جدیدترین مدل فنس چوبی به همراه قیمت

انواع مدل جدیدترین فنس چوبی

حصار چوبی یا فنس چوبی با انواع چوب های مختلف قابل طراحی واجرا می باشد. انواع مختلفی از فنس و حصار دور باغچه وجود دارد که هر کدام بنا به کاربرد و میزان سایه ای که در روز ایجاد می کند متفاوت هستند. 

برخی از حصارهای دور باغچه کاملا به یکدیگر چسبیده و برخی دیگر دارای نرده هایی با فاصله ی چند سانتی متری هستند. علاوه بر فاصله ی بین نرده ها، ارتفاع نیز جز ویژگی های اصلی می باشد که می تواند به صورت سفارشی طراحی و ساخته شود. 

فنس چوبی

دلایل محبوبیت نرده ی چوبی

فنس چوبی حصاری است که کاملا از چوب طبیعی ساخته می شود. چوب ماده ای تجدید پذیر و خوشبختانه قابل بازیافت است. قطع درختان از جنگل های پایدار نه تنها ضرری برای محیط زیست ایجاد نمی کند بلکه کمک شایانی به تولید اکسیژن و جذب دی اکسید کربن می نماید.  
چوب یکی از محبوبترین متریال ها در سراسر جهان است. این متریال می تواند در اندازه و ابعاد مشخصی برش داده شود و حریم خصوصی مورد نظر را برای مالکان فراهم کند. این متریال یک احساس گرم و خوشایند را به وجود می آورند که با هیچ متریال دیگری مانند فلز یا پی وی سی قابل مقایسه نخواهد بود. 

فنس چوبی

قیمت فنس چوبی باغچه، ویلا و تراس:

  ارتفاع، ابعاد، تعداد و نوع چوب فنس، قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد. هرچه تعداد نرده هایی که شما نیاز دارید بیشتر باشد زمان بیشتری نیز برای نصب آن نیاز می باشد و از این رو برای دانستن قیمت فنس چوبی میتوانید ابعاد مورد نظر را به مشاورین سورن چوب اعلام کنید تا قیمت دقیق را پس از محاسبات لازمه در اختیار شما قرار دهند. 

فنس چوبی

انواع نرده و فنس چوبی

نوع فنس چوبی و نرده ای که برای باغچه یا ویلای خود انتخاب می کنید نه تنها نقش اصلی در طراحی و زیبایی فضای باز ایجاد میکند، بلکه هر سبک نیز کاربرد و مزایای منحصربه فردی دارد. یک نرده ی زیبا که به دور باغچه کشیده شده است تا حد زیادی بر روی احساس شما تاثیر می گذارد.
البته نمی توان از هر نوع فنسی در هر جایی استفاده کرد. برخی از فنس ها تنها مناسب مزرعه و زمین های کشاورزی هستند که بکاربردن آن برای اطراف خانه یا تراس مناسب نمی باشد.

فنس چوبی

ساخت پرچین دور باغچه

نوع چوبی که به کار می برید نیز در زیبایی نهایی تاثیر خواهند گذاشت. چنانچه از چوب های قدیمی با ظاهر نامناسب برای این کار استفاده کنید سبک و ظاهر فضای بیرونی روستیک خواهد شود. از این رو علاوه بر مدل باید به زیبایی چوب نیز اهیمت بدهید. چوب ها در رنگ و ظاهر های مختلفی وجود دارند. قابلیت رنگ پذیری آن نیز سبب شده تا بتوانید آن را با دکوراسیون ویلا یا منزل خود بهتر هماهنگ کنید.  
حصار چوبی همچنین می تواند امنیت فضای بیرونی را افزایش دهد. برای کمک به تصمیم گیری در مورد نوع فنس چوبی که نیازهای شما را برآورده می کند، نگاهی به این سبک های محبوب داشته باشید.

فنس چوبی

انواع چوب برای ساخت فنس چوبی- پرچین باغچه:

محبوب ترین چوب های مورد استفاده برای فنس چوبی، چوب کاج و سدر است ، البته سرو و چوب قرمز نیز گزینه های خوبی هستند.

چوب کاج به دلیل هزینه نسبتاً ارزان و طول عمر آن بسیار رایج است. همچنین کار با آنآسان است و در مقابل انقباض مقاومت می کند.

چوب سدر به نگهداری زیادی احتیاج ندارد و چوب حاوی مواد دفع حشرات طبیعی است. عطر و بوی دلپذیر آن و همچنین ظاهری دلپذیر آن را نیز مطلوب است ، گرچه از سایر انواع چوب گران تر است.

چوب سرو به دلیل اینکه از نظر مقاومت در برابر حشرات و از نظر قیمت نیز بسیار مناسب است ، جایگزین سدر است. این چوبی عطر خوبی داشته و گره های کمی دارد.

چوب قرمز مقاومت بالایی در برابر حشرات داشته و طول عمر بالایی دارد.

در ادامه برخی از مدل های محبوب و پرطرفدار فنس چوبی، پرچین چوبی و دیوار چوبی باغچه را مشاهده می کنید.

فنس چوبی

فسن چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی
فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

 

فنس چوبی