آلاچیق چوبی کنار استخر

در این روزهای تابستانی، لذت استفاده از فضای سبز باغ ویلا و آفتاب انرژی بخش را نمی توان نادیده گرفت. خصوصا در ساعاتی که آفتاب در حال غروب کردن بر پشت کوه هااست، استفاده از این فضا در هر آب وهوایی حتی در آفتاب سوزان تابستان، شما را به اعماق رویا می برد. اگر در خانه، ویلا یا باغ شما، فضای سبز و استخر وجود دارد، باید بدانید که از برگزیدگان هستید! داشتن آلاچیق کنار استخر مناسب برای حیاط، باغ و وبلا ، ساعات به یاد ماندنی برای شما باقی می گذارد.

معمول ترین نوع آلاچیق استخر  انواع چوبی آن است. الاچیق های چوبی کنار استخر زیبایی باغ شما را دو چندان می کند. نگران تاب برداشتن چوب یا خراب شدن آن در اثر آب و هوا نباشید، آلاچیق های چوبی اجرا شده توسط سورن چوب مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی مختلف و همچنین نفوذ حشرات ریز دارند و در دماهای مختلف تغییر شکل و ابعاد نمی دهند.

در ادامه عکس هایی از مدل آلاچیق کنار استخر آورده شده است.

الاچیق چوبی جدید کنار استخر

آلاچیق ساده و لوکس

آلاچیق های چهار ضلعی یکی از پرکابردترین آلاچیق ها در کنار استخر هستند. این آلاچیق ها فاقد نرده بوده و در عین سادگی نمای اطراف استخر را بسیار لوکس می کنند. همچنین اینگونه الاچیق ها با توجه به سادگی، قابل تطبیق با هر نوع معماری ساختمان ویلا نیز می باشند . از این رو به راحتی می توانید آن را در ویلاهای با طراحی مدرن  یا سنتی بکارگیرید.با نگاهی به تمامی زوایا استخر و ویلا می توان هماهنگی و جای مناسبِ آلاچیق چهارضلعی را در دل ویلا را به خوبی مشاهده کنید و نگران هیچ گونه عدم هماهنگی نباشید.

آلاچیق چوبی مخصوص استخر

طراحی آلاچیق ارزان این شکل طراحی بسیار ساده و کوچک را نشان می دهد که به جای هزینه زیاد بروی ساخت یک آلاچیق بزرگ و پرهزینه از یک آلاچیق کوچک استفاده شده اما مشاهده می کنید که  تزیینات و استفاده از تشک های روی آن در نهایت زیبایی و کلاس دکور شده است. سطح زیرین آلاچیق  با کفپوش چوبی کمی بالاتر از سطح زمین قرار گرفته است اما به جای سقف چوبی از سقف پارچه ای در آن استفاده شده است. 

مدل الاچیق چوبی

الاچیق های که در کنار استخر و مخصوص استخر ساخته می شوند معمولا نرده ندارند و اطراف آن باز است. از این رو بیشتر تفاوت در مدل این الاچیق ها سقف آن می باشد. انواع مدل های سقف آلاچیق چوبی برای آلاچیق های استخر قابل ساخت و استفاده می باشد.

زیباترین آلاچیق های چوبی کنار استخر

جهت  جذاب تر شدن طراحی آلاچیق استخر ویلا، چه خوب است که اطراف آنرا با انواع گل و گیاهان زینتی و معطر نیز تزیین کنید. عکس بالا این مورد را به خوبی نشان می دهد. در ادامه مدل آلاچیق کنار استخر در انواع سبک های خلاقانه مشاهده می کنید.

الاچیق استخر

آلاچیق استخری

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

آلاچیق استخر

 

 

 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی