کافه ویونا واقع در مجتمع تجاری سبحان

ساخت آلاچیق چوبی
ساخت آلاچیق چوبی
ساخت آلاچیق چوبی
برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

توضیحات

این پروژه شامل سازه های چوبی جهت محوطه سازی فضای بیرونی و دکوراسیون داخلی می باشد. سازه ها و محصولاتی چون پرگولای چوبی، فلاورباکس چوبی، فنس چوبی‌ نمای چوبی، دیوارکوب چوبی، درب و پنجره چوبی، میز و صندلی چوبی، کانتر، کمد و قفسه چوبی.
با تلاش متخصصین سورن چوب، کار ساخت پروژه کافه ویونا، در طبقه پنجم بازار قائم، باغ فردوس و مجموعه سبحان ، به اتمام رسید و این مکان های تفریحی هم اکنون آماده استقبال از مشتریان است.

فضای این کافه ها با طراحی و فضاسازی استثنائی شرکت سورن چوب، به بهترین نحو با سازه های چوبی آراسته شده و دل هر مراجعی را از آن خود می کند.  پرگولا، فلاورباکس، میز، دکور و نمای چوبی به عنوان سازه های چوبی است که در این بنا ها به کار رفته است.
همکاری برندهای سرشناسی چون سورن چوب و کافه ویونا در این مجموعه، که هرکدام کوله باری از دانش و تجربه را دوش می کشند، آمیخته ای از هنر و مدیریت ایرانی را به نمایش می گذارد و پا گذاشتن به آن، حس شعف و افتخار را در هر ایرانی زنده می کند. همچنین با توجه به توریستی بودن مناطق قرارگیری این کافه ها ، تاسیس چنین اماکنی با استاندارهای بالای ساخت و خدمات، می تواند در افزایش پرستیژ ایران و ایرانیان در منظر توریست های خارجی تاثیر بسزایی داشته باشد.