آلاچیق چوبی پیش ساخته

  آلاچیق چوبی پیش ساخته در صنعت سازه های چوبی محصول جدیدیست که در سال های اخیر رشد فراوانی  در ایران داشته است. این سازه در آب و هواهای گوناگون و متنوعی قابل اجرا و نصب می باشد.

آلاچیق چوبی پیش ساخته

منظوراز آلاچیق چوبی پیش ساخته چیست ؟


اختلاف مهم میان آلاچیق چوبی پیش ساخته با الاچیق های سنتی عملیات نصب و مونتاژ به جای عملیات زمان گیر قدیمی و استفاده اتصالات جدید است که همین موضوع باعث سعت بسیار بالا و همچنین کمتر شدن هزینه ساخت آلاچیق چوبی می باشد.
آلاچیق های چوبی پیش ساخته به دو دسته عمده قابل حمل و غیر قابل حمل تقسیم بندی می شوند بنابراین صرف پیش ساختگی دلیلی بر قابل حمل بودن آلاچیق نخواهد بود.به علت مشکلات ترافیکی، حمل الاچیق های چوبی و ابعاد بزرگ محدودیت داشته و برای حل این مشکل آنها را به صورت قطعات مجزا به محل نصب آلاچیق حمل کرده و سپس در کنار یکدیگر قرار می دهند.

آلاچیق چوبی پیش ساخته


مزیای آلاچیق چوبی پیش ساخته:


به لحاظ نوع استفاده ازآلاچیق چوبی پیش ساخته نسبت یه سازه های سنتی هیچ تفاوتی نیست و حتی در مواردی مزایای آلاچیق چوبی پیش ساخته بیشتر است. 
استفاده از متریال سبک و یکپارچه 
 سرعت بالا در ساخت و بهره برداری از الاچیق
عمر طولانی سازه
انجام عملیات اجرایی در آب و هوا و شرایط جوی گوناگون
نصب آسان و ساده بدون تخریب وسرو صدا
از مهمترین مزایای ساخت آلاچیق چوبی پیش ساخته می باشد.

آلاچیق چوبی پیش ساختهآلاچیق چوبی پیش ساخته
از این رو استفاده از آلاچیق چوبی پیش ساخته در کشور ما طرفداران زیادی دارد و شرکت سورن چوب نیز در همین راستا  به دنبال ساخت سازه هایی با کیفیت بالا و خدمت به هم وطنان عزیز می باشد.
آلاچیق چوبی  به عنوان سازه ای طبیعی دارای طرفداران و علاقه مندان زیادی می باشد. زیبایی و جذابیت چوب آن را تبدیل  به متریالی بسیار مدرن در زمینه ی ساخت و ساز کرده  است. با توجه به جذابیت منحصر به فرد آلاچیق چوبی، برخی تولید کنندگان تصمیم گرفتند که به ساخت آلاچیق های چوبی پیش ساخته روی بیاورند. 
گروه توانمند سورن چوب با بهره گیری از مهارت و تجربه ی بلندمدت در ساخت و ساز و تامین محصولات چوبی قدمی موثر در استفاده و کاربرد چوب طبیعی در ساخت سازه های فضای سبز داشته است . آلاچیق های چوبی پیش ساخته دارای مزایای بیشماری می باشد که بعد از زیبایی منحصر به فرد آن قابلیت نصب بدون دردسر و در سریعترین زمان آن را متمایز می کند.
جهت دریافت لیست قیمت آلاچیق چوبی پیش ساخته همچنین اطلاع از آخرین فروش های ویژه تخفیف ها و سایر اطلاعیه های شرکت سورن چوب لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

الاچیق چوبی پیش ساختهآلاچیق چوبی پیش ساختهالاچیق چوبی پیش ساخته

الاچیق چوبی پیش ساخته


شرکت سورن چوب با داشتن بهترین مهندسین طراح و کامل ترین ژورنال ها انواع مدل های آلاچیق چوبی و باغی و دارا بودن کارگاهی مجهز با پرسنلی مجرب، آماده پذیرش انواع سفارشات شما هموطنان عزیز می باشد

با ما همراه باشید

تهران ، میدان ونک ، خیابان برزیل ، خیابان لاهیجانی ، کوچه 12 ، پلاک 8
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل