آلاچیق و سایبان های زیبا- مدل های لوکس و مدرن امروزی

آلاچیق ها یک ساختار باز هستند که معمولا در طرح های شش ضلعی یا هشت ضلعی و حتی گرد ساخته می شوند. متریالی که برای ساخت آلاچیق مورد استفاده قرار می گیرد عمدتا چوب است. الاچیق  های ارزانتر را با فلز می سازند اما آلاچیق های فلزی زیبایی و کارایی الاچیق چوبی را ندارد. برای ایجاد حریم خصوصی در  آلاچیق چوبی معمولا از پانل های چوبی یا پرده استفاده می کنند. در یک محوطه ی سبز بزرگ یا کوچک یک آلاچیق می تواند به عنوان نقطه ی کانونی همه را به سوی خود جذب کند. از این رو ظاهر آلاچیق باید درخور باغ و فضای سبز شما باشد. در ادامه مدل های  لوکسی از آلاچیق لاکچری  و سایبان های زیبا آورده شده است. این مدل ها میتواند الگوی مناسبی برای شما باشد.  

آلاچیق مدرن

آیا همیشه رویای داشتن یک آلاچیق زیبا و خیره کننده را در سر دارید؟ یک الاچیق چوبی که همه ی عزیزانتان را در یک عصر تابستانی دورهم جمع کند و شب بیادماندنی را درون آن رقم بزنید؟ قبل از هر چیز باید امکانات خود را در نظر بگیرید. امکاناتی همچون هزینه، اندازه ی باغ، ابعاد ساختار و دردسترس بودن متریال و...علاوه بر این ها امکانات  برق کشی نیز باید بررسی شود. هر چیزی که شما را به هدفتان برساند باید محیا باشد. 
دلسرد نشوید: هر پروژه نیاز به زمان و برنامه ریزی دارد. مشاورین سورن چوب همه روزه حاضرند که برنامه ریزی های لازم را جهت ساخت آلاچیق و سایبان متناسب بودجه و فضای شما انجام دهند. .

آلاچیق مدرن

حیاط مدیترانه ای در سانتا باربارا، کالیفرنیا، یک پرگولا از چوب قرمز ساخته شده است تا مقاومت بیشتری در برابر نفوذ حشرات داشته باشد.  پرده های سفارشی حریم خصوصی مورد نیاز را در هر زمان محیا میکنند..

آلاچیق مدرن

آلاچیق  لوکس امروزه چیزی از آشپزخانه ها و اتاق نشیمن کم ندارد. این آلاچیق در خلیج کالیفرنیا طراحی شده توسط جان مونتگومری به تمام امکانات، از جمله میز ناهار خوری، شومینه ، آشپزخانه و روشنایی مجهز شده است.

آلاچیق مدرن
زیباترین منظره ها با یک الاچیق چوبی زیبا کاملتر خواهد شد. در این چشم انداز زیبا یک الاچیق سفید تبدیل به نقطه ی کانونی تصویر شده است.

آلاچیق زمستانی

الاچیق های چوبی می توانند تمام نیاز های شما را برطرف کنند. اگر به یک مکان در مرکز باغ خود احتیاج دارید که هیچ حشره ای نتواند به آن نفوذ کند میتوانید از این مدل آلاچیق بهره بگیرید. این الاچیق ها برای کنار برکه ها  و باغ هایی که حشرات مزاحم و گزنده زیادی دارند مناسب می باشد. در زمستان ها نیز می توانید به جای استفاده از توری شیشه نصب کنید و در گرمای الاچیق از منظره ی زمستانی لذت ببرید.

آلاچیق مدرن

امروزه سازه های چوبی و سایبان های محوطه ی سبز عمدتا با طرح های ساده ساخته می شوند. استفاده از این طرح ها هزینه ی زیادی ندارد اما سبک مدرنیته را به باغ و فضای سبز شما می آورد. برای محکم کردن ستون ها می توانید از پایه های سنگی استفاده کنید.  

آلاچیق مدرم


زمانی که شما قصد طراحی آلاچیق چوبی داشته داشته باشید مدل های زیادی از سقف را مشاهده می کنید. الاچیق های چینی به عنوان آلاچیق سنتی در ایران شناخته شده اند. سقف های چینی نیز مدل های زیادی را شامل می شوند که می توانید طبق سلیقه ی خوود زیباترین آن ها رانتخاب کنید.
 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی