فلاور باکس  چوبی مخصوص سبزیجات


فلاور باکس  چوب طبقاتی ویژه کاشت سبزیجات

کاشت سبزی و صیفی جات بدون شک یکی از مفیدترین کارها در ساختمان ها و آپارتمان ها می باشد. خیلی از افراد به این کار علاقه دارند اما نمی دانند از کجا شروع کنند. در این بخش ما به معرفی فلاورباکسی هایی می پردازیم که بتوانید در آن نیازهای خود را با مقیاس کوچک و قابل کنترل برطرف کنید. فلاور باکس چوبی مخصوص سبزیجات
قبل از شروع کار توجه به این نکته که چه مکانی در منزل برای این کار مناسبتر است بسیار حائز اهمیت است. داشتن نور و فضای کافی را در اولویت قرار دهید و طبق آن طرح و سایز مناسب برای فلاورباکس ها را مشخص کنید. 
گلدان های طبقاتی یا فلاورباکس هاین طبقاتی به شما این امکان را می دهند تا در آپارتمان های خود به پرورش سبزیجات مختلف بپردازید. یکی از ویژگی های سبزیجات این است که امکان رشد آن ها در فلاورباکس ها بسیار راحت می باشد. زیرا ریشه ی این گیاهان سطحی و با عمق نفوذ کم تا ماکزیمم 15 سانتی متر می باشد. از این رو فلاور باکس های تا ارتفاع 15 سانتی متر برای رشد انواع سبزیجات مناسب می باشد. 
گلدان های مخصوص رشد سبزیجات با فلاورباکس های طبقاتی این امکان را فراهم میکند تا شما طبق نیاز سبزیجات به نور خورشید آن ها رادر طبقات مختلف بکارید. بطور مثال سبزیجاتی مانند نعناع که نیاز بیشتری به نوردارند در طبقات بالا کاشته می شوند و سبزیجاتی مثل تره و ریحان در طبقات پایین تر قرار می گیرند.
از گلدان ها و فلاور باکس های طبقاتی عمدتا در حیاط منزل یا تراس و پشت بام منزل استفاده می شود. فلاورباکس های دیواری و عمودی امکان پرورش سبزیجات را در کمترین مساحت فراهم می کنند و همچنین مستقیم در مقابل نور خورشید قرار می گیرند.
یکی دیگر از کاربردهای فلاور باکس چوبی مخصوص رشد سبزیجات در روف گاردن می باشد. استفاده از این فلاورباکس ها در پشت بام به دلیل وجود سیستم زهکشی بسیار باصرفه خواهد بود. در روف گاردن هایی که سیستم زهکشی نداشته باشد می توان از این نوع فلاورباکس ها استفاده کرد.

فلاورباکس عمودی:

استفاده از فلاورباکس های عمودی باعث صرفه جویی در فضا و ایجاد چشم انداز بصری زیباخواهد شد. شما میتوانید این فلاورباکس های عمودی را با ساخت یک استند زیبا و قرار دادن فلاورباکس ها روی آن ایجاد نمایید. 
مزایای فلاورباکس دوجداره:
جداره ی داخلی فلاورباکس ها مخصوص رشد سبزیجات می باشد. و جداره ی میانی از تماس خاک با چوب و انتقال رطوبت جلوگیری می کند. جداره ی خارجی نمای فلاورباکس میباشد که طبق سلیقه ی شما عزیزان ساخته خواهد شد. 

 فلاور باکس سورن چوب:


از جمله مهمترین ویژگی فلاورباکس های سورن چوب زهکشی مناسب است. آب مازاد در فلاورباکس ها ذخیره شده تا در زمان مورد نیاز بتوان از آن ها استفاده کرد. ارتفاع مناسب و ایجاد فضای کافی برای رشد ریشه ی سبزیجات امکان پرورش انواع گیاهان را فراهم می کند. تیم مجموعه ی سورن وود قادر خواهند بود انواع فلاورباکس های طبقاتی را طبق خواسته و سلیقه ی شما بصورت سفارشی بسازند. فلاورباکس های شیک و منحصر به فرد با چوب مقاوم، مخزن دوجداره و و تخلیه ی آب مازاد که مناسب فضاهای داخلی و خارجی می باشد.
در ادامه جدیدترین مدل فلاور باکس چوبی مخصوص کاشت سبزیجات آورده شده است.

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس طبقه ای

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی

گلدان چوبی چند طبقه

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی برای کشت سبزی

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی دیواری

فلاورباکس چوبی

گلدان چوبی عمودی

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی
 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی