دیوار چوبی جدید مناسب برای مغازه ها و منزل

مدل های جدید دیوار چوبی مغازه و منزل

آیا برای ایجاد فضا یا تقسیم قسمت های مختلف در منزل یا محل کار خود مشکل دارید؟ ما به شما استفاده از دیوارهای چوبی را پیشنهاد می کنیم. دیوارهایی که می تواند در هر قسمتی از منزل شما قرار بگیرد و علاوه بر زیبایی با کمترین قیمت دکوراسیون منزلتان را تغییر دهد. کاربرد این دیوارهای زیاد و غیرقابل شمارش است. شما حتی می توانید از این دیوارها به عنوان محلی برای تعویض لباس در جلوی درب حمام یا اتاق پرو در مغازه و بوتیک بهره بگیرید. در این بخش از سورن چوب مدل های زیبا، مدرن و شیکی از دیوار چوبی جدید تزئینی و کاربردی برای منازل و مغازه ها یا ادارات آماده کرده ایم. 

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

دیوار چوبی

یکی از محبوب ترین پارتیشن ها، پارتیشن های چوبی است که از گذشته تا به امروز در سبک ها و مدل های مختلف طراحی و اجرا می شود. فرقی نمی کند که شما چه میزان از چوب در دکوراسیون داخلی منزل خود استفاه کرده باشید. این پارتیشن های چوبی در هر دکوراسیونی زیبا و خیره کننده خواهند بود. حتی در برخی موارد نیز می توان از مدل دیوار چوبی به عنوان یک نقطه ی کانونی در منزل استفاده کرد.  

دیوار چوبی
 

طراحی دکوراسیون مغازه یا منزل به سبک مدرن با استفاده از چوب حال و هوای گرم و صمیمی را به منزل شما می آورد. البته به دلیل انعطاف پذیری بالای چوب در طراحی و اجرا، شما می توانید دیوار چوبی خود را در سبک های دیگر کلاسیک، سنتی، روستیک و مینیمال طراحی کنید. طراح های به روز و اسپرت نیز به این مدل ها اضافه کنید. خواهید دید که شما هیچ محدودیتی هنگام کار با چوب نخواهید داشت. با استفاده از چوب طبیعت را به منزل خود خواهید آورد. 

دیوار چوبی

تصمیم گیری برای انتخاب بهترین مدل دیوار چوبی ممکن است کمی سخت باشد. از طرفی افراد در انتخاب دیوار چوبی دوست دارند که نهایت سلیقه ی شخصی خود را مد نظر قرار دهند. از طرفی نیز نمی خواهند دیواری که در منزل یا محل کارشان قرار می دهند با دکوراسیون کلی تناقض داشته باشد و نگراند نمای کلی دکوراسیون نتیجه ی دلخواهشان را در پی نداشته باشد. از این رو ما به شما توصیه می کنیم که به خوبی مدل های مختلف دیوارهای چوبی را به دقت مشاهده کنید. در عین حال فراموش نکنید که توجه به دکوراسیون کلی منزل یا محل کارتان مهم است اما سلیقه ی شما قطعا مهمتر است. زیرا حتی اگر دیوار چوبی که در نهایت طراحی می کنید با دکوراسیون شما در همسو نبود به سرعت تبدیل به نقطه ی کانونی دکوراسیون خواهد شد و توجه افراد را خیلی سریع به خود جلب می کند. در عین حال شما می توانید با مشاورین با تجربه در این زمینه مشورت کنید. 

دیوار چوبی

دیوارهای چوبی تزئینی:

البته تنها کاربرد دیوارهای چوبی در تقسیم بخش های مختلف و پارتیشن بندی نمی باشد. برخی از دیوارهای چوبی تنها برای تزئینات استفاده می کنند. شما به جای به ای کاغذ دیوارها می توانید از این دیوارهای چوبی بهره بگیرید و آن در یک قسمت یا چندین قسمت از منزل خود استفاده کنید. این دیوارها که به عنوان دیوارهای سه بعدی نیز معروف هستند یکی از بهترین انتخاب ها برای تزئین دیوار تلویزیون می باشند. استفاده از متریالی مانند چوب در ساخت این دیوارها دکوراسیون منزل شما را بی نظیر و لوکس جلوه خواهد داد حتی اگر شما از دکوراسیونی ساده و مینیمال و همچنین مبلمان ساده در طراحی داخلی استفاده کرده باشید، این دیوارهای تزئینی فضای داخلی منزل شما را لوکس و منحصر به فرد نشان خواهد داد.

دیوار چوبی

شما می توانید از پارتیشن های چوبی که طراحی آن با دیوار تزئینی شما ست و هماهنگ است نیز در بخش های مختلف محل کار یا منزل خود استفاده کنید. برخی از خانه ها که نقشه ی آن به صورت پلان باز طراحی شده است تا فضا را بزرگتر جلوه دهد بیشتر از محیط های دیگر به این پارتیشن ها نیاز دازد. استفاده از پارتیشن چوبی به جای دیوارهای قدیمی امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. زیرا این دیوارها فضای کمتری را اشغال می کند و فضای کاربردی منزل را افزایش می دهد.

دیوار چوبی

بهره گیری از سبک های کهنه و قدیمی همچپون سبک روستیک بیش از پیش حس و حال طبیعت را به محیط اضافه میکند. چوب های مدرن با ظاهری شسته و رفته کاملا با این سبک در تضاد می باشند. ظاهر این چوب ها بی کیفیت، خراب و رنگ و رو رفته است اما در باطن ابدا این گونه نیست و طول عمر این چوب ها مانند چوب های استفاده شده در طراحی سبک مدرن می باشد. 

دیوار چوبی

دیوار چوبی مغازه

دیوار چوبیدیوار چوبی بوتیک و کافی شاپ

دیوار چوبی

دیوار چوبی خانه

دیوار چوبی

دکوراسیون منزل با دیوار چوبی

دیوار چوبی

تزیین منزل با دیوار چوبی

دیوار چوبی

دیوار چوبی

دیوار چوبی

دیوار چوبی

دیوار چوبی

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل