بهترین و لوکس ترین دکوراسیون رستوران چوبی در جهان

زیباترین و لوکسترین دکوراسیون رستوران چوبی

دکوراسیون رستورانی که مشاهده می کنید با نام تجاری گرافیتی در وارنا بلغارستان بنا شده است که به نوبه ی خود جز یکی از ظریف ترین و زیباترین دکوراسیون های چوبی رستوران شناخته شده است. ابعاد این رستوران حدود 300 مترمربع بوده و طراحی داخلی آن بسیار زرق و برق دار و روشن میباشد.

از جمله المان های داخل رستوان چوبی می تواند آلاچیق چوبی زیبا باشد.

دکوراسیون رستوران چوبی

طراحی دکوراسیون رستوران چوبی روشن


شاید برای بسیاری از صاحبان رستوران های کوچک یا حتی کافی شاپ ها، طراحی یک دکوراسیون بسیار شیک و زیبا و در عین حال مدرن که تمامی افراد را برای مدت ها به خود خیره سازد، بسیار ناممکن و دور از ذهن به نظر برسد اما این بار به یکی از این رستوران ها رفته‌ایم تا به شما یک نمونه تحسین‌برانگیز از دکوراسیون رستوران چوبی کوچک را نشان دهیم.

دکوراسیون رستوران چوبی

نمای رستوران در عین پیچیدگی بسیار ساده و هماهنگ است. 

دکوراسیون رستوران چوبی

داخل کافه به دو بخش تقسیم شد. ساختار طراحی شده برای فضای داخل بسیار کاربردی می باشد. بنا به گفته ی طراح چالش واقعی حل مشکلات تهویه و سیستم صوتی بود. همه چیز به قسمت زیبایی شناسی طراحی بستگی دارد و باید با این عنصر چوب سازگار باشد. در کنار هم قرار گرفتن تمامی فاکتورهای زیبا شناسی در نهایت این رستوران را به یکی از زیباترین رستوران های چوب در جهان مبدل کرده است.

دکوراسیون رستوران چوبی

تیم طراحی موفق به پیدا کردن یک راه حل شدند که تمام مشکلات را در خود حل کرد. موانع فنی سبب می شد تا نتوانند زیبایی طرح خود را پیاده سازی کنند. اما در نهایت طراحی یک دکوراسیون زیبا و شیک  راه حل بسیار عالی آن ها شد که علاوه بر ظرافت مشکلات را پوشش می داد. کلید این بود که یک طراحی مدرن و هنری برای سقف ایجاد کنند که تمام فضاها را یکپارچه سازد و همچنین امکان پنهان کردن تمام جزئیات فنی پشت طراحی مدرن و انتزاعی را فراهم نماید.
دکوراسیون رستوران چوبی