پیشخوان چوبی مغازه-انوع مدل های خلاقانه و مدرن

طراحی پیشخوان چوبی مغازه

یکی از اجزا مهم در هر دکوراسیون مغازه یا اداره ای پیشخوان یا میز است. مدلی که برای پیشخوان بکارمی گیرید تکمیل کننده ی دکوراسیون کلی مغازه یا بوتیک شما خواهد بود. انتخاب مدل، رنگ و جنس پیشخوان مغازه  بسیار مهم است زیرا در نهایت جز لوازمی است که در زیبایی مغازه و بوتیک و همچنین فروش بیشتر شما تاثیر گذار خواهد بود.  یکی از پرطرفدارترین پیشخوان هایی که امروزه در مدل های مختلف و انواع ادارات، هتل ها و همچنین فروشگاه ها موجود می باشد پیشخوان چوبی است. در ادامه چندین مدل از این میزهای چوبی را برای شما آماده کرده ایم که در سبک های کلاسیک و مدرن طراحی شده اند. قبل از طراحی پیشخوان و کانتر مغازه بهتر است مکان مناسب برای قرار دادن آن را پیدا کنید تا بهترین بازخورد را دریافت نمایید. تا انتهای این مطب با ما باشید تا نکات کلیدی مهمی را در ارتباط با نحوه ی طراحی پیشخوان و کانتر مغازه و همچنین محل قرار گیری آن برای ترغیب کردن مشتری جهت خرید با شما در میان بگذاریم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

پیشخوان چوبی مغازه

مزایای استفاده از پیشخوان چوبی مغازه:

پیشخوان ها در انواع طرح ها و رنگ ها طراحی می شوند. هر فروشگاهی بدون شک به یک پیشخوان نیاز دارد. انتخاب بهترین میز پیشخوان زمانی مسیر می شود که شما بهترین متریال برای ساخت آن را بشناسید و با مزایای آن آشنا باشید. یکی از به روز ترین و مدرن ترین متریالی که جهت ساخت پیشخوان بوتیک یا مغازه استفاده می کنند چوب است. بکارگیری چوب این امکان را به شما می دهد که بتوانید هر سبک و طرحی را روی آن پیاده کنید به طوری که هر بیننده ای را به خود مجذوب کند.  

پیشخوان چوبی مغازه

بهترین مکان برای قرار دادن پشخوان مغازه از جنس چوب

انتخاب بهترین مکان برای قرار گیری کانتر مغازه از اهمیت زیادی برخوردار است و شما نمی توانید با یک نگاه گذرا به دکوراسیون مغاره آن را انتخاب کنید. انتخاب مکان نیاز به تحلیل و بررسی دارد. قرار دادن پیشخوان در هر گوشه ای از مغازه مزایا و معایبی را به دنبال دارد که باید به دقت بررسی شود. برای بررسی مکان بهتر است قبل از هر چیز مسیری که توسط مشتری طی می شود را در نظر بگیرید. محل قرار گیری پیشخوان یا میز دقیقا جایی است که مشتری تمام اجناس مغازه را دیدن کرده و همه ی مسیری که شما از قبل طراحی کرده اید را طی کرده است. البته وسعت مغازه نیز نقش مهمی در انتخاب خواهد داشت. از این رو بهتر است قبل از سفارش پیشخوان چوبی یا خرید پیشخوان چوبی مغازه، تمامی جوانب را در نظر بگیرید.

پیشخوان چوبی مغازه

ویژگی های  پیشخوان مغازه خوب چه می باشد؟

ابعاد پیشخوان نیابد زیاد کوچک باشد. هر چه قدرهم مغازه ی شما کوچک باشد بهتر است ابعاد پیشخوان را زیاد کوچک انتخاب نکنید. در برخی مواقع مشتریان میخواهند اجناس خود را روی میز شما قرار دهند. از این رو ممکن است با این مشکل که فضایی که برای لوازم یا کیف مشتری ندارید مواجه شوید.
اگر قصد خرید یک پیشخوان جدید دارید بهتر است تجربه کاری خود را در نظر بگیرید و بهترین مسیر را برای مشتریان طراحی کنید. شما برای انجام این کار میتوانید قفسه ها یا جعبه های جدید به مرکز مغازه اضافه کنید یا از آن کم کنید. هیچگاه دست از بهبود دکوراسیون داخلی مغزاه ی خود برنداشته و هموراه طبق رفتار و بازخورد مشتریان عمل کنید.  

پیشخوان چوبی مغازه

افزایش فروش

برخی از لوازم یا محصولات پر مصرف هستند که میتوانند در کنار پیشخوان مغازه ی شما قرار بگیرند. این لوازم از آنجا که در لحظه ی آخر جلوی چشم مشتری قرار می گیرند می توانند مشتریان را به خرید ترغیب نمایند.
 شما برای انتخاب بهترین مکان قرار گیری پپیشخوان و تعیین مسیر خرید درنهایت خود را جای مشتری قرار دهید و توجه کنید آیا عواملی که برای توقف مشتری در نظر گرفته اید به خوبی به چشم می آید و مشتری به راحتی میتواند از تمامی اجناس دیدن کند؟ برای بهتر شدن شرایط می توانید رفتار مشتری را به دقت زیر نظر بگیرید.
و در آخر اینکه پس از گرفتن مشورت از یک طراح دکوراسیون داخلی، رفتار مشتریان خود را جهت بهبود وضعیت سرلوحه ی خود قرار دهید. این که تعداد زیادی از مشتریان بی توجه از کنار بخشی از مغازه ی شما رد شوند نشانه ی خوبی نخواهد بود. اگر فرد انعطاف پذیری باشید و در کار نیز به همه ی موارد ریز و درشت دکوراسیون داخلی دقت کنید بدون شک به دکوراسیونی دست خواهید یافت که هیچ کس به سادگی از کنار آن عبور نخواهد کرد و نمودار فروش شما روند رو به رشدی را تجربه خواهد کرد.

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

پیشخوان چوبی مغازه

 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل