مدل آلاچیق خانگی مخصوص دورهمی های خانوادگی

مدل آلاچیق خانگی

یکی از بهترین و در دسترس ترین مکان ها برای دورهمی های خانوادگی حیاط است. گذران اوقات فرافت در حیاط زمانی امکان پذیر است که فضای آن حس وحال تازه ای به ما ببخشد و در آن احساس راحتی داشته باشیم. در طراحی حیاط خانه علاوه بر گل  و گیاه، آلاچیق ها نیز کاربرد زیادی دارند و می توان از آنها به عنوان مکانی برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی بهره گرفت.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در گالری پرگولا و ازبور و گالری کلبه و آلاچیق آورده شده است

امروزه در شهرهای بزرگی همچون تهران، بیشتر افراد در آپارتمان ها یا مجتمع های مسکونی زندگی می کنند و امکان داشتن حیاط شخصی و فضای سبز شخصی را ندارند؛ از این رو جهت زیبایی محیط و کمک به شرایط زیستی، می توان به طراحی باغچه حیاط و ساخت آلاچیق مجتمع مسکونی روی آورد. اگر به دنبال مدل آلاچیق خانگی هستید تا انتهای این مطلب با ما باشید.
آلاچیق های حیاط پشتی و جلویی می توانند طبق دکوراسیون کلی ساختمان ساخته و طراحی شوند. مدل های آلاچیق چوبی از سبک مدرن تا سنتی در ابعاد مختلف وجود دارد. اگر یک حیاط خلوت کوچک دارید با ساخت آلاچیق یا پرگولاهای متصل به ساختمان، فضای قابل استفاده ی منزل خود را گسترش خواهید داد.  
از ایده های این بخش از سورن چوب استفاده کنید تا یک آلاچیق زیبا برای حیاط کوچک خانه تان داشته باشید.
ارزش ملک خود را افزایش دهید: وجود یک سازه ی چوبی در حیاط منزل مزایای زیادی دارد که یکی از آن ها افزایش ارزش ملک شما خواهد. یک آلاچیق چوبی با طراحی زیبا و مدرن توجه هر شخصی را به خود جلب خواهد کرد.


آلاچیق خانگی کوچک:

آلاچیق خانگیآلاچیق خانگی

زمانی که صحبت از طراحی آلاچیق خانگی می‌شود، بیشتر افراد یک حیاط بزرگ و ویلایی را در ذهن خود مجسم می کنند و نمی دانند که ساخت آلاچیق در بسیاری از حیاط ها امکان پذیراست.  طراحی آلاچیق در حیاط های کوچک خانگی می‌تواند بسیار هم هیجان‌انگیز پر مزیت باشد. شما می‌توانید هر چیزی را در آلاچیق کوچک خانگی قرار دهید، از کباب پز گرفته تا میز و صندلی و حتی پشتی های سنتی.

آلاچیق خانگی بزرگ

آلاچیق خانگی

آلاچیق خانگی
آلاچیق های مخصوص حیاط تنها به الاچیق های کوچک و جمع و جور خلاصه نمی شود. برخی از آلاچیق ها به اندازه ی کافی بزرگ هستند که بتوان در آن به مناسبت های مختلف جشن به پا کرد. مدل های مختلفی از آلاچیق جهت برپایی دورهمی های شلوغ وجود دارد که پرطرفدارترین آن آلاچیق های بدون نرده هستند. این آلاچیق ها فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند و هیچ مانعی برای رفت و آمد در آن ها وجود ندارد.

آلاچیق های دو نفره ی خانگی

آلاچیق خانگی

آلاچیق خانگی

یکی از پرکاربردترین آلاچیق ها در حیاط آلاچیق های دو نفره و کوچک هستند. این مدل آلاچیق چه در حیاط های بزرگ و چه کوچک کارایی زیادی دارد و مانند یک نیمکت چوبی زیبا در حیاط عمل میکند اما تفاوتش با نیمکت در زیبایی و کارایی بیشتر است. اگر خیال صرف شام دو نفره در گوشه ای از حیاط سرسبز دارید پیشنهاد ما به شما انتخاب آلاچیق دو نفره ی میز دار است.
   
آلاچیق شیک و ارزان خانگی

آلاچیق خانگی
مدل های سازه ی چوبی در انواع سبک ها، سلیقه ها، ابعاد و قیمت طراحی و ساخته می شوند. اگر به دنبال یک آلاچیق شیک ارزان خانگی هستید، پیشنهاد ما به شما ساخت آلاچیق در ابعاد کوچکتر یا استفاده از مدل پرگولا می باشد. این مدل سازه ی چوبی که تنها از الوارهای چوب ساخته شده است علاوه بر زیبایی، چهارچوب مشخصی جهت استراحت در حیاط منزل ارائه می دهد.  


 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل