دیوار چوبی تلویزیون- بهترین پیشنهاد برای خانه های مدرن

مدل های شیک از دیوار چوبی تلویزیون

بسیاری از افراد در زمان تغییر دکوراسیون یا ساخت منزل نو تصمیم می گیرند که تلویزیون را در بهترین منطقه خانه قرار دهند و نمای دیوار پشت آن را به بهترین شکل دیزاین کنند. اما سوالی که برای آن ها پیش می آید این است که بهترین دکوراسیون پشت تلویزیون چیست؟ چگونه می تواند در عین سادگی دیوار پشت تلویزیون را به گونه ای طراحی کرد که علاوه بر متفاوت و زیبا بودن بتواند چشم همگان را خیره کند و باب سلیقه ی همه باشد. از جمله متریال هایی که امروزه بسیار پرطرفدار شده است استفاده ازچوب برای پشت تلویزیون است. در این بخش از سورن چوب قصد داریم به معرفی انواع دیوار چوبی پشت تلویزیون بپردازیم و مزایا و معایب این دکور را بررسی کنیم.

 

دیوار چوبی تلویزیون

امروزه طراحان داخلی در سراسر جهان همواره از طرق روش های مختلف سعی دارند تا دیوار مرکزی خانه، یعنی دیواری که تلویزیون جلوی آن قرار می گیرد را به گونه ای مجلل دیزاین کنند به طوری که در عین رعایت یکپارچگی، در زیبایی منزل تاثیر مثبتی داشته باشد. 

دیوار چوبی تلویزیون

شیوه های طراحی دیوار پشت تلویزیون


انواع زیادی ایده برای دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون وجود دارد، از جمله رنگ آمیزی، استفاده از کاغذ دیواری های پر زرق و برق، استفاده از لوازم دکوری یا حتی میز تلویزیون های بزرگ با تعداد زیادی شلف های شناور که روی آن قرار می گیرد، اما این روش ها به نظر برخی ها خسته کننده و تکرای به نظر می رسد و دنبال شیوه های مدرن و جدید برای تغییر دکوراسیون منزل خود هستند.  

طراحی دیوار تلویزیون در سبک مدرن و کلاسیک با چوب

دیوارهای چوبی مزایای دیگری نیز دارند و آن کاربرد فراوانشان در انواع سبک دکوراسیون است. فرقی نمی کند که دکوراسیون منزل شما به سبک کلاسیک است یا مدرن و امروزی. زمانی که طراحان داخلی از اجزا ساده در یک دکوراسیون مدرن یا مینیمال بهره می گیرند، نیاز به یک تضاد برای برهم زدن آن همه نظم در دکوراسیون مینیمال دیده می شود. طراحان با روش های مختلفی این نظم را به هم می زنند که یکی از آن ها استفاده از یک بافت متفاوت در منزل است. به طور مثال چنانچه شما در درکواسیون مدرن منزل خود از هیچ گونه چوبی استفاده نکرده اید این دیوارهای چوبی می توانند گزینه ی مناسبی برای شما باشند و از این رو دیگر نیازی نیست که نگران بر هم خوردن هماهنگی بین بافت ها و عناصر اصلی تشکیل دهنده ی دکوراسیون منزل خود باشید.

 

استفاده از الما‌ن‌هایی که از طبیعت می آیند برای هر ایرانی دوست داشتنی است. دیوار پشت تلویزیون یکی از عناصر مهم در زیبایی یک خانه محسوب شده که تأثیر خود را در همان نگاه اول خواهد گذاشت. از این رو نوع طراحی دیوار پشت تلویزویون در  حس آرامشی  که ما از محیط منزل دریافت می‌کنیم، بسیار تاثیر گذار است. همه‌ی ما به‌دنبال یافتن دیزاینی هستیم که آرامش‌بخش و زیبا باشد،از متریال هایی در این زمینه بهره می گیریم که  حسی خوب به ما منتقل نماید. بنابراین اگر شما هم مثل ما دغدغه داشتن یک دکوراسیون زیبا با المان هایی طبیعی را در ذهن‌تان دارید، با سورن چوب همراه شوید تا با طراحی‌های دلچسب خود، طبیعت را در خانه‌های‌تان زنده نمایند.

 

بدون شک هر شخصی که دوست‌دار طبیعت باشید، از تماشای یک المان چوبی که در آن بافت هایی پیچیده ی چوب خود نمایی می کند حسابی سر ذوق می آید. خانه‌ای با سبک‌وسیاق مدرن که هنر ظریف کاری و همچنین بازی با چوب در بخش های مختلف منزل دیده می شود می تواند جلوه گر یک نمای ایده آل و همه پسند باشد.  از این رو پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که علاوه بر دیوار پشت تلویزیون، بخش های کوچک دیگری همچون پایه های چند صندلی، یا سطح روی میز را نیز با استفاده از همان چوب طراحی کنید تا هماهنگی بهتری درمنزل و لوازم شما ایجاد شود.

استفاده از چوب با کیفیت

یکی از مهمترین مسائلی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که از مواد اولیه مرغوب بهره بگیرید. از این رو قبل از سفارش دیوار چوبی از اعتبار شرکت و همچنین مرغوبیت چوب هایی که استفاده می کنند اطمینان حاصل کنید. ما در این بخش از سورن چوب چند نمونه از این دیوارها را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا بهتر بتوانید آن ها شناخته و بدانید که برای خانه ی شما مناسب هستند یا خیر. اگر وسایل و لوازم منزل خود را ساده انتخاب کرده اید و فضای زیادی برای خرید میز تلویزویون های بزرگ ندارید به آسانی می توانید دیوار چوبی را جایگزین آن کرده و از کمترین فضا بهترین استفاده را ببرید و فراموش نکنید تمامی این ها زمانی مسیر می شود که شما از بهترین و با کیفیترین لوازم بهره گرفته باشید.

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی