رستوران روف گاردن در تهران

طراحی رستوران روف گاردن در تهران

امروزه حیاط و فضاهای سبز از دست رفته سبب شده است تا افراد از کمترین امکانات بهترین استفاده را ببرند. طراحی های خلاقانه و مدرنی که روی پشت بام های تجاری انجام می گیرد سبب ایجاد رستوران هایی شده که همه روزه مملو از مشتری هستند. امروزه بهترین مکان برای طراحی رستوران روف گاردن ساختمان های تجاری و مراکز حرید هستند. این مکان های عمومی می تواند به زیباترین و جدیدترین شکل ممکن طراحی شده و در نهایت رفاه و رضایت مشتری را شامل شود. در این بخش از سورن چوب به معرفی رستوران روف گاردن، مزایا و همچنین مدل های آن می پردازیم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

رستوران روف گاردن

طراحی رستوران در پشت بام سبز

همواره خلاقیت حرف اول را در طراحی دکوراسیون رستوران می زند. افرادی که خلاقیت و مدرنیته را در هم می آمیزند می توانند بیشترین تاثیر را مشاهده کنند. ارائه ی یک قالب جدید با طراحی حرفه ای تنها زمانی امکان پذیر است که شما فراتر از مرزها حرکت کنید و بدانید به اندازه ی تلاش و سرمایه ای که در نظر می گیرید نتیجه خواهید گرفت.

رستوران روف گاردن

مزایای طراحی رستوران روف گاردن

از آنجا که استفبال از این فضاها سرسبز و متفاوت روز به روز در حال افزایش است. طراحان داخلی نیز همه روزه سبک ها و طرح های جدیدی را جهت جلب توجه و جذب مشتری جدید بکار می گیرند. این طرح ها علاوه بر زیبایی مزایای زیادی نیز برای پاکیزگی و تصفیه هوا دارند. گیاهانی که بر روی روف گاردن استفاده می شود باعث کاهش دما و جذب آلاینده ها و آلودگی ها خواهد شد.

رستوران روف گاردن

طراحی دکوراسیون روف گاردن رستوران با چوب

از جمله متریالی که که بیشترین کاربرد را در ساخت روف گاردن ها و طراحی رستوران در فضای باز دارد چوب است. زمانی که چوب با درختان و گیاهان سر سبز طبیعت ادغام شود، گرمی و آرامش بیشتری را به افراد منتقل میکند. کمبود این گونه فضاها که افراد را از شلوغی ها  و روزمره گی ها جدا کند و سبب شود تا در کنار دوستان و عزیزان  با خیالی آسوده از اوقات فراغت خود بهترین استفاده را ببرند بسیار احساس می شود. 

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن های تهران

البته تعداد زیادی روف گاردن در تهران و شهرستان ها ساخته شده است اما تراکم و مکان آن ها به اندازه های نیست که تمامی شهروندان بتوانند درکمترین زمان ازمزایای آن بهره مند شوند. به همین دلیل است که تقاضای بالا سبب شده است تا طراحی و ساخت رستوران روف گاردن به یک پروژه ی مطلوب و پربازده مبدل شود.  
تمامی مالکان و افرادی که قصد طراحی و اجرای یک رستوران جدید دارند در تلاشند تا منحصربه فرد ترین و خاصترین دکوراسیون را اجرا کنند. امروزه تنها یک غذای خوب معرف رستوران شما نخواهد بود. بلکه فضا، دیزاین و احساسی که رستوران شما به مشتری القا می کند، به همان اندازه تاثیرگذار خواهد بود. 

رستوران روف گاردن

طراحی و اجرای روف گاردن رستوران در تهران

ساخت یک رستوران در مرکز خرید منطقی ترین روشی است که برای داشتن حداکثر مشتری همواره به کارگرفته می شود. اما نبود فضای کافی در حیاط و محوطه ی باز مرکز خرید، امکان ساخت رستوران در فضای باز به صورت سنتی را محدود کرده است. از این رو بهترین و مدرنترین روشی که می توان به کار گرفت ساخت رستوران روف گاردن در پشت بام محوطه ی تجاری و مرکز خرید است.

رستوران روف گاردن

طراحی داخلی رستوران های چوبی در روف گاردن به گونه ای است که وقتی وارد آن می شوید حس می کنید درون یک پارک قدم می زنید . جهت تاکید بر اهمیت درختانف گیاهان زینتی و چوب به عنوان عناصر اصلی پروژه می توانید در هر جایی از انواع گیاهان مخصوص آب و هوای منطقه در فلاورباکس های کوچک و بزرگ نگهداری کنید. 

رستوران روف گاردن

گروه سورن چوب آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات بازسازی، دیزاین، طراحی و اجرای رستوران در روف گاردن در کلیه ی مناطق تهران و کرج می باشد. 

 

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن

مطالب بیشتر:

آلاچیق چوبی

آلاچیق

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل