دکوراسیون بوتیک مردانه- چوب بهترین انتخاب شما

دکوراسیون بوتیک مردانه- مزایای استفاده از چوب 

خرید و فروش انواع لباس امروزه به یکی از داغترین کاسبی ها و پر رونق ترین آن مبدل شده است. تابستان یا زمستان فرقی نمی کند. همواره لباس های جدید در هر فصلی مشتریان را دوباره به بوتیک شما خواهد آورد. داشتن اجناسی زیبا، شیک و در عین حال با کیفیت می تواند مشتریان قدیمی شما را حفظ کند اما بدون شک برای کشاندن مشتریان جدید به داخل بوتیک به دکوراسیونی بی نظیر نیاز خواهید داشت تا از سایر بوتیک ها در پاساژ یا خیابان متمایز شوید. یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه، چوب است. مردها همواره به رنگ های تیره، از جمله قهوه ای علاقه دارند. استفاده از یک دکوراسیون شیک و تیره خیلی زود مردان را به داخل بوتیک می کشاند و نظر آن ها را جلب مبکند. در ادامه به بررسی نمونه هایی از دکوراسیون بوتیک مردانه از جنس چوب می پردازیم. جهت طراحی دکوراسیون چوبی بوتیک مردانه و گرفتن مشاوره می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا به مهندسین و طراحان حرفه ای سورن چوب ارتباط بگیرید.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

دکوراسیون بوتیک مردانه

مزایای طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه با چوب

انتخاب دکوراسیون بوتیک مردانه باید به گونه ای باشد که همه ی لباس ها و کفش ها به خوبی در دید مشتریان قرار بگیرند. فرقی نمیکند که شما چه اجناسی را برای عرضه به مشتری انتخاب کرده اید، استفاده از متریال چوب به شما این امکان را می دهد که با طراحی دکوراسیونی هماهنگ هر بخش بوتیک را به یک پوشاک اختصاص دهید. انعطاف پذیری بالای چوب سبب می شود تا شما بهترین و زیبا ترین قفسه ها یا دکوراتیوها را برای دکوراسیون مغازه یا ویترین خود طراحی نموده و تمامی اجناس را به در زیباترین حالت ممکن در معرض دید مشتریان قرار دهید. چیدن مناسب لباس ها، نحوه ی قرار دادن لباس ها و همچنین ابعاد فروشگاه از مهمترین رکن هایی است که قبل از طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه باید آن را مد نظر بگیرد. 

دکوراسیون بوتیک مردانه

بهترین دکوراسیون برای بوتیک مردانه:

مردان خیلی سریع شیفته ی دکوراسیون های ساده، مدرن و تیره خواهند شد. سعی کنید در طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه این سه رکن را از قلم نیندازید. البته استفاده از چوب این امکان را به شما می دهد که علاوه بر پیاده سازی طرحی مدرن، بتوانید از تناژ تیره یا روشن چوب بهره بگیرد. در این بین هیچگاه از نورپردازی مناسب برای بخش های مختلف بوتیک غافل نشود خصوصا در زمان استفاده از تناژهای تیره. بوتیک های تاریک یا خیلی روشن ممکن است مشتریان شما را فراری دهد و تمام زحمات شما را درهنگام طراحی دکوراسیون از بین ببرد. پس علاوه بر نمای دیزاین بهتر است به جزئیات دیگری همچون تهویه ی مناسب، نورپردازی و حتی موزیک بیشتر توجه کنید. 

دکوراسیون بوتیک مردانه

بهترین دکوراسیون داخلی و ویترین بوتیک مردانه

بهترین دکوراسیون ویترین، دکوراسیونی است که مشتری را به داخل مغازه بیاورد و دکوراسیون داخلی نیز مشتری را به خرید از فروشگاه شما ترغیب نماید. دسترسی سریع به اجناس و همچنین قرار گرفتن آن ها در دید مشتریان از جمله ویژگی یک دکوراسیون داخلی حرفه ای است. مشتری باید در مغازه احساس راحتی کند و بوتیک شما را خاصتر و زیباتر از سایر دکوراسیون های داخلی بداند.    
اگر قصد دارید تغییرات قابل توجهی را در فروش اجناس خود تجربه کنید باید بدانید زمانیکه مشتری به فروشگاه شما قدم میگذارد تا لحظه ای که از بوتیک خارج می شود این نوع چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی است که اجناس را به مشتری نشان می دهد و آن ها را به خرید ترغیب می کند.   

دکوراسیون بوتیک مردانه

برای دکوراسیونی بهتر، می‌توان از متریال های طبیعی مانند چوب نیز کمک گرفت. بهره گیری از ایده های خلاقانه در متریال هایی همچون چوب به راحتی امکان پذیر است و همچنین طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه مردن، کلاسیک و روستیک به راحتی با آن امکان پذیر می باشد. چوب میتواند به راحتی سبب برانگیختن احساسات مشتری شود.  مشتری با مشاهده دکوراسیون چوبی بوتیک مردانه می‌تواند طبع و سلیقه شما را در خرید و انتخاب دریافته و در صورت هم نظر بودن، احتمال بازگشت او را در دفعات بعدی خرید نیز افزایش یابد.

دکوراسیون بوتیک مردانه

نکات مهم در طراحی دکوراسیون ویترین بوتیک مردانه

 انتخاب به جا و درست پالت رنگی، می‌تواند مشتریان  را از فواصل زیاد نیز کنجکاو می کند. از پالت رنگی داخل ویترین می توانید در دکوراسیون کلی بوتیک استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که فضای حاکم بر بوتیک و تناژ رنگی  حسی را که مشتری هنگام خرید خواهد داشت، تعیین می‌کند. از این رو طراحان داخلی امروزه به تاثیر چوب جهت ایجاد حس آرامش در مشتری پی برده اند وهمواره دکوراسیون آن را طبق روحیه مشتریان منطقه طراحی می کنند.

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون لاکچری بوتیک مردانه

دکوراسیون خلاقانه بوتیک مردانه

دکوراسیون خلاقانه بوتیک مردانه

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون شیک مغازه لباس مردونه

دکوراسیون بوتیک مردانه

طراح و دیزاینر دکوراسیون چوبی

دکوراسیون بوتیک مردانه

 

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون چوبی فروشگاه چوبی

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون بوتیک مردانه

مدل دکوراسیون ویترین بوتیک مردانه

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون اسپرت لباس فروشی مردانه

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون مدرن لباس فروشی مردانه

دکوراسیون بوتیک مردانه

دکوراسیون بوتیک مردانه


 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل