طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ  کلاسیک چوبی 

مدل دکوراسیون رستوران و کافی شاپ کلاسیک از جنس چوب

افرادی که به دنبال طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ در سبک های کلاسیک هستند اکثرا از چوب به عنوان متریال اصلی فضا بهره می گیرند. امروزه استفاه از چوب در دکوراسیون داخلی رستوران  کافی شاپ به گونه ای خود نمایی می کند که افرادی که وارد رستوران می شوند در دقایل اول محو تماشای دیزاین و سلیقه ی مالک رستوران و کافی شاپ در طراحی خواهند شد. 

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

 دکوراسیون کلاسیک رستوران مورد علاقه ی بسیاری از مالکان رستوران ها می باشد. استفاده از چوب در طراحی داخلی به آن ها این اجازه را میدهد که آن را به زیبایی هر چه تمام تر در رستوران یا کافی شاپ خود اجرا کنند.  

در محیط های دیگری همچون منزل، هر کسی با اندک دانش و خلاقیتی که دارد می تواند طراحی دکوراسیون را انجام دهد. اما رستوران و فضاهایی این چنینی نیاز به طراحی دارد که علاوه بر ذوق هنری، با تکیه بر دانش، تجربه و فن بتواند زیباترین و بی نقصترین فضا را طراحی نماید تا علاوه بر راحتی مشتریان و جلب توجه آن ها، کمترین فضا در رستوران یا کافی شاپ غیر قابل استفاده باقی بماند.

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

وجود اتحاد و همبستگی متریال ها در طراحی داخلی کلاسیک بر یکپارچگی و هماهنگی آن‌ها تأکید دارد. تمام عناصر مورداستفاده در دکوراسیون داخلی مکمل یکدیگر می باشند و باید هوشمندانه در کنار یکدیگر قرار بگیرند. در طراحی دکوراسیون رستوران به سبک کلاسیک شاید نیاز نباشد که تمام لوازم را از چوب انتخاب کنید. البته این یک امر کاملا سلیقه ای میباشد. اما استفاده از لوازم اسپرت و حتی مدرن در یک دکوراسیون کلاسیک نمایی ایده آل و منحصر به فردی را ایجاد خواهد کرد.

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

لوازم دکوری در رستوران کلاسیک

برخی طراحان داخلی همواره به استفاده از عنصر تأکید اشاره می کنند. عنصری که به یک موضوع خاصی اشاره دارد. این عنصر تأکید بخش مرکزی طراحی داخلی به شمار می‌رود. این عنصر می توانید زرق و برق دار یا با رنگ متضاد که بچشم بیاد در نظر گرفته شود.اگر قصد طراحی دکوراسیون داخلی رستوران به سبک کلاسیک را دارید توصیه می کنیم که این عنصر تاکید را نیز در سبک های کلاسیک انتخاب کنید.

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

پرداختن به جزئیات بیشتر در طراحی داخلی کلاسیک

در طراحی داخلی کلاسیک همواره به توجه به جزئیات اشاره شده است. برخلاف دکوراسیون مدرن که توجهی به جزئیات در آن نمی شود و همه چیز بر پایه ی نظم و خطوط موازی بنا می شود، در طراحی دکوراسیون کلاسیک جزئیات نقش زیادی را ایفا می کنند. این جزئیات می تواند در همه چیز دیده شود از جمله پایه ها و دسته های میز و صندلی، سقف، چراغ ها و اشیا دکوری.

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

ترکیب رنگ دکوراسیون کلاسیک رستوران

علاوه بر متریال، رنگ ها نیز نقش مهمی در طراحی داخلی کلاسیک دارند. استفاده از رنگ‌های کرم، قهوه‌ای و طلایی در این نوع طراحی، فضایی با حس و حالی قدیمی را ایجاد خواهند کرد.  
بسیاری از طراحان داخلی برا این باورند که استفاده از سبک کلاسیک در طراحی داخلی می تواند نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب کند. زیرا سبک کلاسیک جز سبک هایی است که کمتر از آن استفاده می شود و زمانی که با عنصر چوب ترکیب شود می تواند انتخاب های زیادی را جهت دیزاین داخلی در اختیار طراح قرار دهد.

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

دکوراسیون رستوران کلاسیک چوبی

 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل