دکوراسیون رستوران چوبی ستنی اما ساده و ایرانی

مدل دکوراسیون رستوران چوبی با طراحی سنتی 


امروزه دکوراسیون رستوران سنتی به یکی از محبوبت ترین طراحی های داخلی تبدیل شده است. ما ایرانی های به فرهنگ و نوع معماری قدیم که در کشورمان رواج داشته علاقه داریم و برایمان بسیار جذاب است که در محیط هایی حضور یابیم که از این سبک دکوراسیون در آن بهره گرفته باشند. در این قسمت از سورن چوب قصد داریم دکوراسیون رستوران چوبی سنتی در قلب ویتنام را به شما نشان دهیم. دکوراسیونی ساده اما صمیمی و بسیار زیبا که به تازگی بنا شده است. این رستوران ویژگی های بارزی دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

قرار دادن یک آلاچیق سنتی  می تواند بسیار جذاب و زیبا باشد.

دکوراسیون رستوران چوبی سنتی

طراحی سقف دکوراسیون رستوران

یکی از مشخصه های دکوارسیون رستوران سنتی ایرانی وجود سقف با طاقی های کوتاه است. این سقف باید به گونه ای زیبا و ماهرانه طراحی شود که نگاه ببینده را قبل از هر چیز به سمت خود جذب کند. یکی از ترفندهایی که این طراح مجرب در به رخ کشیدن سقف های زیبا و ظریف طراحی شده به سبک ایرانی به کار گرفته است، دیزاین ساده برای نمای داخلی رستوران است. به گونه ای که هیچ چیز به جز سقف های زیبا و غذاهای رنگارنگ در این رستوران خودنمایی نخواهد کرد.  گرمای مورد نیاز این سبک ساده نیز با بکارگیری عنصری مانند چوب فراهم شده است.

دکوراسیون رستوران چوبی سنتی

تلفیق سبک مدرن و سنتی در دکوراسیون رستوران ایرانی

هر چه بیشتر به این جزئیات این طراحی می پردازی به نکته ای مثبت و هوشمندانه پی خواهی برد. سبک ایران دارای ویژگی هایی است که از ارزشی ویژه برخوردار است. ویژگی هایی چون تلفیق سبک سنتی و مینمال و مدرن محاسباتت دقیق، استفاده بهترین متریال ، رعایت مسائل فنی و علمی در رستوران و همچنین ستون های کوتاه هریک در عین سادگی معرف شکوه سبک ایرانی است.
طراحی دکوراسیون رستوران سنتی آن هم با متریال همچون چوب کار آسانی از این رو بهتر است شما قبل از هر اقدامی از یک طراح داخلی حرفه ای و با تجربه ی کافی و با مهارت کافی  کمک بگیرید سپس  طراحی را آغاز کنید..
عنصر بعدی میز و صندلی است. بهتر است برای همخوانی با فضا میز و صندلی را انتخاب کنید که از سبک کلاسیک در طراحی آن بهره گرفته باشند.

دکوراسیون رستوران چوبی سنتی

نمای بیرونی رستوران سنتی

نمای بیرونی باید به نوعی نمایانگر سبک طراحی دکوراسیون فضای داخلی رستوران باشد. همانگونه که در تصویر می بینید طاقه های گنبندی شکل ورودی درست مانند سبک داخلی رستوران سنتی طراحی شده اند. بکارگیری درب ها با اشکل هندسی مشبک نشاند هنده ی ظرافت و سیلقه ی و هنر معمار رستوران است.

دکوراسیون رستوران چوبی سنتی

دکوراسیون رستوران چوبی سنتی

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی