دکوراسیون ها ی خلاقانه در مغازه لباس فروشی زنانه و مردانه 

طراحی و دیزاین دکوراسیون خلاقانه در مغازه

جذب مشتری به داخل مغازه و ترغیب کردن آن به خرید این روزها چندان کار ساده است و نمی توان تنها با کاهش قیمت ها یا افزایش کیفیت اجناس خریداری شده به رشد قابل توجهی در فروش دست یافت. طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه نقش پر رنگ و مکملی دارد که می تواند در کوتاه مدت تاثیر مثبت و چشمگیری در افزایش فروش داشته باشد. طراحان داخلی امروزه  دکوراسیون های خلاقانه را نقطه ی قوت و کانونی مغازه می دانند و معتقدند که مشتریان با دیدن دکوراسیونی که آن ها را مجذوب می کند بهتر می توانند خرید کنند زیرا سلیقه ی صاحب مغازه را تحسین کرده و این اطمینان خاطر در آن ها به وجود می آید که مغازه ای که از آن خرید می کنند دارای اجناس خاص و زیبایی است. در ادامه شما را با انواع مدل های دکوراسیون خلاقانه در مغازه لباس فروشی زنانه و مردانه که عمدتا چوب هستند آشنا می سازیم.  

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

دکوراسیون خلاقانه مغازه

بهترین مکان برای قرار دادن دکور خلاقانه

ویترین در یک مغازه کوچک یا بزرگ اولین بخشی است که مشتری را به خود جلب می کند. داشتن یک ویترین خلاقانه و زیبا مشتری را کنجکاو می کند که به درون فروشگاه آمده و از باقی اجناس و دکوراسیون مغازه دیدن کند. از این رو طراحان داخلی ویترین مغازه نه تنها عاملی برای نشان دادن اجناس مغازه به مشتری بلکه فرصتی برای جلب توجه و ایجاد حس کنجکاوی در مشتری می دانند.  
توصیه ی طراحان داخلی برای داشتن یک ویترین خلاقانه این است که آن را زیاد شلوغ نکنید. یک ویترین با ظاهری نامرتب و شلوغ سبب می شود که مشتری از ورود به مغازه ی شما منصرف شود. ویترین می تواند تنها نشان دهنده ی هدف اصلی و نوع اجناسی که در فروشگاه است، باشد.  

دکوراسیون خلاقانه مغازه

ترفند هایی برای افزایش فروش با دکوراسیون های خلاقانه

اولین مکانی که مشتریان شما با آن مواجه می شود ورودی مغازه است. مشتریان پس از وارد شدن به مغازه سریعا تشخصی می دهند که اجناس مغازه برای آن ها گران است یا ارزان. و آیا چیزی که به دنبالش هستند را می توانند پیدا کنند. از این رو توصیه ی ما به شما این است که طراحی داخلی دکوراسیون را مطابق با سطح وضعیت اقتصادی افراد محله و مشتریان مشخص کنید. در هر منطقه ای مطمئنا سلیقه ی مشتریان با یکدیگر متفاوت است و اجرای هر سبکی در هر جایی عاقلانه و منطقی نخواهد بود.

دکوراسیون خلاقانه مغازه

دکوراسیون خلاقانه مغازه

مزایای استفاده از دکوراتیورهای خلاقانه در فروشگاه و نحوه ی استفاده از آن

از آنجا که مشتریان پس از ورود به مغازه ابتدا از اجناس سمت راست دیدن می کنند بهتر است تمرکز بیشتری روی این قسمت داشته باشد. دیوارهای خلاقانه ای امروزه طراحی شده اند که دارای قفسه های و آویزهایی می باشند که به بهترین شکل و تقارن در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. شما می توانید از این دیوارهای چوبی خلاقانه و شیک در سمت راست مغازه بهره بگیرید و بهترین اجناس خود را در این منطقه قرار دهید. بهتر است همواره به مسیری که مشتریان در مغازه طی می کنند یا در آن جا توقف دارند توجه کنید و اجناس را طبق آن بچینید. البته طراحی داخلی دکوراسیون مغازه تعیین کننده خواهد بود.   

دکوراسیون خلاقانه مغازه

اگر فروشگاه شما به اندازه ی کافی بزرگ باشد تعیین کردن این مسیر قطعا نیاز توجه بیشتری دارد. به طوری که مشتری قبل از دیدن همه ی اجناس از مغازه خارج نشود. بدون شک رمز نگه داشتن مشتری در داخل مغازه یک دکوراسیون شیک و متفاوت است که در بخش های مختلف فروشگاه شما قرار دارد و مشتری را نا خودآگاده در کنار خود نگه می دارد. این دکوراتیورهای خلاقانه می تواند چیزی مانند یک قفسه یا پایه ی خاص باشد که در نهایت سبب کاهش سرعت مشتری درون مغازه شما خواهد شد. 

دکوراسیون خلاقانه مغازه

دکوراتیو چوبی مغازه

دکوراسیون خلاقانه مغازه

طراحی قفسه ی چوبی

دکوراسیون خلاقانه مغازه

دکوراسیون خلاقانه لباس فروشی

دکوراسیون خلاقانه مغازه

دکوراسیون خلاقانه کفش فروشی

دکوراسیون خلاقانه مغازه

دکوراسیون خلاقانه مغازه

آویز لباس چوبی مغازه

دکوراسیون خلاقانه مغازه

دکوراسیون خلاقانه بوتیک زنانه و مردانه

دکوراسیون خلاقانه مغازه

دکوراسیون خلاقانه مغازه

دکوراسیون خلاقانه مغازه


 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل