آلاچیق آماده چوبی (آلاچیق پیش ساخته)

قیمت مناسب و نصب سریع

آلاچیق های آماده با قطر 2/6 متر تولید می شوند. سقف این محصولات پیش ساخته به دو مدل چوبی و فلزی ساخته می شوند. از دیگر مشخصه های محصول ما قابلیت مونتاژ و دمونتاژ آلاچیق است. به این معنی که هرگاه نیاز داشتید می توانید قطعات محصول را از هم باز کرده و مکان آن را تغییر دهید. قیمت آلاچیق آماده را اینجا ببینید.

آلاچیق آماده

 

نمایش نمونه های آلاچیق

 

اگر نیاز به آلاچیق چوبی دارید، سورن چوب محصولات مختلفی برای شما دارد. مجموعه سورن چوب تعداد زیادی از سبک های " آلاچیق چوبی" را طراحی و به مرحله ی اجرا می رساند. تفاوتی ندارد آلاچیق چوبی را در چه محلی و برای چه کاربردی می خواهید، کاتالوگ "سورن چوب"  انواع آلاچیق چوبی با کاربردهای مختلف را شامل می شود.

 

شما این امکان را دارید طرح خود را ارائه دهید و یا یکی از آلاچیق های چوبی ما را انتخاب کنید.

آلاچیق آماده چوبی

مزایای خرید آلاچیق چوبی آماده

در فرآیند ساخت آلاچیق بیش از  20 مرحله باید طی شود که هر مرحله مستلزم صرف وقت و هزینه است. از این رو آلاچیق  آماده می تواند گزینه‌ مناسبی برای خانواده ای است که هم‌زمان کافی در اختیار نداشته و هم  نمی خواهند هزینه ی زیادی برای خرید کالای باکیفیت بپردازند؛ بنابراین اگر نگران هزینه و زمان هستید آلاچیق آماده و پیش‌ساخته می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

آلاچیق های آماده به‌صورت پیش‌ساخته، آماده‌ی نصب و با ابعاد استاندارد ساخته شده‌اند و فرآیند سفارش تا نصب این نوع آلاچیق ها تنها ظرف چند روز انجام می گیرد. تنوع طرح و ابعاد آلاچیق های آماده می تواند شما را برای خرید راغبتر کند. همچنین، چون آلاچیق های آماده در مقیاس صنعتی و شمارگان بالا تولید می‌گردد از مزایای کاهش هزینه‌ی ناشی از مقیاس تولید نیز برخوردار است.

آلاچیق آماده چوبی

نصب آلاچیق چوبی آماده

نصب آلاچیق آماده نیاز به پایه دارد. ابن پایه و سطح معمولا توسط بتن ساخته می شود. پایه ی آلاچیق چوبی بسته به اندازه و طرح آلاچقی چوبی ساخته می شود..پایه آلاچیق چوبی می تواند به شکل های مربع، مستطیل یا دایره ای باشد، به شرطی که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند کل منطقه را حفظ کند. مجموعه ی سورن وود عملیات نصب الاچیق چوبی را در محوطه ی سبز شما انجام خواهد داد.

آلاچیق آماده چوبی

کیفیت چوب

به عنوان یک محصول طبیعی، چوب ممکن است در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت های گوناگونی از خود نشان دهد. این موضوع به عواملی از جمله مقاومت سازی حرارتی چوب بستگی دارد. با بکارگیری تکنولوژی حرارت دهی چوب ها، آن ها را در برابر عوامل مختلفی از جمله نفوذ حشرات، تاب برداشتن و رطوبت ایمن کرده و طول عمر آن ها را افزایش می دهند. آلاچیق های ساخته شده توسط سورن چوب با استفاده از باکیفیترین چوب ها و مقاوم ترین آن ها ساخته و نصب می شود. بهتر است بسته به شرایط آب و هوایی منطقه نوع چوب را انتخاب نمایید. اگر قصد سفارش الاچیق آماده چوبی برای منطقه ی بارشی دارید بهتر است مقاومترین آن در برابر رطوب و آب باران را انتخاب کنید.

آلاچیق آماده چوبی

از مزایای آلاچیق چوبی سورن چوب میتوان به سرعت عمل در ساخت ، صرفه اقتصادی، ظاهری زیبا، طراحی منحصربه فرد، مقاومت در برابر رطوبت و نور خورشید و همچنین ضمانت اشاره کرد.

قیمت آلاچیق چوبی آماده:

قیمت آلاچیق های آماده سورن چوب با سقف پارچه ای 14 میلیون تومان و با سقف فلزی 15 میلیون تومان هستند. الاچیق چوبی از قدیم سرپناهی مورد اعتماد برای افراد در تفریح  بوده است، امروزه با پیشرفت امکانات و بهره گیری از ابزار آلات، سورن چوب تولید کننده انواع سازه های چوبی از جمله آلاچیق چوبی و پرگولا چوبی  با امکانات رفاهی متناسب با فضا ، مکان ، شرایط آب و هوایی و بودجه  شما می باشد.

آلاچیق آماده چوبی

وقتی می خواهیم آلاچیق چوبی سفارش دهیم باید قیمتها را به خوبی بررسی کنیم که مشخص شود برای ساخت یا خرید آلاچیق چوبی آماده ایم چه میزان هزینه کنیم؟

آلاچیق های چوبی آماده ارزان قیمت با نازلترین قیمت با طراحی اصولی و کاربردی به شما عزیزان ارائه می شود. برای دریافت قیمت دقیق تر آلاچیق چوبی کوچک یا بزرگ می توانید با مشاورین سورن چوب تماس بگیرید.

چرا آلاچیق پیش ساخته

آلاچیق چوبی پیش ساخته در صنعت سازه های چوبی محصول جدیدیست که در سال های اخیر رشد فراوانی  در ایران داشته است. این سازه در آب و هواهای گوناگون و متنوعی قابل اجرا و نصب می باشد. اختلاف مهم میان آلاچیق چوبی پیش ساخته با الاچیق های سنتی عملیات نصب و مونتاژ به جای عملیات زمان گیر قدیمی و استفاده اتصالات جدید است که همین موضوع باعث سرعت بسیار بالا و همچنین کمتر شدن هزینه ساخت آلاچیق چوبی می باشد.

آلاچیق پیش ساخته  به دو دسته عمده قابل حمل و غیر قابل حمل تقسیم بندی می شوند بنابراین صرف پیش ساختگی دلیلی بر قابل حمل بودن آلاچیق نخواهد بود.به علت مشکلات ترافیکی، حمل الاچیق های چوبی و ابعاد بزرگ محدودیت داشته و برای حل این مشکل آنها را به صورت قطعات مجزا به محل نصب آلاچیق حمل کرده و سپس در کنار یکدیگر قرار می دهند.

آلاچیق آماده چوبی

مزایای آلاچیق چوبی پیش ساخته:

به لحاظ نوع استفاده ازآلاچیق چوبی پیش ساخته نسبت یه سازه های سنتی هیچ تفاوتی نیست و حتی در مواردی مزایای آلاچیق چوبی پیش ساخته بیشتر است. 

  • استفاده از متریال سبک و یکپارچه 
  •  سرعت بالا در ساخت و بهره برداری از الاچیق
  • عمر طولانی سازه
  • انجام عملیات اجرایی در آب و هوا و شرایط جوی گوناگون
  • نصب آسان و ساده بدون تخریب وسرو صدا
  • و...

از مهمترین مزایای ساخت آلاچیق چوبی پیش ساخته می باشد.

آلاچیق آماده چوبی

 

آلاچیق آماده چوبی

آلاچیق آماده برای انواع فضای سبز بهترین جایگزین آلاچیق های قدیمی و فرسوده و دست دوم میباشند که قیمت آن نیز ارزانتر از قیمت ساخت آلاچیق میباشند و  براحتی نصب و راه اندازی و برپا خواهند شد. این محصولات با عنوان های آلاچیق سیار یا آلاچیق های آماده و پیش ساخته نیز شناخته شده است که هر جایی قابل نصب می باشند. 

شرکت سورن چوب با داشتن بهترین مهندسین طراح و کامل ترین ژورنال ها انواع مدل های آلاچیق چوبی و باغی و دارا بودن کارگاهی مجهز با پرسنلی مجرب، آماده پذیرش انواع سفارشات شما هموطنان عزیز می باشد.

آلاچیق آماده چوبی

آلاچیق آماده چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق آماده چوبی

آلاچیق آماده چوبی

 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی