جدیدترین مدل فنس چوبی به همراه قیمت

انواع مدل جدیدترین فنس چوبی

حصار چوبی یا فنس چوبی با انواع چوب های مختلف قابل طراحی واجرا می باشد. انواع مختلفی از فنس و حصار دور باغچه وجود دارد که هر کدام بنا به کاربرد و میزان سایه ای که در روز ایجاد می کند متفاوت هستند. برخی از حصارهای دور باغچه کاملا به یکدیگر چسبیده و برخی دیگر دارای نرده هایی با فاصله ی چند سانتی متری هستند. علاوه بر فاصله ی بین نرده ها، ارتفاع نیز جز ویژگی های اصلی می باشد که می تواند به صورت سفارشی طراحی و ساخته شود. 

آیا می خواهید یک حصار چوبی با طراحی مدرن یا سنتی به خانه یا ویلای خود اضافه کنید؟ یا شاید قصد ایجاد حریم خصوصی بیشتر در گوشه ای از فضای سبز دارید. سورن چوب طراح و مجری تخصصی بسیاری از پروژه ها در ایران بوده است. یکی از گسترده ترین فعالیت های این شرکت در زمینه ی ساخت انواع پانل، حصار و فنس چوبی است. چوب هایی که این شرکت در ساخت انواع حصار بکار می برد از کیفیت بی نظیری برخوردار است. شما میتوانید برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص نوع محصولات و نحوه ی اجرا و همچنین خدمات پس از فروش با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

دلایل محبوبیت نرده ی چوبی

فنس چوبی حصاری است که کاملا از چوب طبیعی ساخته می شود. چوب ماده ای تجدید پذیر و خوشبختانه قابل بازیافت است. قطع درختان از جنگل های پایدار نه تنها ضرری برای محیط زیست ایجاد نمی کند بلکه کمک شایانی به تولید اکسیژن و جذب دی اکسید کربن می نماید.  
چوب یکی از محبوبترین متریال ها در سراسر جهان است. این متریال می تواند در اندازه و ابعاد مشخصی برش داده شود و حریم خصوصی مورد نظر را برای مالکان فراهم کند. این متریال یک احساس گرم و خوشایند را به وجود می آورند که با هیچ متریال دیگری مانند فلز یا پی وی سی قابل مقایسه نخواهد بود. 

قیمت فنس چوبی باغچه، ویلا و تراس:

  ارتفاع، ابعاد، تعداد و نوع چوب فنس، قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد. هرچه تعداد نرده هایی که شما نیاز دارید بیشتر باشد زمان بیشتری نیز برای نصب آن نیاز می باشد و از این رو برای دانستن قیمت فنس چوبی میتوانید ابعاد مورد نظر را به مشاورین سورن چوب اعلام کنید تا قیمت دقیق را پس از محاسبات لازمه در اختیار شما قرار دهند. 

انواع نرده و فنس چوبی

نوع فنس چوبی و نرده ای که برای باغچه یا ویلای خود انتخاب می کنید نه تنها نقش اصلی در طراحی و زیبایی فضای باز ایجاد میکند، بلکه هر سبک نیز کاربرد و مزایای منحصربه فردی دارد. یک نرده ی زیبا که به دور باغچه کشیده شده است تا حد زیادی بر روی احساس شما تاثیر می گذارد.
البته نمی توان از هر نوع فنسی در هر جایی استفاده کرد. برخی از فنس ها تنها مناسب مزرعه و زمین های کشاورزی هستند که بکاربردن آن برای اطراف خانه یا تراس مناسب نمی باشد.
نوع چوبی که به کار می برید نیز در زیبایی نهایی تاثیر خواهند گذاشت. چنانچه از چوب های قدیمی با ظاهر نامناسب برای این کار استفاده کنید سبک و ظاهر فضای بیرونی روستیک خواهد شود. از این رو علاوه بر مدل باید به زیبایی چوب نیز اهیمت بدهید. چوب ها در رنگ و ظاهر های مختلفی وجود دارند. قابلیت رنگ پذیری آن نیز سبب شده تا بتوانید آن را با دکوراسیون ویلا یا منزل خود بهتر هماهنگ کنید.  
حصار چوبی همچنین می تواند امنیت فضای بیرونی را افزایش دهد. برای کمک به تصمیم گیری در مورد نوع فنس چوبی که نیازهای شما را برآورده می کند، نگاهی به این سبک های محبوب داشته باشید.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

فنس چوبی

فسن چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

 

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی
فنس چوبی

فنس چوبی

فنس چوبی

 

فنس چوبی

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل