مدل آلاچیق حصیری

حصیر یکی از پرطرفدارترین صنایع دستی است که به شکل های گوناگون در فضای باغ و ویلا وجود دارد. یکی از محصولات حصیری پرکاربرد در دکوراسیون آلاچیق  حصیری است؛ به همین منظور در این مطلب از سورن چوب می خواهیم شما را با انواع الاچیق های حصیری، آشنا کنیم.

به طور کلی از گذشته های دور از حصیر برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و خنک نگه داشتن هوا استفاده می شد و الاچیق حصیری به عنوان الاچیق باغی و الاچیق  فضای باز بسیار پرطرفدار است،  بیشتر تولیدات حصیر در نقاط شمالی و جنوبی کشور است. تفاوت عمده ای که حصیرهای این دو منطقه با هم دارند این است که حصیرهای مناطق شمالی شمال از یولاف، جو دو سر و گندم بافته می‌شود و برای ماندگاری نیاز به رطوبت دارند؛ به همین دلیل است که حصیرهای خطه شمال پس از چند وقت به‌خاطر از دست دادن رطوبتشان ظاهرشان پوسته‌ پوسته می شود. در مقابل حصیرهای خطه جنوب از پوست درخت خرما بافته می‌شود و به دلیل گرمای بسیار بالای محیط به رطوبت کمتری نیاز دارد و ظاهر خود را حفظ می کنند. پس بهتر است برای ساخت الاچیق حصیری از حصیر جنوب استفاده کنید. در ادامه عکس هایی از جدیدترین الاچیق حصیری آورده شده است.

 

الاچیق حصیری جدید

جدیدترین آلاچیق های چوبی حصیری

ساخت الاچیق حصیری

مدل آلاچیق حصیری

الاچیق حصیری مدرن

عکس الاچیق حصیری

الاچیق حصیری ساده

اموزش ساخت الاچیق حصیری

امروزه در فشار کار و روزمرگی، نیاز به آرامش  خواهید داشت. زیر یک سایه خنک نیاز شما به یک آلاچیق چوبی زیبا و کاربردی در منزل، باغ  یا ویلا  غیر قابل انکار است. بعلاوه هزینه کردن به عنوان یک آلاچیق چوبی، قیمت منزل، باغ یا ویلا شما را چندبرابر هزینه ای که کرده اید بالا می برد.

یک آلاچیق چوبی زیبا تنها یک سایبان برای شما نیست، یک المان معماری است. آلاچیق چوبی شما شاخص فضای شخصی شما خواهد بود.

طراحی و اجرای آلاچیق چوبی خانگی کوچک یا بزرگ، آلاچیق های مدرن، آلاچیق سنتی، آلاچیق های دوطبقه، آلاچیق های کلاسیک، آلاچیق تاشو یا سیار، آلاچیق لاکچری، آلاچیق درختی آلاچیق های پیش ساخته و آماده  با بهترین چوب ها دارای مقاومت بالا در برابر تاب خوردگی، نفوذ آب، رطوبت و نفوذ حشرات صورت می گیرد.شما بخواهید تا ما برایتان محیطی دنج و کار آمد تأمین کنیم.

تیم طراحی و مهندسی شرکت سورن چوب آماده ارائه خدمات طراحی و محاسبات بر حسب نوع موقعیت جغرافیایی پروژه به شما عزیزان می باشد.

شرکت سورن چوب درراستای ایجاد تحولی نو در صنعت سازه های چوبی وطراحی آلاچیق چوبی، به عنوان سازه سبک و به عنوان عضوی مقاوم با طراحی خاص از طرف نیروهای مجرب و با تجربه تاسیس گردیده است. لازم به ذکر است این شرکت با کادری حرفه ای به انجام هزاران پروژه‌ی دولتی اداری، خصوصی و خانگی و قرار داد با انواع ارگان‌های‌دولتی پرداخته است.

 

قیمت ساخت و طراحی آلاچیق های چوبی

شرکت سورن چوب با دردست داشتن اطلاعات مفید از محل پروژه , متراژ زمین , موقعیت اقلیمی ، آب و هوایی و تست خاک زمین  به محاسبه و برآورد هزینه ساخت سازه ی چوبی و آلاچیق چوبی میپردازد و ضمن محاسبه فاکتور اولیه, توسط طراحان با تجربه و مجرب به طراحی دو بعدی سازه سبک می پردازد و بعد از محاسبات دقیق طرح نهایی به همراه مدلاسیون سه بعدی تایید میگردد و توسط مجری ماهر و حرفه ای شروع به کار میشود.

با ما همراه باشید

مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل