دکوراسیون کفش فروشی- طراحی داخلی مدرن با المان های چوبی

دکوراسیون کفش فروشی مدرن و امروزی با المان های چوبی

امروزه به دلیل افزایش رقابت در زمینه ی مختلف خصوصا فروش کفش لازم است که علاوه بر کیفیت اجناس که اهمیت دیرینه ای دارد، به دکوراسیون کفش فروشی نیز توجه ویژه‌ای شود. طراحان دکوراسیون داخلی  معتقد که زیبایی دکوراسیون داخلی یک مغازه ی کفش فروشی مردم را جذب می کند و زیبایی اجناس و همینطور کیفیت بالای آن آنها را حفظ می نماید. یکی از جذاب ترین دکوراسیون های داخلی، دکوراسیون کفش فروشی چوبی است. یعنی استفاده از المان های چوبی در بخش های مختلف ویترین، قفسه ها و پیشخوان کفش فروشی.  به همین منظور می خواهیم شما را با مهمترین نکات  برای طراحی داخلی یک کفش فروشی مناسب آشنا سازیم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون چوبی کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون مغازه کفش مردانه


تعیین سبک در طراحی داخلی کفش فروشی

همواره قدم اول در طراحی دکوراسیون هر مغازه ای ، نقش مهمی در نتیجه ی نهایی کار شما می گذارد. اولین قدم در طراحی دکوراسیون کفش فروشی  مشخص کردن مشتریان هدف هستند. از این رو همیشه دقت داشته باشید سبک خود را طبق نوع مشتری و اجناس خود طراحی کنید. به طور مثال چنانچه کفش فروشی شما در نزدیکی یک دانشگاه قرار گرفته است بیشترین مشتریان شما احتمالا دانشجو ها می باشند پس سعی کنید باید با توجه به مشتریان هدف خود،یعنی دانشجو های سبک مورد نظر را مشخص نمایید..

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون مغازه کفش اسپرت

طراحی دکوراسیون کفش فروشی  مدرن

امروزه طراحی دکوراسیون کفش فروشی مدرن بسیار باب شده است. متریال چوب این امکان را به شما می دهد تا هر سبکی را به بهترین و زیباترین حالت طراحی و اجرا نمایید. شما می توانید در بخش های مختلف از جمله سقف کفش فروشی، کفپوش، دیوار کفش فروشی، قفسه کفش فروشی، پیشخوان کفش فروشی و همچنین ویترین کفش فروشی از چوب استفاده کنید.

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

طراحی دکوراسیون کفش فروشی به سبک اسپرت

    در انتخاب پیشخوان و قفسه ها  دقت داشته باشید که در حین سادگی باید بسیار شیک باشند..
 و در آخر باید بگوییم نورپردازی مناسب دکوراسیون کفش فروشی  شما است بهتر و زیباتر نشان خواهد داد..

دکوراسیون کفش فروشیطراحی ویترین کفش فروشی زنانه

دکور ویترین کفش فروشی زنانه، مردانه و بچگانه

برای چیدمان کفش در ویترین باید دقت داشت که طراحی به گونه ای باشد که بتواند نوع اجناس داخل مغازه را به مشتری معرفی کند. شما می توانید یک دکور ساده را انتخاب کنید اما تعداد زیادی کفش داخل ویترین کفش فروشی بچینید و یا می توانید از یک طراحی هنری بهره گرفته و تعداد محدودی کفش در آن قرار دهید تا مشتریان را کنجکاو کرده تا برای دیدن کفش های بیشتر به داخل مغاره بیایند.

دکوراسیون کفش فروشی

برخی از کفش فروشی ها فضای زیادی را در مرکز کفش فروشی دارند و نمی دانند از این فضا چگونه استفاده کنند. در مرکز کفش فروشی می توانید با قرار دادن چند جعبه ی چوبی دکوراسیون را تکمیل نمایید. این جعبه ها محل مناسبی برای قرار گیری کفش ها خواهند بود.

دکوراسیون کفش فروشی


حتما برای داشتن یک دکوراسیون ایده آل وقت بگذارید و از کنار آن ساده نگذرید. این موضوع بسیار حائز اهمیت است زیرا یک طراحی علاوه بر زیبایی باید به بهترین شکل اجناس را نشان دهد. انتخاب یک دکوراسیون چوبی کفش فروشی بهترین انتخاب برای هر سبک طراحی خواهد بود و می تواند برای طراحی دکوراسیون کفش فروشی زنانه، مردانه، و حتی بچگانه مناسب باشد.

دکوراسیون کفش فروشی

 تمام این راهکار ها برای شما بخش کوچکی از طراحی دکوراسیون و دیزاین کفش فروشی بود. پس بهتر است برای داشتن یک نتیجه مطلوب با طراحانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید و یا کاررا به دست آن ها بسپارید. برای مشاوره می تواینید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

دکوراسیون کفش فروشی

 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل