پرچین چوبی دور باغچه- مدل هایی که بکارتان می آید

انواع مدل پرجین چوبی دور باغچه

پرچین باغچه یا باغ یک راه عملی برای محافظت از گل و گیاهان گرانبها یا حیاط منزل می باشد. پرچینی که به دور باغچه ساخته می شود یکی از آسانترین روش ها برای تعیین مرز باغچه و جدا کردن از سایر محوطه می باشد. این نرده های چوبی به باغچه ی خوش آب و رنگ و با طراوت شما شخصت می بخشد و می تواند زیبایی کل فضا را با ایجاد نقطه ی کانونی چندین برابر کند.
در ادامه مدل هایی از پرچین چوبی دور باغچه آورده شده است که می توانید از آن ها برای باغ خود الگو برداری کنید.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

برخی از پرچین ها یا فنس های چوبی به طور کامل اطراف باغچه را می پوشانند اما برخی دیگری دارای شکاف و فاصله می باشند و به زیبایی باغچه و گل و گیاهان را به طور کامل به نمایش می گذارند. شما میتوانید خودتان دست به کار شوید و یک مدل پرچین زیبا را در یک روز تعطیل اماده کنید. اما برای داشتن یک پرچین چوبی بی عیب و نقص و زیبا که میتواند تا مدت ها دوام بیاورد بهتر است تمامی مراحل کار را به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید.

پرچین چوبی

این فنس چوبی علاوه بر اینکه میتوانید باغچه ی رنگارنگ شما را در معرض دید قرار دهد، از سیم هایی تشکیل شده است که از ورود هر جانداری به داخل باغچه جلوگیری می کند. برخی از آفات در باغ یا ویلا در صورت نبود چنین پرچینی آسیب زیادی به گیاهان وارد می کنند.

پرچین چوبی

اگر می خواهید از باغچه ی خود محافظت کنید و در عین حال یک حریم خصوصی در محوطه ی داخلی داشته باشید این مدل برای شما ایده آل است. یک حصار چوبی مدرن و زیبا که فضای داخلی از هر نگاهی می پوشاند. شما میتوانید پرچین چوبی را نیز با انواع گل و گیاه رونده تزئین کنید.

پرچین چوبی

رویای نوشیدن قهوه در یک صبح آفتابی در کنار گیاهانی که با دست خودتان کاشته شده است می تواند به حقیقت مبدل شود. پانل های چوبی زیبا و مدرن یک راه حل عالی برای جداکردن باغچه ی زیبای شما از تمام محیط است.  پرچین چوبی این امکان را به شما می دهد که دیوارهای آن را با گیاهان مختلف سروسامان دهید و منظره ی بی نظیری را خلق کنید.

پرچین چوبی

اگر امکان وصل کردن چراغ ها به پرچین شما وجود دارد برای زیبایی بیشتر و رسیدگی به گیاهان در شب، حتما این کار را انجام دهید. چراغ های روشنی که از دیوارهای پرچین چوبی آویزان شده اند، زیبایی باغچه ی شما را در دورهمی های شبانه چند برابر می کند.

ر

افراد دلایل مختلفی برای نصب نرده ها در اطراف ملک خود دارند. بعضی ها دوست دارند که از باغچه ی خود محافظت کنند، در حالی که دیگران دوست دارند حیوانات خانگی و یا بچه ها را در داخل آن نگه دارند. شما هر دلیلی که داشته باشید بدون شک بعد از احداث آن حیاط ایده آلی خواهید داشت. برخی از حصار و پرچین های چوبی به گونه ای طراحی شده اند که می تواند محلی برای قرار گیری گلدان های کوچک و زیبا باشد.

پرچین چوبی

شما می توانید سلقه ی شخصی خود را روی این پرچین ها پیاده کنید. اگر طرفدار رنگ های شاد هستید پرچین های چوبی این امکان را به شما می دهند که باغچه ی خود را به شادترین و رنگارنگ ترین قسمت باغ تبدیل کنید.

پرچین چوبی

پرچین های منحنی که در اطرف درختچه ها قرار می گیرند می تواند به خوبی نقش محافظ را داشته باشد. این نوع پروژه ها، نرده های انعطاف پذیری را شامل می شوند که می تواند در اطراف هر نوع باغچه ای قرار بگیرند. در ادامه مدل های دیگری از پرچین مناسب باغ، باغچه و حیاط آورده شده است.

پرچین چوبی

پرچین چوبی

پرچین چوبی

پرچین چوبی

پرچین چوبی

پرچین چوبی

ر

پرچین چوبی

پرچین چوبی

پرچین چوبی

پرچین چوبی

جهت ساخت پرچین چوبی سفارشی، فنس چوبی و حصار های چوبی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 


 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل