پرگولای چوبی ترکیبی با فنس

پرگولای چوبی ترکیبی با فنس
برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

توضیحات

سازه های مسقفی که در حیاط ها؛ باغها و یا روی بام و ایوان ساختمانها ساخته می شود .معمولا از این نوع سازه در کنار دیوارها و یا گذرگاهها برای ایجاد نمادهای زیبای بصری و یا فضای سبز و یا سایه بان استفاده می نمایند. سیستم معمولا مشبک این سازه اجازه می دهد که گیاهان پیچک مانند به زیبائی سطح آنرا پوشانده و بر زیبائی محیط بیافزایند
پرگولاهای زیبا نیز با شبکه ها و طراحی های چوبی زیبا ساخته می شوند و گاه نیمکتهای چوبی کوچکی نیز برای دمی آسودن در آنها تعبیه می شود .


 فلاورباکس:
بالکن، پاسیو، حیاط خلوت: شهر نشینی، ترافیک، آلودگی هوا، کمبود فضا همه و همه از عوامل بروز تنش های عصبی و استرس در دنیای امروزی می باشد که داشتن یک فضای سبز در محیط کار و زندگی هر چند کوچک می تواند آرامش از دست رفته را به شما بازگرداند.
فضای سبز شما می تواند شامل بخشی از بالکن، پاسیو و یا حیاط خلوت شما باشد که به سادگی مزین به گل و گیاه شده باشند،
برای این منظور
 فلاور باکس ها بهترین گزینه محسوب می شوند که می توانند با اشغال  کمترین فضای موجود بیشترین تاثیر را در زیبایی خانه ی شما داشته باشند. 

 فنس چوبی:
فنس Fence  فنس های فلزی و یا چوبی با قرارگیری مفتول های فلزی یا قطعه چوبهایی در قطرهای مختلف و چشمه های مختلف تولید می شود . از فنس جهت حصارکشی مکان های مختلف استفاده میشود. در سفارش فنس پارامترهایی مانند عرض فنس ، قطر فنس و اندازه فنس باید مشخص شود.