دکوراسیون چوبی مغازه کوچک- ایده هایی خلاقانه برای مشتری بیشتر

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک- انواع مدل جدید و مدرن

همه ی ما می دانیم همانقدر که یک مغازه ی بزرگتر می تواند مشتری بیشتری جذب کند یک مغازه ی کوچک با دکوراسیونی زیبا و مدرن نیز می تواند تاثیر زیادی در افزایش مشتری و در نهایت خرید بیشتر آن ها داشته باشد. دکوراسیون هایی که هزینه های زیادی را شامل شود همواره روش های مطمئن و پر سود نخواهند بود. بلکه شما با بکارگیری یک متریال متفاوت و زیبا مانند چوب و اجرای یک دکوراسیون ساده اما خلاقانه می توانید بازده ی مطلوبی را شاهد باشید. در این بخش از سورن چوب نکات و ایده های مهمی در ارتباط با دکوراسیون مغازه کوچک با چوب را به شما معرفی می کنیم.  

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

جهت طراحی دکوراسیون چوبی مغازه، بوتیک، فروشگاه و... با ما تماس بگیرید.

 

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی بوتیک کوچک

یک دکوراسیون چوبی ایده آل و مفید، دکوراسیونی است که در آن به همه ی نکات ریز و درشت توجه شده باشد. عوامل زیادی وجود دارد که بعد از کشاندن مشتری به داخل مغازه آن را به خرید ترغیب نماید که اگر شما با بی توجهی از کنار این نکات بگذرید در نهایت فروشنده ای خواهید بود که همواره از وضعیت بازار گله مند است.  این نکات می تواند شامل ویترین مغازه، ورودی، نور پردازی، نحوه ی قفسه بندی، ترکیب بندی رنگ و.. باشد.

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

اینکه شما چه نوع سبکی برای دکوراسیون داخلی مغازه ی خود انتخاب کنید تنها بخشی از مراحل طراحی دکوراسیون مغازه است. انتخاب مکان مناسب برای قرار دادن پیشخوان چوبی مغازه و قفسه ها که در نهایت سبب فروش بیشتر خواهد شد، می تواند به صورت تجربی کسب شود. یعنی شما با بررسی مسیری که مشریان در مغازه در نظر می گیرند می توانید نقاط قوت یا ضعف مغازه را در نظر بگیرید و هر بار با تغییرات کوچک در مغازه بهترین دکوراسیون را انتخاب نمایید.

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

طراحی دکوراسیون مغازه خیلی کوچک

محدودیتی همچون کوچک بودن مغازه دلیل بر فروش کمتر نخواهد بود. کافیست با دقت کافی و مشاوره گرفتن از طراحان دکوراسیون بهترین مدل و ایده را نسبت به موقعیت، بودجه، مکان، متراژ و نقشه ی مغازه را طراحی کنید. 

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

بهتر است قبل از انتخاب مدل دکوراسیون چوبی مغازه و طراحی قفسه ها، خیلی حساب شده و دقیق بدانید که در آینده قصد فروش چه کالاهایی را دارید. این کار از هزینه های اضافی نیز جلوگیری خواهد کرد. چنانچه بعد از طراحی دکوراسیون تصمیم به فروش یک کالای جدید را بگیرید بدون شک باید قفسه ای جدید برای آن تهیه کنید و در گوشه ای از مغازه جای دهید که ممکن است این کار سبب برهم ریختن نظم در دکوراسیون مغازه ی کوچک شما شود. 

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

در مغازه های کوچک بهتر است هر چیزی در سرجای خود قرار بگیرد. به طور مثال قفسه یا رگال های مربوط شلوارک ها از شلوارها کوچکتر باشد تا فضای کمتری اشغال شود. پس قبل از طراحی قفسه بهتر است اندازه و ابعاد اجناسی که قرار است به فروش برسد تا حدودی مشخص و تعریف شده باشد. 

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

توجه به ویترین مغازه

اگر در یک پاساژ یا خیابان مغازه ی شما بین چندین مغازه ی بزرگتر واقع شده است بهتر است با یک ترفند عاقلانه و منطقی نظر مشتریان را  به خود جلب کنید. بکارگیری یک ایده ی جدید در طراحی ویترین مغازه بدون شک کارساز خواهد بود. یک ویترین زیبا، شیک، مدرن، متفات  و در عین حال جوان پسند.   

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

بهتر است ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی مغاره ی کوچک را متناسب با مشتریان و اجناس انتخاب کنید. به طور مثال اگر بوتیک مردانه دارید پیشنهاد ما به شما رنگ های سنگین و تیره است. چوب یکی از بهترین انتخاب ها برای فروشگاه کت و شلوار یا بوتیک مردانه است. اما چنانچه مشتریان شما خانوم هستند می توانید از چوب هایی با رنگ روشن استفاده کنید. تا در کنار لباس های رنگی دکوراسیون ایده آل و خیره کننده ای را طراحی نمایید. شما می توانید از متریال های دیگر با رنگ های جیغ نیز استفاده کنید. 

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی مدرن مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی کلاسیک مغازه و بوتیک زنانه و مردانه

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی لباس فروشی

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکوراسیون چوبی مغازه کوچک

دکور چوبی

 

 

 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل