آلاچیق روی استخر

با ساخت استخر در باغ یا ویلا بدون شک نیاز شما به الاچیق استخر امری بدیهی خواهد بود.  امروزه انواع مختلفی از آلاچیق ها طراحی و اجرا می شوند. قبل از انتخاب نوع آلاچیق ، حتما نمونه کارهای اجرا شده مختلف و متنوعی که ما به شما ارائه می دهیم را به دقت بررسی کنید و با توجه به اصول معماری تصمیم گیری کنید. روش های هوشمندانه ای برای ایجاد تغییر و تحول در باغ و ویلا وجود دارد. شما با این تغییرات ساده، باغ قدیمی خود را به محیطی جدید و مدرن تبدیل می نمایید.

الاچیق های استخر رو باز جز کاربردی ترین و مدرن ترین آلاچیق ها شناخته شده هستند زیرا که بدون آن ها استفاده از استخر در گرمای تابستان غیر ممکن خواهد بود. الاچیق های استخر در جنس های مختلفی ساخته می شوند که زیباترین ان ها الاچیق چوبی روی استخر می باشد. 

آلاچیق استخری کاملا ضد اب بوده و دارای عمر طولانی نیز می باشند. در ادامه مدل های الاچیق استخر آورده شده است. این الاچیق ها هم در کنار استخر و هم روی استخر طراحی و ساخته می شوند.

 

مدل آلاچیق استخر

آلاچیق استخر یک سازه ی کاربردی

همانطور که اکثر خانواده‌‌ها به دکوراسیون داخلی منزل اهمیت می‌دهند، طراحی فضای باز و محوطه سبز نیز در همین راستا به همان اندازه مهم است. استخرهای رو باز، مکان ایده‌آلی برای ورزش و شنا در فصل تابستان هستند اما باید شرایط به گونه ای فراهم شود که بتوان در هر آب و هوایی از این تفریح لذت بخش بهره مند شد و در کنار عزیزان آخر هفته ها و تعطیلات ایده آلی را سپری کرد. 

الاچیق ساده استخری

طراحی آلاچیق استخری

یکی دیگر از نکات طراحی آلاچیق تعیین مدل و طرح آن است. این که می خواهید استخر در کنار آلاچیق باشد یا مانند سایبان روی استخر را بپوشاند و سایه ایجاد کند. شما بر اساس بودجه مالی خود و نمونه کارهای پیمانکار و ایده‌هایی که در نظر دارید می‌توانید الاچیق خود را طراحی نمایید. آلاچیق های چوبی با سقف فلزی نیز می تواند هزینه ی ساخت را کاهش دهد؛ اینکه جنس سقف و بدنه ی آلاچیق از چه چیزی ساخته شده است در طول عمر و همچنین ثبات و پایداری آن نقش دارد. مطلب بیشتر جدیدترین مدل های  آلاچیق  استخری 

الاچیق مدرن استخر

ساخت سایبان استخر برای ایجاد حریم خصوصی بیشتر

در کشور ایران  حفظ حریم خصوصی در استخرهای محیط باز  در ویلا و روف گاردن یا باغ شخصی اهمیت بالایی دارد.  اما در این بین مشتریان ترجیح می دهند که سایه ای کامل در بالای استخر ایجا نشود. از این رو با استفاده از پر گولا می توان علاوه بر ایجاد حریم خصوصی سایه ای از تابش آفتاب در استخر نیز لذت برد. آلاچیق های روی استخر اکثرا با هدف حفظ حریم خصوصی و دور بودن از چشم همسایه ها  و همچنین نور پردازی بالا طراحی وساخته می شوند. 

الاچیق استخر بزرگ

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق اسخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق

الاچیق چوبی

الاچیق برای استخر

سفارش آلاچیق آماده 

طرح‌ها و ایده‌های متنوعی برای طراحی آلاچیق چوبی وجود دارد. شرکت‌های که تجربه زیادی در اجرا و ساخت انواع سازه های فضا سبز دارند، قطعاً راهنمای خوبی برای شما خواهند بود. ساخت یک آلاچیق استخر زیبا و کاربردی بدون شک ارزش ملک شما را افزایش می‌دهد و نمای زیبایی را برای آن خلق می کند. 

 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی