاق بیلیارد

در این اتاق از یک سقف کاذب چوبی استفاده شده است. این سبک را  می تواند ترکیبی از یک سبک مدرن با نور پردازی کلاسیک باشد. همچنین مبلمان هایی که در انتهای اتاق بیلیارد مشاهده می کنید نیز نمایانگر سبک مدرن می باشد. 

دکوراسیون اتاق بیلیارد

 جزئیات براق این میز بیلیارد متالیک و براق به خوبی روی یک کفپوش چوبی روشن بیشتر خود نمایی می کند. در طراحی دکوراسیون این اتاق بیلیارد هالوژن های زیادی در قسمت های مختلف به کار رفته است. و همچنین یک چراغ آویز بزرگ برای افزایش نورپردازی روی اپن آشپزخانه قرار گرفته است. در این دکوراسیون، طراح با استفاده از کفپوش، چوب را به اتاق آورده است.

دکوراسیون اتاق بیلیارد

در نگاه اول، گویی این اتاق بیلیارد در یک کلبه ی مخوف در وسط جنگل قرار گرفته است. محبوبیت طراحی به سبک روستیک دقیقا به همین علت است. زیرا افراد را بیش از سایر دکوراسیون ها از تکرار و روزمره گی ها دور می سازد. این چوب ها کیفیت و مقاومتی درست مطابق با چوب های دیگر دارند و فقط ظاهرشان قدیمی و رنگ و رو رفته است. 

دکوراسیون اتاق بیلیارد

در این پالت رنگ استفاده از رنگ خاکستری و قهوه ای تیره که از چوب گرفته شده است به چشم می خورد. افراد معمولا برای افزایش تمرکز از رنگ های تیره در طراحی دکوراسیون اتاق بیلیارد استفاده می کنند.

دکوراسیون اتاق بیلیارد

هنگامی که قصد استفاده از چوب را در اتاق داشته باشید می توانید به راحتی تناژ رنگی زیبایی از روشن تا تیره را انتخاب کنید. چوب ها بسته به اینکه از چه درختی باشند دارای رنگ های مختلفی می باشند. شما با استفاده از چوب می تواند یک فضای هنری و جذابی را ایجاد کنید.

دکوراسیون اتاق بیلیارد

در اینجا یک مثال دیگر از یک اتاق بیلیارد با تناژ رنگی گرم آورده شده است. این ترکیب رنگ می تواند انرژی شما را در حین بازی چندین برابر کند.

دکوراسیون اتاق بیلیارد

انتخاب رنگ آبی در کنار چوب میتواند زیبایی یک دکوراسیون کلاسیک را چندین برابر کند. ایندکوراسیون از سبک طراحی داخلی کلاسیک در فرانسه پیروی کرده است.

دکوراسیون اتاق بیلیارد

این پنت هاوس  سانفرانسیسکو ویژگی های یک دکوراسیون مدرن و را دارا می باشد. استفاده از رنگ قهوه ای تیره در کنار رنگ آبی می تواند در یک دکوراسیون مدرن نیز به کار گرفته شود. طراحان داخلی سعی می کنند تا در زمان انتخاب تناژ رنگی به رنگ میز توجه داشته باشند.

دکوراسیون اتاق بیلیارد

اگر تناژ رنگ میز مانند آنچه در این تصویر می بینید نیازی نیست که تمام فضای اتاق بیلیارد را با آن رنگ پر کنید تا فضا هماهنگ و یکپارچه شود. قرار دادن چند صندلی همرنگ نیز کافی خواهد بود. در این دکوراسیون اتاق بیلیارد، طراح ترجیح داده است از چوب با رنگ روشن استفاده کند.

 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل