کافی شاپ و رستوران چوبی- دکوراسیون روستیک

مدل های دکوراسیون رستوران و کافی شاپ با طراحی روستیک

بکارگیری سبک روستیک در فضاهایی همچون رستوران و کافی شاپ بازخورد بزرگی و حیرت انگیزی را با خود به همراه دارد. این طرح الهام گرفته شده از طبیعت و نماهای روستایی است که نکات زیادی را باید در زمان طراحی آن رعایت کرد. در این بخش ایده هایی از بهترین طراحی دکوراسیون کافی شاپ و رستوران چوبی به سبک روستیک را برای شما آماده کرده ایم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

حس خوب عطر چوب و همچنین تقویت احساس حضور در طبیعت سبب شده تا چوب یکی از پرمصرف ترین متریال ها در دکوراسیون های روستیک شود. 
سبک روستیک در دکوراسیون داخلی، اغلب به عنوان سبکی ساده و زیبا شناخته می شود.  
 در سبک روستیک علاوه بر چوب می توان از سنگ و فلز استفاده می شود که فضای داخلی رستوران را شبیه طبیعت اطرافمان خواهد کرد. برای طراحی سبک روستیک از یک فلسفه ساده کمک می گیرند؛ فسلفه ای که به استفاده از عناصر طبیعی و ارگانیک در دکوراسیون رستوران تاکید داشته و جو آن پر از حس آرامش، صمیمیت و گرما خواهد کرد. در این مطلب شما را برخی از اصول طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ روستیک آشنا می سازیم.

دکوراسیون رستوران روستیک

برای این که دکوراسیون شما به طبیعت نزدیکتر شود باید از لوازم و دکوریجات مناسب در طراحی استفاده کنید.استفاده از لوازم و دکوری های قدیمی از جنس چوب می تواند ایده ی مهمی باشد. بکارگیری جزئیات ظریف و کوچک به فضا حس و حال سبک روستیک را می دهند. 

دکوراسیون رستوران روستیک

ترکیب رنگ دکوراسیون رستوران روستیک

عمده رنگ هایی که در دکوراسیون روستیک بکارگرفته می شود رنگ های قهوه ای، بژ و کرم می باشد. اما استفاده از گیاهان طبیعی در دکوراسیون روستیک سبب ورود رنگ سبز به پالت رنگی خواهد شد. رنگ آبی جز رنگ هایی است که به قرار گیری آن در کنار رنگ قهوه ای و چوب زیبایی دکوراسیون را چندین برابر خواهد کرد و احساس آرامش را در مشتریان افزایش می دهد. اگر می خواهید گرما و انرژی بیشتری را در فضا داشته باشید می توانید از رنگ قرمز بهره بگیرید اما توجه داشته باشید که در استفاده از آن زیاده روی نکنید.

دکوراسیون رستوران روستیک

از رنگ آمیزی های مصنوعی استفاده نکنید

جهت حفظ پایه و اساس سبک روستیک در رستوران خود سعی کنید دیوار، کفپوش و میز و صندلی ها  را رنگ آمیزی نکنید تا رنگ اصلی خود را داشته باشند. استفاده از چوب طبیعی و به نمایش گذاشتن گره های آن می تواند سبک دکوراسیون را تقویت کند. توجه داشته باشید که در دکوراسیون روستیک فقط ظاهر لوازم کهنه و قدیمی است اما در باطن مقاومت مصالح بالا می باشد.

دکوراسیون رستوران روستیک

تلفیق سبک روستیک و مدرن

برخی از صاحبان رستوران ها دوست ندارند در استفاده از لوازم با ظاهر قدیمی در طراحی دکوراسیون زیاده روی کنند.  
از این رو پیشنهاد ما این است که از سبک های تلفیقی بهره بگیرید. استفاده تضاد ها و لوازم مدرن در کنار دکوریتیوهای روستیک همه را راضی خواهد کرد و نتیجه ی کار نیز ایده آل  و امروزی خواهد شد. به طور مثال نشستن مشتریان روی صندلی های رنگ و رو رفته اگر برایتان خوشایند نیست می توانید از مبلمان مدرن بهره بگیرید اما دیوارها و کفپوش را برگفته از سبک روستیک طراحی کنید.

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

دکوراسیون رستوران روستیک

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل