دکوراسیون چوبی مغازه- مدل های مدرن برای افزایش فروش

مدل های مدرن و جدید دکوراسیون چوبی مغازه

جذب مشتری از طریق طراحی دکوراسیون مدرن و شیک یکی از روش هایی که امروزه نظر بسیاری از فروشندگان و مالکان مغازه را به خود جلب کرده است. یکی از متریال هایی که می توان در مقیاس های کوچک و بزرگ در مغازه بکار گرفت چوب است. شرکت سورن چوب از مجریان و دیزاینرهای معتبر و باسابقه  در زمینه ی طراحی و اجرای انواع دکوراسیون چوبی مغازه  می باشد. در این بخش به بررسی دیزاین مغازه چوبی با انواع دکوراتیوها و المان های چوبی در سبک های مدرن، روستیک یا کلاسیک به صورت حرفه ای و شیک  می پردازیم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

دکوراسیون چوبی مغازه

مهمترین فاکتورها در طراحی دکوراسیون چوبی مغازه

به طور خلاصه مهمترین فاکتورها در طراحی یک دکوراسیون ایده آل مغازه به شرح زیر است:
استفاده از متریال و چوب با کیفیت
تعبیه ی سیستم گرمایش و سرمایش در زمان طراحی و اجرا
عدم استفاده از طرح ها و دکوراسیون های شلوغ
نورپردازی مناسب 
پرهیز از بکارگیری رنگ های تند و زننده
البته تمامی این فاکتورها به میزان درآمد و بودجه ی مشتریان شما نیز بستگی خواهد شد. چنانچه مغازه ی شما در جایی بنا شده است که عمده مشتریان شما از طبقه ی مرفه می باشند  بهتر است دکوراسیون خود را ساده و لوکس و مطابق با اصول طراحی در اروپا نگه دارید.   

دکوراسیون چوبی مغازه

ترکیب رنگ دکوراسیون چوبی مغازه:

این ترکیب رنگ تا حدودی به اجناس مغازه ی شما بستگی دارد. اما چنانچه نمی خواهید تمامی متریال مغازه را چوبی انتخاب کنید می توانید آن را با ام دی اف سفید ترکیب کنید. رنگ سفید رنگی است که علاوه بر ایجاد آرامش برای مشتریان، القا کننده ی صداقت نیز می باشد. ترکیب رنگ سفید با چوب رنگ های اجناس شما را نیز به خوبی به نمایش می گذارد و می تواند بک گراند و تم شیک و لوکسی در مغازه ایجاد نماید.

دکوراسیون چوبی مغازه


اهمیت استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون چوبی مغازه

امروزه دیگر مانند قبل کیفیت کار و اجناس شیک نیست که مشتری را به داخل مغازه شما می کشاند. اولین تصویری که مشتری قبل از دیدن اجناس به آن توجه خواهد کرد دکوراسیون مغازه و دکوراسیون ویترین خواهد بود. از این رو مالکان همواره به دنبال دکوراسیونی لوکس هستند تا بتوانند اجناس خود را در آن به مشتریان عرضه کنند. همه ی افراد خیلی زود مجذوب یک دکوراسیون خاص و منحصر به فرد می شوند و این باور در ذهن آن ها به وجود می آید که بدون شک اجناس داخل این مغازه نیز مدرن و خاص خواهد بود. از این رو طراحان داخلی استفاده از متریال چوب را توصیه می کنند. این متریال با ارزش احساس بهتری را نسب به دیگر متریال در مشتری به وجود می آورد و به دلیل زیبایی می تواند خیلی زود نتیجه ای مثبت و ایده الی را در پی داشته باشد.

دکوراسیون چوبی مغازه

طراحی ویترین چوبی مغازه

بسته به ابعاد مغازه اندازه و طرح کلی ویترین مغازه مشخص می شود. ویترین به طور کلی المانی که دکوراسیون مغازه و اجناس درون آن است. در نگاه اول ویترین است که مشتری را محو خود خواهد کرد به طوری که هر چه ویترین شما زیباتر باشد مشتری زمان بیشتری را صرف مشاهده ی اجناس درون آن خواهد کرد. در بسیاری از موارد دیده شده که ویترین شلوغ بیشتر از آنکه مشتری را سرگرم کند آن را فراری می دهد. امروزه بکارگیری هنر و سلیقه در ویترین پرداختن به دکوراسیون آن بیشتر از اجناس درون آن اهمیت یافته است. به طوری که با قرار دادن حداقل اجناس و به نمایش گذاشتن یک دکور حرفه ای می تواند بیشترین بازخورد را دریافت کرد.

دکوراسیون چوبی مغازه

استفاده از المان های چوبی در طراحی دکوراسیون ویترین مغازه از جمله ایده هایی بوده است که روز به روز هبه طرفداران آن افزوده می شود زیرا انعطاف پذیری بالای این متریال سبب شده تا افراد با هر سلقیه ای بتوانند سبک و مدل دلخواه خود را روی آن اجرا نمایند. 

دکوراسیون چوبی مغازه

چه مغازه هایی می توانند از دکوراسیون چوبی بهره مند شوند؟

حال که به اهمیت دکوراسیون داخلی مغازه پی بردیم باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که تمامی نکات ذکر شده به هر مغازه ای حتی موبایل فروشی ها نیز تعمیم داده می شود. از جمله مغازه هایی که با دکوراسیون چوبی می توانند اجناس خود را به بهترین شکل  به مشتری عرضه کنند بوتیک های زنانه و مردانه، کفش فروشی ها، کفش فروشی ها، لباس نوزاد، لوازم آرایشی و بهداشتی، بدلیجات، مانتو فروشی، موبایل فروشی، شال و روسری، لباس عروس و.. می باشد. در ادامه مدل های دیگری از دکوراسیون چوبی مغازه در سبک های مختلف را مشاهده می کنید.

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون شیک مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه کفش فروشی

دکوراسیون چوبی مغازه

انواع مدل دکوراسیون مغازه چوبی

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون مغازه لباس مردانه چوبی

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه کفش مردانه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه لباس فروش مردانه رنگ تیره

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

 

 

 

 

 


 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل