پرچین چوبی دور باغچه- مدل هایی که بکارتان می آید

انواع مدل پرچین چوبی دور باغچه

پرچین باغچه یا باغ یک راه عملی برای محافظت از گل و گیاهان گرانبها یا حیاط منزل می باشد. پرچینی که به دور باغچه ساخته می شود یکی از آسانترین روش ها برای تعیین مرز باغچه و جدا کردن از سایر محوطه می باشد. این نرده های چوبی به باغچه ی خوش آب و رنگ و با طراوت شما شخصت می بخشد و می تواند زیبایی کل فضا را با ایجاد نقطه ی کانونی چندین برابر کند.
در ادامه مدل هایی از پرچین چوبی دور باغچه آورده شده است که می توانید از آن ها برای باغ خود الگو برداری کنید.

برخی از پرچین ها یا فنس های چوبی به طور کامل اطراف باغچه را می پوشانند اما برخی دیگری دارای شکاف و فاصله می باشند و به زیبایی باغچه و گل و گیاهان را به طور کامل به نمایش می گذارند. شما میتوانید خودتان دست به کار شوید و به ساخت پرچین و حصار چوبی دور باغچه بپردازید. اما برای داشتن یک پرچین چوبی بی عیب و نقص و زیبا که میتواند تا مدت ها دوام بیاورد بهتر است تمامی مراحل کار را به افراد متخصص و حرفه ای سورن چوب بسپارید.

پرچین چوبی

این فنس چوبی علاوه بر اینکه میتوانید باغچه ی رنگارنگ شما را در معرض دید قرار دهد، از سیم هایی تشکیل شده است که از ورود هر جانداری به داخل باغچه جلوگیری می کند. برخی از آفات در باغ یا ویلا در صورت نبود چنین پرچینی آسیب زیادی به گیاهان وارد می کنند.

حصار چوبی

اگر می خواهید از باغچه ی خود محافظت کنید و در عین حال یک حریم خصوصی در محوطه ی داخلی داشته باشید این مدل برای شما ایده آل است. یک حصار چوبی مدرن و زیبا که فضای داخلی از هر نگاهی می پوشاند. شما میتوانید پرچین چوبی را نیز با انواع گل و گیاه رونده تزئین کنید.

پرچین چوبی

رویای نوشیدن قهوه در یک صبح آفتابی در کنار گیاهانی که با دست خودتان کاشته شده است می تواند به حقیقت مبدل شود. پانل های چوبی زیبا و مدرن یک راه حل عالی برای جداکردن باغچه ی زیبای شما از تمام محیط است.  پرچین چوبی این امکان را به شما می دهد که دیوارهای آن را با گیاهان مختلف سروسامان دهید و منظره ی بی نظیری را خلق کنید.

پرچین چوبی

اگر امکان وصل کردن چراغ ها به پرچین شما وجود دارد برای زیبایی بیشتر و رسیدگی به گیاهان در شب، حتما این کار را انجام دهید. چراغ های روشنی که از دیوارهای پرچین چوبی آویزان شده اند، زیبایی باغچه ی شما را در دورهمی های شبانه چند برابر می کند.

ر

افراد دلایل مختلفی برای نصب نرده ها در اطراف ملک خود دارند. بعضی ها دوست دارند که از باغچه ی خود محافظت کنند، در حالی که دیگران دوست دارند حیوانات خانگی و یا بچه ها را در داخل آن نگه دارند. شما هر دلیلی که داشته باشید بدون شک بعد از احداث آن حیاط ایده آلی خواهید داشت. برخی از حصار و پرچین های چوبی به گونه ای طراحی شده اند که می تواند محلی برای قرار گیری گلدان های کوچک و زیبا باشد.

پرچین چوبی

شما می توانید سلقه ی شخصی خود را روی این پرچین ها پیاده کنید. اگر طرفدار رنگ های شاد هستید پرچین های چوبی این امکان را به شما می دهند که باغچه ی خود را به شادترین و رنگارنگ ترین قسمت باغ تبدیل کنید.

پرچین چوبی

پرچین های منحنی که در اطرف درختچه ها قرار می گیرند می تواند به خوبی نقش محافظ را داشته باشد. این نوع پروژه ها، نرده های انعطاف پذیری را شامل می شوند که می تواند در اطراف هر نوع باغچه ای قرار بگیرند. در ادامه مدل های دیگری از پرچین مناسب باغ، باغچه و حیاط آورده شده است.

ویژگی های حصار و  نرده چوبی باغچه

مدت هاست که از نرده و حصار چوبی به عنوان یکی از محبوبت ترین سازه ها برای محافظت از باغچه استفاده می شود. ویژگی های منحصر به فرد و خاص انواع نرده و حصار چوبی است که باعث شده خرید این متریال نسبت به سایر متریال ها در اولویت باشد.  ویژگی های و مزایای استفاده از چوب بر هیچ کس پوشیده نیست زیرا می تواند حس شادابی و سرزندگی را به باغچه ی شما اضافه کند.

حصار چوبی

طراحی نرده ی چوبی باغچه

استفاده از حصار چوبی در دکوراسیون و طراحی محوطه ی باز حیاط و ویلا کمک می کند تا زیبایی خاصی به محیط داده شود. به ویژه نرده چوبی باغچه های کوچک  اگر به صورت ظریف کار شود، جلوه خاصی پیدا می کند. به همین علت است که گفته می شود جلوه و زیبایی حصارهای چوبی بسیار بیشتر از دیگر حصارهای دیگر است. نوع ساخت و طراحی زیبای پرچین نیز  نقش مهمی در خاص شدن آن دارد. 

حصار چوبی

 

حصار چوبی

قیمت پرچین و حصار چوبی:

 قیمت انواع حصار چوبی به پارامترهای گوناگونی بستگی دارد که مهمترین آن طرح کلی و جنس چوب بکار رفته در آن است. چوبی که برای پرچین استفاده می شود باید مقاومت بالایی در برابر رطوبت داشته باشد.توصیه ی ما به شما این است که خرید حصار چوبی را از برندهای معتبر انجام دهید تا از کیفیت و قیمت حصار چوبی مطمئن باشید. شرکت یا سایتی که قصد خرید نرده چوبی از آن دارید در قیمت تاثیر زیادی دارند. 

پرچین چوبی

حصار چوبی

پرچین چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

پرچین چوبی

پرچین چوبی

ر

پرچین چوبی

پرچین چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

حصار چوبی

 

جهت ساخت پرچین چوبی سفارشی، فنس چوبی و حصار های چوبی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.