طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی جذاب و حرفه ای

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی مدرن و جدید

امروزه با وجود صفحات و شبکه های اجتماعی، علاقه ی افراد برای عکاسی و عکس برداری آن هم به صورت حرفه ای روز به روز در حال افزایش است. دختران وپسران جوانی که همواره به دنبال نماها و دکوراسیون های جدید برای ثبت لحظات خاطره انگیز خود هستند هرگز از یک دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی جذاب که در سبک مدرن یا کلاسیک طراحی شده است نمی گذرد.  هر چه قدر دکوراسیون زیباتر و ظریف تر اجرا شده باشد توجه مشتریان زیادی به سمت آتلیه عکاسی شما جلب می شود. از این رو شما هر قدر برای طراحی دکوراسیون خود هزینه کنید خیلی سریعتر سودی که مدنظر دارید به شما تعلق خواهد گرفت چه بسا صاحبان زیادی هزینه های بالایی را جهت طراحی دکوراسیون آتیله عکاسی متحمل شده اند اما نتیجه ی کار دکوراسیونی تکراری و کپی بوده است که چندان موثر واقع نشده است.   

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی


دکور آتلیه چوبی
اولین قدم در دکوراسیون و طراحی داخلی یک آتیه انتخاب تم است. اینکه قصد دارید سبک طراحی شما قدیمی و کلاسیک باشد یا مدرن و اسپرت. اگر قصد استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون آتلیه را دارید بهتر است از لوازم دکوراتیو های که رنگشان با چوب همخوانی دارد استفاده کنید. افرادی که به دنبال دکوراسیون چوبی هستند عمدتا قصد دارند طبیعت را به آتیله کوچکشان بیاورند از این رو شما میتوانید از رنگ هایی که در طبیعت دیده می شود مانند سبز، آبی، قرمز و حتی زرد در کنار دیوارها یا پانل های چوبی بهره بگیرید. 

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی

استفاده از چوب در آتلیه عکاسی 

 افرادی که جهت عکاسی به آتلیه ها مراجعه می کنند معمولا به دنبال دکورهایی هستند که به آسانی در اطرافشان یافت نمی شود. دکورهایی مانند یک اتاق چوبی در کنار شومینه ی قدیمی یا  دیواری از یک کلبه ی چوبی قدیمی، همانگونه که در تصویر مشاده می کنید. ایجاد یک دکوراسیون زمستانی آتلیه با چوب به راحتی امکان پذیر است.

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی

طراح آتلیه عکاسی

گروه طراحان سورن چوب  عملکرد کار خود را در زمینه طراحی دکوراسیون چوبی فضای سبز، رستوران و کافی شاپ، روف گاردن، دفتر کار و... همگی از فعالیت های این شرکت تا به امروز بوده است. 
گروه طراحی این شرکت بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای روز طراحی داخلی چوب در انواع سبک های مدرن و کلاسیک  و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی قادر به ایجاد فضاهایی متنوع و کارآمد در آتلیه عکسی میباشد.

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی

قدم اول در طراحی دکوراسیون آتلیه چوبی

اولین مرحله طراحی دیوار آتلیه می باشد. شما می توانید با بهره گیری از تخته های چوب طبیعی به عنوان دیوار اصلی و کفپوش فضا را برای طراحی دکوراسیون اتلیه آماده کنید. سپس با اضافه کردن انواع دکورهای چوبی آتلیه آن را کامل نمایید. به طور مثال برای  با اضافه کردن یک تخت روستیک و قدیمی آن را برای عکسبرداری از نوزادان آماده کنید.
 

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی پانل چوبی آتلیه عکاسی

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی

دیزاین داخلی دکوراسیون آتلیه

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی

دکوراسیون داخلی آتلیه عکاسی

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی

دکوراسیون چوبی آنلیه نوزاد، عروس و داماد، مدرن، کلاسیک و روستیک

طراحی دکوراسیون چوبی آتلیه عکاسی


 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل