طراحی دکوراسیون داخلی رستوران در فضای باز

جدیدترین دکوراسیون رستوران در فضای باز

افراد همواره به دنبال فضاهایی هستند که فرصت یک دورهمی بدور از محیط های تکراری و همچنین خسته کننده را برای آن ها فراهم نماید. در رستوران هایی که علاوه بر یک غذای خوشمزه و باب میلشان محیط و همه ی خدمات دیگر عالی و بی نظیر باشد. از این رو مالکان رستوران ها برای جذب مشتری اهمیت زیادی به فضا و طراحی دکوراسیون آن می دهند. یکی از ایده هایی که بسیار از آن استقبال می شود طراحی دکوراسیون رستوران در فضای باز است. در این بخش از سورن چوب مدل هایی از طراحی دکوراسیون چوبی رستوران در فضای باز را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

 

رستوران فضای بار، طراحی دکوراسیون رستوران، طراحی دکوراسیون چوبی، آلاچیق، پرگولا

هنگامی که صحبت از طراحی دکوراسیون رستوران می شود و یا هدف تغییر دکوراسیون باشد افراد به دنبال انتخاب بهترین سبک هستند. سبکی که در آخر به اندازه ی کافی برای مشتریان قدیمی و جدید جذاب و دلربا بوده و بتواند خیلی زود گوی سبقت از رقیبان برباید. بیشتر افرادی که به دنبال یک سبک برای طراحی رستوران در فضای باز هستند سنتی را بیشتر می پسندند و گمان می کنند سبک سنتی بهتر می تواند خود را با طبیعت و گل و گیاهان فضای باز هماهنگ کند.     

رستوران فضای باز، پرگولا، آربور

اما بهتر است بدانید که سبک سنتی و کلاسیک یا مدرن و مینیمال هر دو به یک اندازه زیبا و جذاب خواهند بود. البته اگر اصول، قوائد و ظرف کاری های لازم با توجه به جزئیات در آن رعایت شده باشد.

رستوران فضای بار

طراحی رستوران فضای باز با چوب

چوب از جمله متریالی است که بیشترین کاربرد را در طراحی دکوراسیون فضای باز دارد. از آنجا که در فضای باز گل و گیاهان و درختان در طراحی به کار گرفته می شوند، چوب خیلی بیشتر از دیگر متریال ها با درختان هماهنگ شده و می تواند عطر و بوی طبیعت بکر را برای مشتریان تداعی کند. همچنین به شما این امکان را می دهند تا میز و صندلی یا سایر سازه ها را همچون آلاچیق چوبی یا پرگولا با بیشترین دقت و پرداختن به ریزترین جزئیات طراحی کرده و بسازید.

رستوران فضای بار

مزایای طراحی رستوران در فضای باز این است که مشتریان شما در یک فضای سرسبز بیشترین اشتها را خواهند داشت. از لحاظ روانشناختی نیز رنگ هایی مانند سبز تاثیر زیادی در اشتها خواهد گذاشت. از این رو هر چه گل و گیاهان سرسبز و شاداب در رستوران فضای باز شما بیشتر باشد در نتیجه سفارشات بیشتری را از مشتری دریافت خواهید کرد.  

رستوران فضای بار

از جمله نکاتی که در طراحی دکوراسیون رستوران فضای باز باید مد نظر بگیرید انتخاب یک سایبان مناسب است. انواع مدل های سایبان رستوران فضای باز طراحی و اجرا شده است که برخی از آن ها از ابتدا تا انتهای رستوران نصب شده است، اما برخی تنها در بالای میز قرار گرفته و محدوده ی حریم خصوصی مشتریان را نیز برای آن ها مشخص نموده است. 

رستوران فضای بار

از انواع سایبان رستوران فضای باز می توان به آلاچیق و پرگولا اشاره کرد. سقف پرگولا از الوارهایی تشکیل شده است که تعیین کننده ی میزان سایه می باشند. اگر نمی خواهید سقف آلاچیق کاملا پوشیده باشد می توانید پرگولا را جایگزین آن نمایید. پرگولا در انواع مدل ها موجود می باشد و همچنین بستر مناسبی را برای رشد گیاهان و نورپردازی رستوران محیا می کند. زیرا می توانید روی آن ریسه ها یا چراغ های آویز را نصب کنید. در ادامه مدل هایی از انواع طراحی دکوراسیون رستوران در فضای باز آورده شده است.

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

رستوران فضای بار

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل