انواع قفسه و جعبه چوبی مناسب برای مغازه و بوتیک ها

مدل های قفسه و جعبه چویی مغازه خلاقانه

قفسه های از جمله اصلی ترین بخش های یک مغازه هستند. یک قفسه بندی زیبا در مغازه می تواند به بهترین شکل اجناس شما را در معرض دید مشریان قرار دهد و همچنین دکوراسیون مغازه را زیبا و شیک کند. این قفسه های چوبی تنها برای مغازه ها نیستند. شما می تواند برای لوازم خود در منزل و حتی ادارات نیز از آن ها بهره بگیرید. عوامل مختلفی در طرح کلی و ابعاد قفسه و جعبه ی چوبی مغازه تاثیر گذارند که مهمترین آن نوع چیدمان، ابعاد کلی مغازه و اجناسی که قرار است به فروش برسد، می باشد. از این رو قفسه بندی بوتیک مردانه  و زنانه نیز ممکن است با یکدیگر تفاوت کند. زیرا در بوتیک های مردانه معمولا کلاه یا کفش و کروات نیز به فروش می رسد و در آن خبری از روسری ،لباس های زنانه ی بلند و کیف نیست. از این رو قبل از انتخاب انواع قفسه و جعبه ی چوبی برای مغازه ، بوتیک یا کفش فروشی خود به اجناسی که قرار است به فروش برسد توجه کنید.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

 

قفسه چوبی مغازه

امروزه جذب مشتری در مغازه ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما نمی توانید با انتخاب یک دکوراسیون معمولی مشتریان زیادی را در مغازه ی خود داشته باشید. درواقع یک دکوراسیون شیک است که مشتری ثابت می کند مغازه ای که در آن قرار گرفته جنس های شیکی دارد یا خیر. روز به روز با افزایش چشمگیر خلاقیت ها در دکوراسیون داخلی، این رقابت بیشتر می شود و مالکانی که قصد افزایش فروش دارند چاره ای جز همسو شدن با نیاز بازار و خواسته ی مشتریان در عصر جدید ندارند. در این بخش از سورن چوب نمونه طراحی قفسه بندی و استفاده از جعبه ی چوبی در مغازه  را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم تا با الهام از آنها فضای بهتر و کاربردی تری را افزایش فروش و جذب مشتری طراحی کنید.

قفسه چوبی مغازه

قفسه های طراحی شده می توانند علاوه بر چوب از جنس های مختلف دیگری ساخته شوند. شیشه، ام دی اف، پلاسیتیک، آهن، فلزات، کناف و گچ از جمله متریال های معمولی هستند که برای ساخت قفسه و جعبه های چوبی مغازه به کار گرفته می شوند.

قفسه چوبی مغازه

شلف ها، قفسه ها و همچنین جعبه هایی که در مرکز مغازه قرار می گیرند درمواقع مسیر عبور مشتریان را تعیین می کنند. مسیری که مشتری در مغازه ی شما طی می کند یک فاکتور تعیین کننده در فروش است. به این شکل که شما می توانید با طراحی یک مسیر درست و حساب شده مشتری را به گونه ای هدایت کنید که از تمامی اجناس در مغازه و بوتیک شما دیدن کنند. زمانی که همه ی اجناس بدون آشفتگی و بی نطمی در قفسه های زیبا با طراحی جدید و مدرن قرار گرفته باشند مشتری به مشتری احساس بهتری خواهد داد و به این صورت نقش مستقیمی در فروش خواهد داشت.

قفسه چوبی مغازه

استفاده از حداکثر فضا در مغازه های کوچک

نصب شلف و قفسهایی که در آن از متد روز دنیا بهره گرفته شده باشد سبب می شود که از ظرفیت دیوارهای بوتیک یا مغازه  بیشترین استفاده را برد تا در میان فروشگاه را با انبوه جنس اشغال نشود. هر چه مغازه ی شما کوچکتر باشد این موضوع برای شما پر اهمیت تر خواهد شد. شلف ها و قفسه های جدید این امکان را به شما می دهند که برای اجناس مختلف از قفسه های با طراحی مخصوص بر روی دیوار چوبی مغازه  استفاده کنید.

قفسه چوبی مغازه 
– از قرار دادن یا نصب رگال های بزرگ در میان فروشگاه اجتناب کنید. این قفسه‌ها مانع دید بخش های دیگر مغازه خواهد شد. از این رو توصیه می شود از جعبه های چوبی که امروزه بسیار نیز پرطرفدار شده است در مرکز فروشگاه بهره بگیرید.
– شما عزیران هم چنین می توانید دکوراسیون مغازه طبق فصل ها طراحی کنید و اشیا تزئینی را در انبار خود برای مناسب های گوناگون داشته باشید تا برای مشتری های ثابت تنوع ایجاد کنید و اجناس را با آن ها هماهنگ کنید. 
قفسه چوبی مغازه

دکوراسیون چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه و رگال چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

دکوراسیون دیوار مغازه

قفسه چوبی مغازه

طراحی شلف چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه بوتیک زنانه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی بوتیک مردانه

قفسه چوبی مغازه

قفسه مغازه لباس فروشی

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

قفسه چوبی مغازه

 

 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل