دکوارسیون چوبی دفتر کار مدرن و کلاسیک

طراحی دکوراسیون دفتر کار در سبک های مدرن و کلاسیک

طراحی دکوراسیون دفتر کار نیز مانند فضاهایی همچون رستوران یا منزل باید طبق اصول و تکنیک های حرفه ای انجام گیرد. داشتن فضایی شیک و مدرن در دفتر کار امروزه به یکی از موارد مهم در محل کار مبدل شده است. هر شخصی در دفتر کار خود نیاز به دکوراسیونی دارد که علاوه بر انعطاف پذری بودن در آن احساس راحتی داشته باشد و همچنین به اندازه ی کافی شیک و مدرن باشد تا در زمان تعامل با ارباب رجوع یا همکاران در صنف و مورد نظر بتواند نظر افراد را به خود جلب نماید.  امروزه استفاده از چوب در طراحی داخلی دفتر کار بسیار رواج یافته است. افرادی که قصد دارند ایده آل ترین و مدرن ترین دفتر کار را برای خود طراحی کنند به دکوراسیون چوبی دفتر کار روی می آورند. در ادامه مدل هایی ازدیزاین داخلی دفتر کار از جنس چوب را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دیوار چوبی دفتر کار

دیوارها و کفپوش یکی از اصلی ترین بخش ها در طراحی دکوراسیون دفتر کار هستند. به جهت  تاثیر گذار بودن دیوارها در نمای طراحی داخلی بهتر است آن ها را نیز از چوب انتخاب کنید. وجود تناژ های مختلف رنگی چوب به شما این امکان را می دهد تا از پالت های رنگی روشن تا تیره هر کدام را که می پسندید انتخاب نمایید. مردان عاشق رنگ های تیره تر مانند قهوه ای تیره هستند زیرا احساس می کنند این تناژ بسیار شیک تر از سایر رنگ هاست.

دکوراسیون چوبی دفتر کار

اهمیت استفاده از چوب در دفتر کار

بدون شک مدیرانی که به ظاهر و دکوراسیون کلی دفتر کار خود اهمیت می دهند نشان دهنده ی این است که به همان میزان نیز در انجام امور مشتریان کوشا و دقیق هستند. از این رو جلب اعتماد مشتریان از طریق دکوراسیون فرآیندی اثبات شده و غیر قابل انکار است. از آنجا که چوب جز متریال های زیبا و منحصر به فرد است و همچنین انعطاف پذیری بالایی در طراحی دارد شما عزیزان می توانید با بهره گیری از آن و خلق المان های زیبا و ظریف، نظر هر ببینده ای را به فضای داخلی جلب نمایید. 

دکوراسیون دفتر کار قهوه ای

دکوراسیون چوبی دفتر کار


به نظر می رسد افرادی که به  ظاهر و دکور محیط کار خود اهمیت می دهند علاقه به کار خود را به وضوح به دیگران نشان می دهند و این خود نوعی کسب اعتماد از مشتری محسوب می شود. و لذا در نظر مشتریان موفق تر جلوه می کنند.

نورپردازی دفتر کار

چنانچه از طراحی دکوراسیون چوبی برای دفتر کار خود انتخاب کرده اید توصیه ما به شما این است که از فاکتور نورپردازی مناسب غافل نشوید. دفتر کار محلی است که شما ساعت ها در آن مشغول به کار هستید از این رو میزان نور پردازی نباید تنها به جهت ایجاد دکوراسیون شیک در نظر گرفته شود. نبود نور کافی سبب چشم درد، خستگی چشم و حتی ضعف در بینایی خواهد شد.

دکوراسیون چوبی دفتر کار

لوازم چوبی دفتر کار

دفتر کار شامل لوازمی همچون میز کار، قفسه، صندلی، کشوها و شلف خواهد بود. اما وجود المان یا پارتیشن های چوبی در دفتر کار نیز می تواند سودمند و زیبا باشد.   
استفاده از تزئینات چوبی در دفتر کار می تواند فضا و جو دفتر کار شما را از حالت خشک و جدی تغییر دهد و آن را زیبا نماید. قرار دادن باکس چوبی برای رشد گیاهان، تابلوهای زیبا روی دیوارر و یا حتی آکواریوم طراحی داخلی دفتر را مدرن تر خواهد کرد. 

دکوراسیون چوبی دفتر کار

چه دفاتری می توانند از طراحی دکوراسیون چوبی بهره بگیرند؟

از جمله دفاتری که با استفاده از المان های چوبی مدرن، شیک و امروزی به نظر خواهند رسید می توان به تمامی دفاتر اداری، دفتر وکالت، دفتر بیمه، دفتر طراحی سایت، دفاتر روزنامه، دفاتر مهندسی مثل دفتر معماری، آژانس های مسافرتی و... اشاره کرد. 

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون دفتر کار مدیر

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون اتاق جلسه چوبی

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون چوبی دفتر کار

دکوراسیون چوبی دفتر کار

 

 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل