طراحی پارتیشن چوبی رستوران

مدل طراحی پارتیشن چوبی رستوران

هنگامی که شما می خواهید از یک پارتیشن برای جدا کردن فضاهای استفاده کنید و نمی خواهید بیش از حد فضا را محدود کنید استفاده از پارتیشن های چوبی با طراحی مدرن و امروزی برای شما مناسب خواهد بود. طیف وسیعی از سبک ها و طرح ها برای اضافه کردن پیچیدگی به رستوران شما وجود دارد. پارتیشن ها یکی از اجزا جدایی ناپذیر در طراحی دکوراسیون رستوران هستند که علاوه بر کارآمدی میتواند جلوه ای زیبا و جدید به رستوران شما ببخشد. در ادامه با ما باشید تا شما را با انواع مدل پارتیشن چوبی برای رستوران آشنا سازیم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

پارتیشن چوبی مدرن

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

ر

یکی از زیباترین پارتیشن ها برای رستوران پارتیشن هایی هستند که به شما امکان میدهند که روی آن از گیاهان سبز و زنده بهره بگیرید. این پارتیشن ها می توانند در هر جایی از رستوران شما قرار بگیرند. قرار دادن منوی رستوران نیز روی این پارتیشن ها رایج می باشد. البته شما به سلیقه ی خود و بسته به سبک کلی دکوراسیون رستوران خود می توانید از انواع لوازم دکوری نیز روی این پارتیشن ها بهره بگیرید.

پارتیشن باز چوبی

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن های باز چوبی به طور کامل دید را از بین نمی برد. البته میزان بسته یا باز بودن آن نسبت به پارتیشنی که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود. استفاده از این پارتیشن ها برای رستوران های کوچک توصیه می شود. زیرا فضای کوچک رستوران شما با پارتیشن های کاملا بسته محدود نخواهد شد. 

پارتیشن های چوبی مشبک

این پارتیشن ها به طور کامل از ورود نور به داخل فضای رستوران جلوگیری نخواهند کرد. در صورت زیاد بودن شدت نور نیز این مدل پارتیشن ها مانند یک فیلتر عمل کرده و نور کافی و لازم را برای فضای داخلی محیا می کنند.

پارتیشن های هنری

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

وجود هنر در هر بخشی از رستوران نشان دهنده ی ذوق، سلیقه و اهمیت شما به طراحی دکوراسیون داخلی رستوران است. ازجمله بخش هایی که به شما امکان بروز هنر و سلیقه را می دهد پارتیشن های چوبی است که با ظرافت و زیبایی طراحی شده اند. در برخی موارد این پارتیشن ها انقدر زیبا و دیدنی هستند که به عنوان نقطه ی کانونی در دکوراسیون داخلی عمل میکنند.
تقسیم بندی رستوران
برخی از رستوران دارها ترجیح می دهند رستوران خود را به چندین بخش تقسیم کنند تا حریم خصوصی بیشتری برای مشتریان ایجاد کنند تا آن ها احساس راحتی بیشتری در رستوران داشته باشند. یکی از بهترین روش ها برای تقسیم رستوران، استفاده از پارتیشن های چوبی است. شما می توانید بسته به نیاز مشتریان و همچنین خواست خود انواع پارتیشن را طراحی نمایند. در ادامه مدل های مدرن و زیبایی از پارتیشن چوبی رستوران را مشاهده می کنید.  

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

 

پارتیشن چوبی رستوران

پارتیشن چوبی رستوران

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل