طراحی دکوراسیون رستوران کوچک

مدل های طراحی دکوراسیون رستوران کوچک

می خواهید یک رستوران و فست فود تاسیس کنید یا به فکر بازسازی رستوران کنونی خود افتاده اید. تصمیمات آگاهانه جهت طراحی دکوراسیون رستوران کوچک زمانی رخ می دهد که شما از قبل مطالعاتی درباره ی طراحی آن داشته یا مدل هایی از آن را دیده باشید تا بتوانید زیباترین و مشتری پسند ترین دکوراسیون را در رستوران کوچک خود داشته باشد.
یکی از ویژگی های شخصیتی افرادی که به رستوران های کوچک می روند این است که آن ها به مکان های دنج و خلوت بیشتر از رستوران های بزرگ با ازدحام جمعیت فراوان علاقه دارند. از این رو شما با طراحی دکوراسیون به همراه یک آلاچیق چوبی دنج و صمیمی مشتریان بیشتری برا به رستوران کوچک جذب خواهید کرد. 

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک و شیک

از جمله متریالی که به این منظور در رستورانهای کوچک استفاده می کنند چوب است. چوب با ایجاد فضای گرم و صمیمی در محیط رستوران، آرامش افراد را بیشتر می کند و زمانی که با گل و گیاده ترکیب شود فضای منحصر به فرد، دوست داشتنی و آرامش بخش ایجاد خواهد کرد. 

دکوراسیون رستوران کوچک
چالش های طراحی دکوراسیون زمانی که شما فضای کمتری در اختیار داشته باشید بیشتر خواهد بود. اما جای نگرانی نیست.شما تنها فردی نیستید که مکان بزرگی برای پذیرایی از مشتریان خود ندارید. مدل های زیادی از دکوراسیون رستوران کوچک وجود دارد که میتواند به شما ایده های منحصر به فردی بدهد.

دکوراسیون رستوران کوچک

ایجاد یک طرح با تعیین استراتژی

پیش از تصمیم گیری در مورد صندلی و دکوراسیون، طرح کلی دکوراسیون رستوران کوچک خود را تعیین کنید. یک رستوران کوچک باید دارای یک آشپزخانه مناسب باشد تا بتوان میزان غذای مورد نیاز را در آن تامین کند. اکثر متخصصان بر این باورند که شما باید 60 درصد از کل فضای خود را برای سالن غذاخوری و 40 درصد از کل فضای خود را برای آشپزخانه و ثبت سفارش اختصاص دهید.
همچنین سعی کنید تنوع را در میز و صندلی ها رعایت کنید. میزهای دو نفره، سه نفره، چهارنفره و.. همگی به کار خواهد آمد. 

همانطور که آشپزخانه ی رستوران را طراحی می کنید، اطمینان حاصل کنید که مکانی برای بخش های اصلی در نظر گرفته اید. این بخش ها شامل موارد زیر است:
ایستگاه داغ - تجهیزات پخت و پزه مانند اجاق گاز، گریل، فر و..
ایستگاه سرد - شامل یخچال، فریزر 
ایستگاه تهیه و آماده سازی - محلی برای  ریز ریز کردن، خرد کردن و مخلوط نمودن
ایستگاه تمیز کردن - محلی برای سینک ظرفشویی و ماشین ظرفشویی جهت تمیز کردن ظروف و  وسایل آشپزی

دکوراسیون رستوران کوچک

به دکوراسیون ورودی رستوران کوچک توجه کنید


ورودی، اولین مکانی است که احساسات مشتری را درگیر می کند. برای یک رستوران کوچک، طراحی یک ورودی متمایز کار چندان ساده ای نیست و باید توجه بیشتری به آن داشت. استفاده از المان های تزئینی چوبی ساخته شده از چوب طبیعی علاوه بر چشم ها، حس بویایی افراد را تحریک کرده و اشتهای آن ها را زیاد می کنید. با این کار آن ها را برای سفارش بیشتر آماده خواهید کرد. 

دکوراسیون رستوران کوچک

تزئین دیوار رستوان کوچک
 آنچه که شما برای تزئین دیوار، سقف و کفپوش استفاده می کنید بستگی به موضوع کلی رستوران شما دارد.
برخی از تم ها می توانند احساسات مشتری را تحت تاثیر قرار دهند. رنگ یک راه ساده برای کنترل خلق و خوی افراد در محیط است. رنگ قرمز، بژ یا سایر رنگهای تیره یک فضایی دلپذیر ایجاد می کند در حالی که رنگهای سبز یا آبی احساس زیبایی و آرامش را افزایش می دهد. آینه ها برای ایجاد توهم فضای بزرگتر مناسب هستند. با استفاده از آینه ها فضای وسیعتری خواهید داشت. درادامه مدل های دیگری از دکوراسیون رستوران کوچک را مشاهده خواهید کرد.

طراحی و اجرای دکوراسیون رستوان کوچک: جهت طراحی مدل دلخواه می توانید با شمارهای درج شده در سایت تماس بگیرید.

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک

دکوراسیون رستوران کوچک