کافه ویونا واقع در مجتمع تجاری سبحان

ساخت آلاچیق چوبی
ساخت آلاچیق چوبی
ساخت آلاچیق چوبی

توضیحات

این پروژه شامل سازه های چوبی جهت محوطه سازی فضای بیرونی و دکوراسیون داخلی می باشد. سازه ها و محصولاتی چون پرگولای چوبی، فلاورباکس چوبی، فنس چوبی‌ نمای چوبی، دیوارکوب چوبی، درب و پنجره چوبی، میز و صندلی چوبی، کانتر، کمد و قفسه چوبی.
با تلاش متخصصین سورن چوب، کار ساخت پروژه کافه ویونا، در طبقه پنجم بازار قائم، باغ فردوس و مجموعه سبحان ، به اتمام رسید و این مکان های تفریحی هم اکنون آماده استقبال از مشتریان است.

فضای این کافه ها با طراحی و فضاسازی استثنائی شرکت سورن چوب، به بهترین نحو با سازه های چوبی آراسته شده و دل هر مراجعی را از آن خود می کند.  پرگولا، فلاورباکس، میز، دکور و نمای چوبی به عنوان سازه های چوبی است که در این بنا ها به کار رفته است.
همکاری برندهای سرشناسی چون سورن چوب و کافه ویونا در این مجموعه، که هرکدام کوله باری از دانش و تجربه را دوش می کشند، آمیخته ای از هنر و مدیریت ایرانی را به نمایش می گذارد و پا گذاشتن به آن، حس شعف و افتخار را در هر ایرانی زنده می کند. همچنین با توجه به توریستی بودن مناطق قرارگیری این کافه ها ، تاسیس چنین اماکنی با استاندارهای بالای ساخت و خدمات، می تواند در افزایش پرستیژ ایران و ایرانیان در منظر توریست های خارجی تاثیر بسزایی داشته باشد.