آلاچیق آماده چوبی

اگر شما بدنبال خرید آلاچیق چوبی به صورت اینترنتی هستید سورن چوب دارای گزینه های مختلفی برای اطمینان بیشتر خریداران است. مجموعه سورن چوب تعداد زیادی از سبک های آلاچیق چوبی را طراحی و به مرحله ی اجرا می رساند. تفاوتی ندارد آلاچیق چوبی را در چه محلی و برای چه کاربردی می خواهید، کاتالوگ سورن چوب انواع آلاچیق چوبی با کاربردهای مختلف را شامل می شود.

وقتی آب و هوا گرمتر می شود، داشتن یک پنجره رو به حیاط سرسبز بسیار لذت بخش است. حال تصور کنید که چقدر عالی می شود یک آلاچیق چوبی در مرکز فضای سبز داشته باشید و اوقات فراغت را در آن بگذرانید.

شما این امکان را دارید طرح خود را ارائه دهید و یا یکی ازآلاچیق های چوبی ما را انتخاب کنید.

آلاچیق چوبی آماده

خرید آلاچیق چوبی آماده

نصب آلاچیق آماده نیاز به پایه دارد. ابن پایه و سطح معمولا توسط بتن ساخته می شود. پایه ی آلاچیق چوبی بسته به اندازه و طرح آلاچقی چوبی ساخته می شود..پایه آلاچیق چوبی می تواند به شکل های مربع، مستطیل یا دایره ای باشد، به شرطی که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند کل منطقه را حفظ کند. مجموعه ی سورن وود عملیات نصب الاچیق چوبی را در محوطه ی سبز شما انجام خواهد داد.

کیفیت چوب

به عنوان یک محصول طبیعی، چوب ممکن است در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت های گوناگونی از خود نشان دهد. این موضوع به عواملی از جمله مقاومت سازی حرارتی چوب بستگی دارد. با بکارگیری تکنولوژی حرارت دهی چوب ها، آن ها را در برابر عوامل مختلفی از جمله نفوذ حشرات، تاب برداشتن و رطوبت ایمن کرده و طول عمر آن ها را افزایش می دهند. آلاچیق های ساخته شده توسط سورن چوب با استفاده از باکیفیترین چوب ها و مقاوم ترین آن ها ساخته و نصب می شود. بهتر است بسته به شرایط آب و هوایی منطقه نوع چوب را انتخاب نمایید. اگر قصد سفارش الاچیق آماده چوبی برای منطقه ی بارشی دارید بهتر است مقاومترین آن در برابر رطوب و آب باران را انتخاب کنید.

از مزایای آلاچیق چوبی سورن چوب میتوان به سرعت عمل در ساخت ، صرفه اقتصادی ، ظاهری زیبا، طراحی منحصربه فرد ، مقاومت در برابر رطوبت و نور خورشید و همچنین ضمانت اشاره کرد.

قیمت آلاچیق چوبی آماده:

الاچیق چوبی از قدیم سرپناهی مورد اعتماد برای افراد در تفریح  بوده است ، امروزه با پیشرفت امکانات و بهره گیری از ابزار آلات، سورن چوب تولید کننده انواع سازه های چوبی از جمله آلاچیق چوبی و پرگولا چوبی  با امکانات رفاهی متناسب با فضا ، مکان ، شرایط آب و هوایی و بودجه  شما می باشد.

وقتی می خواهیم آلاچیق چوب سفارش دهیم باید قیمتها را به خوبی بررسی کنیم که مشخص شود برای ساخت یا خرید آلاچیق چوبی آماده ایم چه میزان هزینه کنیم؟

آلاچیق های چوبی آماده ارزان قیمت با نازلترین قیمت با طراحی اصولی و کاربردی به شما عزیزان ارائه می شود. برای دریافت قیمت دقیقتر آلاچیق چوبی کوچک یا بزرگ می توانید با مشاورین سورن چوب تماس بگیرید.

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل